Augsburg vs Leverkusen: Bundesliga preview a tip na sázení


Prvního zápasu v novém roce se dočkají i hráči v Bundeslize, přičemž v sobotu budeme moci sledovat pro české fanoušky zajímavý duel Augsburg vs Leverkusen. Zápas se odehraje 13. ledna od 15:30 a odvysílá jej Nova Sport 4.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Augsburg vs Leverkusen: Bundesliga preview a tip na sázení

  • Leverkusen v této sezoně Bundesligy ještě neprohrál
  • Augsburg doma v letošní ligové sezoně prohrál pouze jednou
  • Na vítězství Leverkusenu vypsal Tipsport kurz 1.53, na remízu 4.46 a vítězství domácích je za 5.68
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Schick dá gól 1.80 2.00

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Augsburg vs Leverkusen?

Sobotní utkání 17. kola Bundesligy nabídne konfrontaci dvou týmů z odlišných pater tabulky. Aktuální forma hraje pro hosty, Augsburg už ale doma neprohrál 4 ligová utkání. WWK Arena tedy nebude pro hráče Bayeru jednoduchým oříškem k rozlousknutí. Zda se jim to podaří budeme moci sledovat 13. ledna od 15:30 a vysílat živě to bude Nova Sport 4.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Bundesliga 13. 1. 2024, 15:30 WWK Arena 5.68 vs 1.53 Nova Sport 4

Schickova šance, Augsburg ale doma neprohrává

Leverkusen se musí obejít bez několika hráčů, kteří zamířili reprezentovat své země. Jedním z nich je i Victor Boniface, jenž je ovšem stejně aktuálně zraněný. To je velká šance pro Patrika Schicka. Český útočník v minulém utkání nastřílel hattrick a jistě se bude chtít prosadit i tentokrát. I přes odliv hráčů je Bayer dostatečně silný na to, aby si s Augsburgem poradil. Poslední dva zápasy nicméně slavil vítězně právě jejich sobotní soupeř. A vzhledem k již zmíněné síle v domácím prostředí to nebudou mít hráči trenéra Xabiho Alonsa jednoduché. Jediný tým, který dokázal Augsburg na jeho vlastním stadionu v této sezoně porazit, byl Darmstadt. Jinak si připsal tým trenéra Jesse Thorupa 3 vítězství a 4 remízy. Venku už je to ale výrazně horší a i proto je se ziskem 18 bodů na 11. místě ligové tabulky.

Augsburg vs Leverkusen kurzy

Tipsport vypsal na Leverkusen kurz 1.53, který odpovídá aktuální realitě. Bayer předváděl skvělý fotbal a dařilo se mu. Otázkou však je, jak dokáže fungovat bez několika svých opor a po krátké zimní přestávce. Zabrat musí především Schick, od kterého se budou čekat góly. U Betana najdeme na to, že se prosadí velmi zajímavý kurz 2.00.

Tip na sázení – Schick vstřelí gól

Augsburg dle předchozích výsledků nebude vůbec jednoduchým soupeřem. Ba naopak se dá očekávat velmi náročný duel, který pro Leverkusen nemusí dopadnout nejlépe. Pakliže ale chtějí svěřenci trenéra Alonsa vyhrávat, tak musí v sobotu brát tři body. K tomu by měl napomoci Schick, který má kvůli zranění Boniface velkou příležitost se opět ukázat.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Schick dá gól 1.80 2.00
Leverkusen vyhraje 1.53 1.53
Over 3.75 2.78 2.70

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie