Astana vs Plzeň: Evropská konferenční liga preview a tip na sázení


Evropská konferenční liga pokračuje druhým kolem skupinové fáze. V něm nás čeká utkání Astana vs Plzeň. Viktorka o víkendu poprvé od července okusila porážku, když těsně prohrála na hřišti Sparty. I Astana svůj poslední ligový duel prohrála, a to poměrem 0:2 s Aktobe. Přidá Plzeň další body do tabulky? To sledujte 5. října od 16:30.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Astana vs Plzeň: Evropská konferenční liga preview a tip na sázení

  • Plzeň v prvním utkání EKL doma vybojovala 3 body proti Ballkani.
  • Utkání Astana vs Plzeň začne v 16:30 ve čtvrtek 5. října na Sport 2.
  • Astana schytala drtivou porážku od Dinama Záhřeb.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Výsledek zápasu bez remízy: Plzeň 1.53 1.52

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Astana vs Plzeň?

Zápas Astana vs Plzeň bude k vidění na kanálu Sport 2, a to ve čtvrtek 5. října. V Astaně je o 4 hodiny méně než v Praze a utkání začne už v 16:30. Pokud jste prošvihli úvodní představení Viktorky v Evropské konferenční lize, můžete se podívat na sestřih duelu proti Ballkani na oficiálním Youtube kanálu západočeského klubu.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Evropská konferenční liga 5. října, 16:30 Astana Arena (Astana) 3.27 vs 2.06 Sport 2

Plzeň před nelehkým utkáním

Plzeň čeká v Evropské konferenční lize další soupeř z Kazachstánu. Ve finále kvalifikace si dvakrát připsala výhru nad Tobolem Kostanaj, nyní je před ní náročná cesta do vzdálené Astany. Hrát se navíc bude na umělém trávníku, což také není pro většinu fotbalistů nic příjemného. V zádech mají západočeši také smolnou porážku se Spartou, která ukončila jejich 14 zápasů trvající sérii bez prohry. Přesto je však Viktorka mírným favoritem utkání a opírat se může o tři body z prvního duelu skupinové fáze proti FC Ballkani.

Plzeň před nelehkým utkáním

Zdroj: bayernszektor

Astana s debaklem v zádech

Astana nezažívá zrovna nejlepší období. Časy, kdy hrála základní skupinu Ligy mistrů, jsou dávno pryč a letos to nestačilo ani na Evropskou ligu. V semifinále kvalifikace je do nižší soutěže poslal Ludogorec výsledkem 5:1. A stejným debaklem skončilo i první vystoupení v základní skupině EKL proti silnému Dinamu Záhřeb. V něm zvolila Astana defenzivní taktiku a chtěla sázet na protiútoky. Chorvatskému celku ale odolávala jen necelou polovinu utkání. V souboji s Plzní bude moci Astana těžit z domácí půdy a bude si chtít připsat první body do tabulky.

Astana s debaklem v zádech

Zdroj: fcastana

Astana vs Plzeň kurzy

Aktuální forma hraje ve prospěch hostů. Na Plzeň je tak vypsán příznivější kurz 2.06 a věří jí také skoro 70 % sázkařů. Na domácí celek si můžete vsadit v kurzu 3.27, remíza má hodnotu 3.72. Očekává se i gólová nadílka. Že uvidíme alespoň 2 branky, si můžete zahrát v kurzu 1.19, odvážnější tip na alespoň 3 góly má hodnotu 1.64.

Tip redakce: Výsledek zápasu bez remízy: Plzeň

I my považujeme Plzeň za favorita utkání. Vzhledem k podmínkám, kdy čeká Viktorku dlouhé cestování, časový posun a nejspíš tuhá defenziva soupeře, ale volíme bezpečnější sázku bez remízy, kdy se v případě “kříže” vklad vrací. Tento tip má přitom stále příznivý kurz 1.53.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Výsledek zápasu bez remízy: Plzeň 1.53 1.52

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie