Aston Villa vs Chelsea: FA Cup preview a tip na sázení


Ve středu večer se dozvíme poslední dva osmifinalisty letošního ročníku FA Cupu. Jeden z nich vzejde ze souboje Aston Villa vs Chelsea. Utkání začne ve středu 7. února ve 21:00 a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice Nova Sport 2.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Brentford vs Manchester City: Premier League Preview a tipy na sázení

  • Aston Villa se po vysoké výhře 5:0 proti Sheffieldu United dostala zpět na čtvrté místo, když využila zaváhání Tottenhamu, který jen remizoval na hřišti Evertonu
  • Chelsea naopak prohrála podruhé v řadě, v těchto duelech navíc obdržela osm gólů. Nejjednodušší cesta do evropských soutěží tedy povede přes poháry
  • Papírovým favoritem tohoto střetnutí jsou Villans, u sázkové kanceláře Tipsport si na jejich vítězství můžete vsadit v kurzu 2.12, na remízu v kurzu 3.72 a na triumf hostů se nabízí kurz 3.28
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Chelsea vyhraje 3.28 3.20

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Aston Villa vs Chelsea?

Ve středu se odehrají poslední dva odvetné zápasy šestnáctifinále anglického FA Cupu. Souboj Aston Villa vs Chelsea slibuje velmi zajímavou podívanou. Utkání začne ve středu 7. února ve 21:00 a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice Nova Sport 2.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
FA Cup 07. 02. 2024 Villa Park 2.12 vs 3.28 Nova Sport 2

Konec domácí neporazitelnosti Villans

Aston Villa nepochybně patří mezi největší překvapení aktuálního ročníku Premier League. Aktuálně se totiž nachází na čtvrtém místě, přičemž na Liverpool ztrácí pouhých pět bodů. V posledních týdnech se mužstvo španělského stratéga Unaie Emeryho v domácím prostředí příliš nedaří. Nejprve totiž přišla remíza 1:1 se zachraňujícím se Sheffieldem United, následovala těsná výhra 3:2 s Burnley a naposledy Villans nestačili na Newcastle poměrem 3:1.

Problémy Chelsea neberou konce

Chelsea zažívá další nevydařenou sezonu, v Premier League se momentálně nachází až na jedenáctém místě se ziskem pouhých 31 bodů. Blues navíc mají negativní skóre, k čemuž výrazně přispělo osm inkasovaných gólů v posledních dvou zápasech. Nejjednodušší cesta do evropských soutěží tedy povede přes poháry. V rámci EFL Cupu si zahraje finále s Liverpoolem, v FA Cupu se pokusí probojovat se mezi šestnáct nejlepších.

Brentford vs Manchester City kurzy

Vzhledem k aktuální formě obou celků je zaslouženě papírovým favoritem domácí mužstvo. Na jeho vítězství vypsala sázková kancelář Tipsportkurz 2.12, na remízu kurz 3.72 a na triumf hostů se nabízí kurz 3.28.

Tip na sázení: Chelsea vyhraje

V pohárových zápasech jde postavení mužstev v ligové tabulce stranou. Trenér Mauricio Pochutino se začíná dostávat pod palbu kritiky, nutně tedy potřebuje úspěch alespoň v pohárové soutěži. V nedávném vzájemném střetnutí jsme sice gól neviděli, aktivnějším mužstvem byl celek ze Stamford Bridge.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Chelsea vyhraje 3.28 3.20
Chelsea neprohraje 1. poločas 1.42 1.39
Chelsea postoupí 2.31 2.24

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie