Arsenal vs Crystal Palace: Premier League Preview a tip na sázení


Sobotní fotbalový program nabídne utkání Arsenal vs Crystal Palace v rámci Premier League. Postavení obou týmů v tabulce vybízí k jednoznačnému úžasní, zvláště jelikož se hraje na půdě favorita. Zápas se odehraje 20. ledna od 13:30 a odvysílá jej Canal+ Sport..

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Arsenal vs Crystal Palace: Premier League Preview a tip na sázení

  • Arsenal zažil hrozivý závěr starého a začátek nového roku, když prohrál tři poslední zápasy skrz všechny soutěže. Po ligových porážkách od Fulhamu a West Hamu vypadl s Liverpoolem z FA Cupu
  • Crystal Palace je též v krizi. Skrz všechny soutěže vyhrálo jen dva z posledních 15 zápasů, v týdnu vypadlo z FA Cupu a dva zápasy po sobě nedokázalo vstřelit gól
  • Kurzová nabídka vyznívá jasně pro Gunners, na triumf Arsenalu si lze vsadit v poměru 1.3 u Tipsportu. Remíza na Emirates Stadium je v nabídce za 5.42, tři body pro outsidera lze tipnout za 10.9
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Arsenal vyhraje oba poločasy 2.90 2.86

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Arsenal vs Crystal Palace?

Sobotní utkání 21. kola Premier League nabídne konfrontaci dvou týmů z odlišných pater tabulky. Aktuální formu mají oba týmy špatnou, Arsenal je ale doma stoprocentně favorit. Bitvu hostí Emirates Stadium, utkání se odehraje 20. ledna od 13:30 a vysílat živě ho bude Canal+ Sport.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Premier league 20. 1. 2024, 13:30 Emirates Stadium 1,3 vs 10,9 Canal+ Sport

Odpočatý Arsenal proti únavnému a oslabenému Crystal Palace

Arsenal po vypadnutí z FA Cupu měl klid na regeneraci, doma navíc zápasy proti týmům z druhé poloviny tabulky letos zvládá. V této sezóně zde z těchto pozic bodoval pouze Fulham za remízu 2:2. Naopak Crystal Palace hrálo v týdnu odvetu s Evertonem. Navíc mu na AFCON odjela ofenzivní opora a nejlepší ligový driblér kalendářního roku 2023 Jordan Ayew. Skrz všechny ligy vyhráli Eagles tuto sezónu pouze dvakrát.

Arsenal vs Crystal Palace kurzy

Arsenal prohrál jen dvě z minulých 19 londýnských derby v rámci Premier League, i proto je doma proti Eagles favorit v poměru 1.3 u Tipsportu. Výhra Crystal Palace je na úrovni 10.9, dělbu bodů lze trefit za 5.42.

Tip na sázení – Arsenal vyhraje oba poločasy

I přes horší výkony Arsenalu v minulých týdnech Gunners tentokrát věřím. Ve všech třech prohraných zápasech byli lepší, a pokud se jim podaří prokletí prolomit již v první půli, Crystal Palace bez formy doma zadupou. Zvláště po výměně stran úzkému kádru Eagles dojdou síly, pro méně riskantní tipéry tak doporučuji sázku na triumf Arsenalu ve druhém poločase. Jinak je v pěkném kurzu tip na oba vyhrané poločasy Gunners.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Arsenal vyhraje oba poločasy 2.90 2.86
Arsenal skóruje v obou poločasech 2.05 2.07
Arsenal vyhraje druhý poločas 1.61 1.62

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie