Barcelona vs Manchester United – Evropská liga preview a tip na výsledek


Tento duel by vypadal skvěle i coby finále Ligy mistrů. Ovšem letos je to „pouze“ osmifinále Evropské ligy. Svědčí to o tom, že tato soutěž má skvělou úroveň a zaslouží si větší pozornost. Potkávají se vedoucí tým španělské La Ligy a třetí tým Premier league – FC Barcelona a Manchester United. Zápas začíná 16. 2. 2023 a hraje se na Nou Camp.

Barcelona vs Manchester United - Evropská liga preview a tip na výsledek

  • Barcelona je v excelentní formě, vyhrála 10 posledních zápasů v řadě
  • Manchester United na velké týmy umí, letos porazil City, Tottenham i Arsenal
  • Kurz na domácí je 1.73, 90 % sázkařů věří, že Barcelona vyhraje
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Remíza 3.89 4.20

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Barcelona vs Manchester United
  • Soutěž: Evropská liga
  • Čas zápasu: 16. 2. 2023, 18:45

Kde sledovat Borussia Dortmund vs Chelsea

Televizní stanice Nova Sport 3 se ujala úkolu zprostředkovat živý přenos duelu Borussia Dortmund vs Chelsea. Zápas začíná ve středu 15. 2. 2023 od 21:00. Sázkové kanceláře tentokrát live stream zdarma nenabízejí. Ovšem na Tipsportu, Betanu, Fortuně a na dalších můžete uzavírat sázky live.

Barcelona možná ještě pořád nestrávila zklamání z vyřazení

Barcelona možná ještě pořád nestrávila zklamání z vyřazení v základní skupině Ligy mistrů. Až na Viktorii Plzeň zde nedokázala porazit nikoho, a tak obsadila až 3. místo. Možná si Katalánci říkali, že je s atraktivními zápasy na evropské úrovni do konce sezóny amen. Nevyzpytatelný los Evropské ligy se rozhodl Barcelonu přesvědčit o opaku. Z osudí šlo jen těžko vybrat těžšího soupeře, než je Manchester United v jeho aktuální formě. Pro Evropskou ligu je to skvělá reklama, fotbaloví fanoušci si určitě pustí raději tento zápas, než o den dříve duel Brugg proti Benfice v rámci Ligy mistrů.

Barcelona možná ještě pořád nestrávila zklamání z vyřazení

Zdroj: guiadoboleiro.com.br

Manchester United už se tuto sezónu se španělským týmem setkal

Manchester United už se tuto sezónu se španělským týmem setkal. Bylo to s nenápadným klubem Real Sociedad. Jeden zápas vyhrál Manchester, jeden Sociedad – a oba týmy nakonec získaly ve skupině 15 bodů. Na skóre postoupil Sociedad z 1. místa, zatímco United z druhého. O pořadí rozhodl jediný obdržený gól. Ale je to důležitý rozdíl – zatímco United čeká epická bitva s Barcelonou, klub z Basicka postupuje přímo do čtvrtfinále. Manchester United nemá s Barcelonou dobré zkušenosti. V letech 2009 a 2011 se s tímto týmem utkali United ve finále Ligy mistrů – a vždy prohráli. V roce 2019, při posledním vzájemném střetnutí, Barcelona 2x porazila Rudé ďábly ve čtvrtfinále LM. United může utěšit, že v dresu soupeře už nenastupuje klíčový muž všech těchto zápasů, Lionel Messi. United momentálně jsou v dobré kondici, v lize jsou už třetí a v lednu získali cenný skalp městských rivalů ze City.

Manchester United už se tuto sezónu se španělským týmem setkal

Zdroj: Goal.com

Kurzy FC Barcelona vs Manchester United

Bookmakeři připravili podle nás nečekaně nízké kurzy na domácí. Tipsport dává na Barcelonu 1.73, Fortuna 1.71. Na remízu je vypsáno 3.89, respektive 4.20. A na United Fortuna zveřejnila kurz 4.50, zatímco konkurenční Tipsport 4.43. Chcete-li si vsadit, že Barcelona vyhraje alespoň 1 poločas, počítejte s kurzem 1.35. Že se totéž povede soupeři, je oceněno kurzem 2.55.

Tip redakce: Remíza

Favorita v tomto utkání nevidíme. Manchester United je úspěšný v anglické lize, ale proti španělským týmům se mu dlouhodobě nedaří. Barcelona kraluje španělské lize, ale kouč Xavi letos ukázal, že mu chybí zkušenost pro důležité zápasy na evropské scéně. Oba týmy si nesou tedy stigma, které jim nedovolí v úvodním zápase s velkým soupeřem příliš riskovat. Podle nás se bude hrát opatrně a výsledkem by mohla být remíza. Rozhodnutí přinese až odvetný duel.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Remíza 3.89 4.20

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie