Ben Shelton vs Novak Djoković: US Open semifinále


Je to pro Bena Sheltona šílený rok. Před sezónou prakticky neznámý tenista se nečekaně rozehrál. Na Australian Open 20letý mladík došel do čtvrtfinále, pak pronikl poprvé do TOP 50. A teď na US Open je nečekaně v semifinále. Cestou vyřadil známého Rakušana Thiema, pak Karatseva a ve čtvrtfinále světovou desítku Tiafoeho. Semifinále s Novakem Djokovićem asi bude pro rodáka z Floridy velký zážitek. Byl by šok, kdyby i proti legendě tohoto sportu dokázal vyhrát. Utkání začne 8. 9. od 21:00.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Ben Shelton vs Novak Djoković: US Open

  • Semifinále US Open je pro Bena Sheltona kariérním maximem
  • Djoković ve čtvrtfinále porazil Sheltonova krajana Fritze a ani se u toho nezapotil
  • Na Sheltona je kurz 12.30 – to se v semifinále Grand Slamu vidí málokdy. Na Djokoviće je 1.05
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Přesný výsledek: 0:3 1.54 1.65

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Ben Shelton vs Novak Djoković?

Devět gamů, jen tolik dovolil Novak Djoković Sheltonovu krajanovi Fritzovi. Utkání proběhlo 5. září a my z něj přinášíme highlights. Video uveřejnil youtubový kanál US Open Tennis Championships. Novak Djoković měl na další zápas luxusní 3denní pauzu, Shelton měl k dobru o pár hodin odpočinku méně. Fanoušci mohou semifinále sledovat prostřednictvím live streamu zdarma na Tipsport TV. Dne 8. 9. 2023 ve 21:00 lze tento zápas vidět také na Eurosportu.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Semifinále US Open 8. 9. 2023, 21:00 Queens, New York, stát New York 12.30 vs 1.05 Eurosport, TV Tipsport

Ben Shelton je kometa amerického tenisu

Ben Shelton je kometa amerického tenisu. Loni vyhrál na univerzitním šampionátu, teprve pak se posunul mezi profesionály. Je mu pouhých 20 let. Může ale být budoucností amerického tenisu. Na US Open měl možnost přímého srovnání se svými slavnými krajany – nejdříve vyřadil Paula, pak Tiafoeho. Předností Bena Sheltona je zvláště servis. Svalnaté ruce dovedou vystřelit míč nebývale rychle. S rychlostí 240 km/h má nejrychlejší podání ze všech tenistů na letošním US Open. Také má nejvíce es – 76. S výjimkou Dominica Thiema, který mu skrečoval, ale Shelton zatím v každém zápasu ztratil nejméně 1 set.

Ben Shelton je kometa amerického tenisu

Zdroj: townandcountrymag

Naopak Djoković si rád pobyt na kurtu zkrátí

Naopak Djoković si rád pobyt na kurtu zkrátí. Nic si nekomplikuje, skvěle podává i returnuje a svým soupeřům dokazuje, že o důchodu ještě ani nepřemýšlí. S výjimkou jednoho zápasu dal všechny své zápasy na US Open jen na tři sety. Ani světová devítka Taylor Fritz jej ve čtvrtfinále moc nezaměstnal. 6:1, 6:4 a 6:4, to je skoro až nedůstojný výsledek pro zápas takového významu. Djoković má motivaci. US Open už 5 let nevyhrál. V roce 2019 byl diskvalifikován, o rok později padl ve finále překvapivě proti Medveděvovi, loni jej americké úřady na turnaj nevpustily kvůli covidovým nařízením.

Naopak Djoković si rád pobyt na kurtu zkrátí

Zdroj: matichon

Ben Shelton vs Novak Djoković kurzy

Šance Bena Sheltona je asi stejná, jako že na Štědrý den bude sněžit. Takže nepravděpodobná. Bookmakeři vypsali kurz na jeho výhru 12.30 – náš příměr je tedy celkem přesný, protože v Praze naposledy sněžilo na Vánoce před 13 lety. Na Djokoviće je kurz 1.05. Tipéři rádi sázejí i na to, že v zápasu bude více než 3.5 setů. Kurz je 2.40. Zajímavý je také kurz na to, jestli diváci v New Yorku uvidí alespoň jednoho kanára – 8.79 na to, že ano, 1.05 na to, že ne.

Tip redakce: Novak Djoković vyhraje 3:0

Shelton je v laufu a kurz na jeho výhru je lákavý, ale my jej nevyužijeme. Novak Djoković zkrátka nepřipouští překvapení, jeho letošní bilance 44 výher – 5 proher mluví za vše. To už musí být opravdu velký tenista, aby Jokera porazil. Letos se to povedlo jen těm nejlepším: Alcarazovi, Runemu, zkušenému Lajovićovi, Musettimu a pak Medveděvovi, který je pro Srba tak trochu prokletý. Djokoviće nerozhodí ani ranař s rychlým podáním – takových už v kariéře potkal spoustu. Sázíme na 3:0 pro favorita.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Přesný výsledek: 0:3 1.54 1.65

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie