Benfica Lisabon vs Inter Milán – Liga mistrů preview a tip na sázení


Do čtvrtfinále Ligy mistrů se probojovaly mimo jiné také Benfica Lisabon a Inter Milán. Tyto kluby si to nyní rozdají o semifinále. Benfica v osmifinále zdolala zázrak z Brugg, po výhře venku 2:0 si postup doma pohlídala ve velkém stylu – 5:1. Inter to měl pracnější, ale po dvojzápase 1:0 a 0:0 s Portem se radoval také. 11. 4. od 21:00 začíná první zápas a výhodu domácího prostředí má na své straně Benfica.

Benfica Lisabon vs Inter Milán - Liga mistrů preview a tip na sázení

  • Benfica se může soustředit na Ligu mistrů, doma má skoro jistý titul
  • Inter Milán poslední týdny nemá dobrou formu, nevyhrál 6 zápasů v řadě. Útočníci přestali dávat góly
  • Kurzy jsou poměrně vyrovnané, ale většina sázejících na Tipsportu zvolila výhru Benficy v kurzu 2.15
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Benfica 2.15 2.15

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Benfica Lisabon vs Inter Milán
  • Soutěž: Liga mistrů
  • Čas zápasu: 11. 4. 2023 21:00

Kde sledovat zápas Benfica vs Inter

Liga mistrů je letos vysílána pouze na komerčních televizích. Konkrétně duel Benfica vs Inter lze sledovat na stanici Nova Sport 3. Živý přenos zdarma začíná 11. dubna od 21:00. U sázkových kanceláří, jako je Fortuna, Tipsport nebo Betano, lze uzavírat sázky live.

Benfica, to je mládí, elegance a účelný fotbal

Benfica přináší v Lize mistrů jisté osvěžení. Tipy a analýzy dávají tomuto mužstvu slušné šance na úspěch. Nejen že postupem do čtvrtfinále narušila stereotypní dominanci elitních klubů, jako je Real, Bayern nebo Manchester City. Benfica i na trávníku působí jako trochu jiný tým. Šanci dostávají převážně mladí – průměrný věk cca 23.5, to je spíše rarita. A v popředí zájmu nejsou zahraniční akvizice, ale krajánci. Už teď jsou hráči Benficy horkým zbožím na přestupovém trhu, v létě se asi po nich jen zapráší.

Benfica, to je mládí, elegance a účelný fotbal

Zdroj foto: kickest

22letý Ramos dal v Lize mistrů 7 gólů

Gonçalo Ramos, ročník 2001, vstřelil letos v Lize mistrů 7 gólů. O 2 roky mladší António Silva se v defenzívě učí od zkušeného mistra světa Otamendiho. A velkou roli hraje také početná severoevropská enkláva, k níž patří také exslávistický Alexander Bah. Benfica trénovaná Němcem Schmidtem v základní skupině skončila na 1. místě před PSG i Juventusem. gólu.

Inter má zkušenost s portugalským týmem

Inter má zkušenost s portugalským týmem. V osmifinále postoupil na úkor Porta. Určitě se ale nedá říct, že by Inter postoupil, protože našel recept na portugalský fotbal. Proti Portu pomohl klus štěstí, za brankářem Handanovićem zvonily tyče. A výsledky 1:0 a 0:0 nesvědčí o dominanci. Postup se zrodil v době, kdy se Interu ještě dařilo. Poslední měsíc ale tento klub tře bídu s nouzí. Nevyhrál 6 zápasů v řadě. V Serii A prohrál se Spezií i s Juventusem. Naposledy remizoval s podprůměrnou Salernitanou. Klub dlouho usazený na 2. místě tabulky spadl na třetí místo, vidina titulu je pryč.

Inter má zkušenost s portugalským týmem

Zdroj foto: kickest

Benfica vs Inter kurzy

Inter Milán je všeobecně považován za velkoklub, není radno jej podceňovat. Ale bookmakeři Tipsportu volbou kurzu 3.74 na jeho vítězství vyjadřují jistou pochybnost. Fortuna vypsala ještě o jednu setinu vyšší kurz. Na Benficu je 2.15, remíze odpovídá kurz kolem 3.21. Opatrnější tipéři mohou zvolit příležitost „výsledek zápasu bez remízy – Benfica“ s kurzem 1.53. Na Tipsportu hodně sázejících tipuje počet gólů, optimistická prognóza, že jich padne více než 1.5, je oceněna kurzem 1.42.

Tip redakce: Vyhraje Benfica

Benfica může být černým koněm letošní Ligy mistrů. Doma v Portugalsku má v podstatě po starostech, ligu vede s náskokem a může se tedy koncentrovat na Champions league. Zde v zápasech proti Juventusu a PSG dokázala, že může hrát s otevřeným hledím i proti velkoklubům. Inter Milán jistě není o moc lepší než výše uvedené celky. Hraje navíc aktuálně špatně, když se nechytají zejména útočníci. Z posledních 9 zápasů dali jen 6 gólů – od Džeka či Lukaka byste čekali více. Je ale patrné, že generaci třicátníků již v této fázi sezóny dochází dech.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Benfica 2.15 2.15

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedia