Arsenal vs Bayern Mnichov: Liga mistrů preview a tipy na sázení


V úterý večer se odehrají úvodní dva zápasy čtvrtfinále Ligy mistrů. Jedním z nich bude souboj Arsenal vs Bayern Mnichov. Vzhledem k aktuálnímu rozpoložení obou celků je mírným favoritem anglický celek. Utkání na Emirates Stadium začne v úterý 9. dubna ve 21:00 a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice Nova Sport 3.

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Real Madrid vs Manchester City: Liga mistrů

  • Arsenal v kalendářním roce 2024 stále nanášel v Premier League přemožitele, díky čemuž se drží v boji o titul. V Lize mistrů však obvykle jde ligový forma stranou, což bylo zřetelné také v souboji s Portem
  • Bayern Mnichov již může zapomenout na zisk ligového titulu. Svěřenci německého kouče Thomase Tuchela se tak naplno mohou soustředit na Ligu mistrů
  • Vzhledem k aktuálnímu rozpoložení obou mužstev je v roli papírového favorita anglický celek. Na jeho úterní triumf si u sázkové kanceláře Tipsport můžete vsadit v kurzu 1.79, na remízu v kurzu 3.95 a na výhru hostujícího mužstva se nabízí kurz 4.35
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Bayern neprohraje 2.14 2.15

Kde sledovat zápas Arsenal vs Bayern Mnichov?

Arsenal se po dlouhých letech čekání probojoval do vyřazovací části Ligy mistrů. Ve čtvrtfinále proti Bayernu Mnichov je dokonce pasován do role papírového favorita. Zvládne tuto roli ale i na hřišti? Utkání na Emirates Stadium začne v úterý 9. dubna ve 21:00 a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice Nova Sport 3.

Informace k zápasu
Soutěž:
Liga mistrů
Termín zápasu:
9. 4. 2024, 21:00
Místo zápasu:
Emirates Stadium
Kurzy Tipsport:
1.79 vs 4.35
Kde sledovat:
Nova Sport 3

Skvělá forma Arsenalu, Bayern zaměří svoji pozornost na Ligu mistrů

Arsenal zažívá skvělý vstup do kalendářního roku 2024. Z Emirates Stadium se začíná stávat nedobytná tvrz, Gunners zde totiž vyhráli posledních šest soutěžních duelů. Osmifinále proti Portu ovšem došlo až do penaltového rozstřelu, jenž severolondýnský celek vyhrál díky spolehlivému Davidu Rayovi. Bayern může zapomenout na zisk ligového titulu, Leverkusen má totiž v čele tabulky šestnáctibodový náskok. Má to ale i výhodu. Svěřenci Thomase Tuchela se totiž mohou naplno soustředit na Ligu mistrů s níž mají nepochybně více zkušeností než jejich nadcházející soupeř.

Arsenal vs Bayern Mnichov kurzy

Oba týmy se nacházejí v naprosto odlišném rozpoložení, navzdory tomu nemůže bavorský velkoklub odepisovat. Na vítězství Arsenalu si u sázkové kanceláře Tipsport můžete vsadit v kurzu 1.79, na remízu v kurzu 3.95 a na výhru hostujícího mužstva se nabízí kurz 4.35.

Tip na sázení – neprohra Bayernu

Thomas Tuchel má obrovské zkušenosti s milionářskou soutěží. V sezoně 2020/21 ji dokonce s Chelsea vyhrál. Naopak Arsenal nemá s podobnými zápasy z posledních let mnoho zkušeností, což jednoznačně hraje v jeho neprospěch. Očekávám vyrovnaný duel, v němž by se gólově mohly prosadit oba celky.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Bayern neprohraje 2.14 2.15
Bayern vstřelí alespoň jeden gól 1.40 1.41
Bayern vstřelí alespoň dva góly 3.01 2.94