Bayern Mnichov vs Hoffenheim: Bundesliga preview a tipy na sázení


Páteční fotbalový program nabídne utkání Bayern Mnichov vs Hoffenheim v rámci předehrávky 17. kola Bundesligy. Forma i kvalita hraje aktuálně pro domácí, pro oba týmy to každopádně bude první ostré utkání nového roku. Zápas se odehraje 12. ledna od 20:30 a odvysílá jej Nova Sport 3.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Bayern Mnichov vs Hoffenheim: Bundesliga preview a tipy na sázení

  • Bayern letos není tak dominantní, přesto dokázal v Lize mistrů postoupit z první příčky a v případě páteční výhry bude na vedoucí celek Bundesligy Leverkusen ztrácet již jen bod, má totiž utkání k dobru
  • Hoffenheim měl hrozný závěr podzimní části, vyhrál jediné z minulých devíti utkání a z TOP 4 se propadl až na sedmé místo. V případě překvapivé výhry by minimálně na pár hodin bodově dorovnal pátý Dortmund
  • Kurzy jasně favorizují Bayern, jeho triumf je u Tipsportu v nabídce za 1.15. Na remízu a tudíž dělbu bodů je vypsán kurz 9.28, překvapivé vítězství Middlesbrough se nabízí v poměru 15.91
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Bayern vyhraje a padne maximálně pět gólů 1.48 1.50

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Bayern Mnichov vs Hoffenheim?

Páteční utkání předehrávky 17. kola Bundesligy nabídne konfrontaci dvou týmů s rozdílnými ambicemi. Aktuální forma i kvalita hraje jasně pro Bayern, který bude navíc doba. Bitvu hostí Allianz Arena, utkání se odehraje 12. ledna od 20:30 a vysílat živě ho bude Nova Sport 3.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Bundesliga 12. 1. 2024, 20:30 Allianz Arena 1.15 vs 15.91 Nova Sport 3

Bayern táhne král Harry, ale Hoffenheim má na víc

Harry Kane se po letním příchodu z Anglie nemohl adaptovat lépe, aktuálně je na bilanci 25 zásahů a osm asistencí v barvách Bayernu. Hlavně díky němu v průměru Mnichované vstřelí přes tři góly na ligové kolo.

Hoffenheim začal sezónu velmi dobře, porazil třeba rozjetý Stuttgart. Pěkných 32 vstřelených gólů je páté nejvyšší číslo v lize, přestože v pátek se od hříbat očekává spíše defenziva a hlídání Kanea.

Bayern Mnichov vs Hoffenheim kurzy

Zkusit štěstí na domácí bez handicapu se jeví jako zbytečný risk v poměru 1.15 u Tipsportu. Remíza a cenný bod pro hosty je v nabídce za 9.28, Hoffenheim by na tiketu svítil za 15.91.

Tip redakce: Bayern Mnichov vyhraje a padne maximálně pět gólů

V nepříjemné zimě, která se do střední Evropy dostavila, to hráči obou týmů nebudou mít lehké. Očekávám adaptační první půli s maximálně jedním gólem, navíc oba týmy kvalitou nejsou vyloženě odstřelené. Zároveň si ale myslím, že Bayern časem prokáže kvalitu, skóruje a i díky domácímu prostředí vyhraje. V závěru pak přidá pojistku v podobě druhého gólu, když Hoffenheim otevře obranu.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Bayern vyhraje o dva góly 4.26 4.24
V prvním poločase padne maximálně jeden gól 2.10 2.08
Bayern vyhraje a padne maximálně pět gólů 1.48 1.50

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie