Ballkani vs Plzeň: Evropská konferenční liga preview a tip na sázení


Plzeň s jistotou opanuje tabulku skupiny C Evropské konferenční ligy, ale boj o druhé postupové místo bude ještě pořádně vyrovnaný. Do jarní fáze soutěže se může podívat i kosovské Ballkani, které bude hostit Západočechy v Tiraně ve čtvrtek 30. listopadu od 18:45. Diváci utkání mohou sledovat na kanálu Sport 2.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Ballkani vs Plzeň: Evropská konferenční liga preview a tip na sázení

  • Po domácí jednobrankové výhře nad Dinamem Záhřeb slaví Plzeň jistotu postupu i prvenství ve skupině.
  • Ballkani má v tabulce, stejně jako Astana, 4 body. O jeden méně má Dinamo Záhřeb.
  • Zápas se odehraje kvůli špatnému stavu trávníků nikoliv v Prištině, ale v albánské Tiraně.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Oba týmy dají gól 1.53 1.49

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Ballkani vs Plzeň?

Přesunutí utkání týden před výkopem z Kosova do Albánie je komplikací pro mnoho fanoušků z domácího i hostujícího tábora. Většina příznivců tak bude zápas sledovat pouze u televize a pro české diváky jej vysílá stanice Sport 2. Utkání začne ve čtvrtek 30. listopadu od 18:45. Že Ballkani mělo šance proti Astaně v minulém kole soutěže, se můžete přesvědčit ve videu s nejlepšími zákroky brankářů z před tří týdnů.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Evropská konferenční liga 30. listopadu, 18:45 Air Albania Stadium (Tirana) 2.38 vs 2.68 Sport 2

Domácí bez stadionu, kde se jim daří

Dlouhou šňůru třinácti vítězství v řadě na domácí půdě tahali hráči Ballkani, až ji na konci října utnula kazachstánská Astana. Předtím naposledy doma prohráli 10. listopadu loňského roku, což jen dokládá fantastickou formu a sílu týmu na hřišti v Prištině. Jenže zástupci UEFA v pátek rozhodli, že hřiště je ve špatném stavu a zápas se musí přesunout. Azyl tak našel kosovský tým v albánské Tiraně, kam sice vyrazí tisíce fanoušků, ale výhoda domácího prostředí určitě nebude stoprocentní.

Domácí bez stadionu, kde se jim daří

Zdroj: sportsscheeda

Pohodlný postup přináší možnost oddychu

Od začátku sezóny odehrála Plzeň už neuvěřitelných 27 soutěžních zápasů, a to je teprve listopad. A zcela určitě si neodpočinou ani na jaře, jelikož mají jistotu další fáze Evropské konferenční ligy. Jisté prvenství ve skupině s sebou zároveň přináší luxus v podobě možnosti nechat své nejvytíženější hráče odpočinout. To zcela jistě ocení stálice okolo Kalvacha i hráči čekající na svou šanci na lavičce. Výsledky v posledních dvou utkáních Konferenční ligy sice nemusí být ideální, ale na ligové zápasy Plzně to může mít jen pozitivní vliv.

Pohodlný postup přináší možnost oddychu

Zdroj: beinsports

Ballkani vs Plzeň kurzy

Ačkoliv je Plzeň suverénně v čele skupiny C a nikdo ji už nemůže předskočit, mírným favoritem jsou podle sázkové kanceláře Fortuna domácí s kurzem 2.15. Na hosty je kurz o několik desetin vyšší, tedy 2.95. Že zápas Ballkani vs Plzeň skončí remízou, se dá vsadit s kurzem 3.60. Kvůli vývoji ve skupině můžeme sledovat výraznou změnu oproti prvnímu vzájemnému utkání v Plzni, kdy byl kurz na domácí 1.27.

Tip redakce: Každý tým dá gól

Jen velmi těžko mohou hledat sázkaři ideální tip na utkání Ballkani vs Plzeň. Kosovský tým přišel o velkou výhodu v podobě domácího hřiště, hostům zase prakticky o nic nejde, takže sestava může být hodně kombinovaná. Domácí hráči bojují o druhé místo v tabulce a hráči Plzně, kteří nejsou pravidelnými členy základní sestavy, zase budou chtít dokázat trenérovi, že si zaslouží větší vytížení. Proto se dá očekávat, že se oba týmy poženou do ofenzivy a dokáží překonat obranu soupeře s kurzem 1.53.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Oba týmy dají gól 1.53 1.49

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie