Aris Limassol vs Sparta: Evropská liga preview a tip na sázení


Lepší vyvrcholení skupiny C v Evropské lize si nezaujatý divák ani nemohl přát. Na první místo mohou pomýšlet tři týmy, ale každý ze skupiny také může pokračovat pouze v Evropské konferenční lize. O mnohém rozhodne zápas Aris Limassol vs Sparta, který pro české fanoušky vysílá stanice ČT Sport ve čtvrtek 14. prosince od 21:00.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Aris Limassol vs Sparta: Evropská liga preview a tip na sázení

  • Aris Limassol potřebuje vyhrát o dva góly, aby v tabulce skončil třetí a zajistil si postup do Konferenční ligy.
  • Pokud Sparta vyhraje, postoupí do jarní fáze Evropské ligy bez ohledu na výsledek druhého zápasu.
  • Dalším utkáním skupiny C je Betis vs Rangers, ve kterém bude mít vítěz jistotu prvenství v tabulce.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Počet gólů v utkání: více než 2,5 1.60 1.62

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Aris Limassol vs Sparta?

Nejdůležitější utkání, zápas roku, duel o všechno. Takovými slovy už fanoušci nazývali několik zápasu Sparty v letošním roce. Duel Aris Limassol vs Sparta si ovšem taková označení zaslouží, protože výhra pražský celek posune do Evropské ligy, prohra naopak může znamenat konec v pohárech. Vše sledujte ve čtvrtek 14. prosince od 21:00 na ČT sport. Ve videu s nejhezčími góly pátého hracího dne si pak můžete připomenout i vítěznou branku Lukáše Haraslína proti Betisu.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Evropská liga 14. prosince, 21:00 Alphamega Stadium (Kolossi) 3.74 vs 1.87 ČT Sport

Trable Arisu doma i v Evropě

Tabula Kyperské nejvyšší soutěže je letos pořádně našlapaná. Na první APOEL totiž pátý Anorthosis ztrácí pouhé čtyři body. Tři body za lídrem zaostává i Aris, protože o víkendu prohrál s Larnakou poměrem 2:1. Cesta za obhajobou titulu bude určitě pořádně trnitá, ale v mnohem složitější pozici jsou v Evropské lize. Doma totiž musí porazit Spartu alespoň o dva góly, aby proklouzli do jarní fáze Evropské konferenční ligy. Právě střílení gólů je ovšem pro útočníky Arisu Limassol letos největší potíž. O pozici nejlepšího střelce v týmu v lize se dělí hned pětice hráčů s pouhými třemi vstřelenými góly.

Trable Arisu doma i v Evropě

Zdroj: finnola

Snový měsíc pro Spartu

Naděje Sparty na postup ze skupiny C byl po 9. listopadu, kdy prohrála v Glasgow s Rangers, mizivé. Jenže o měsíc později je situace úplně jiná. Překvapivá výhra nad Betisem a stejně nečekaná remíza skotského týmu s Arisem dala sparťanům do ruky silné karty pro závěrečný souboj. Vítězství totiž pošle tým z Letné do jarní fáze Evropské ligy. Od zmíněné cesty do Skotska navíc vyhrál i všechny čtyři ligové zápasy a dál se vyhřívá na prvním místě Fortuna:ligy. Před zimní pauzou už zbývají pouze dva zápasy a pro sparťanské fanoušky budete těžko hledat lepší vánoční dárky než dva tříbodové balíčky.

Snový měsíc pro Spartu

Zdroj: sportske

Aris Limassol vs Sparta kurzy

Pouze výhra zajistí oběma týmům splnění jejich cíle. Aris dokonce musí Spartu porazit o dvě branky, aby proklouzl do Evropské konferenční ligy. Úvodní duel proti Spartě prohrál 3:2 a favoritem není ani v odvetě, protože kurz na jeho vítězství je 3.74. Bookmakeři sázkové kanceláře Tipsport více věří Spartě a jejímu zisku tří bodů s kurzem 1.87. Kurz na remízu, která by byla nejspíše pro oba zklamáním, je pak 3.84.

Tip redakce: Padne více než 2,5 gólů

Jak už bylo zmíněno, domácí musí vyhrát alespoň o dvě branky, aby postoupili do jarní fáze Evropské konferenční ligy. Hosty do této soutěže posune těsná prohra i remíza, ale výhra je dostane dál v Evropské lize, což je rozhodně cíl letenských. Aris i Sparta proto budou muset hrát ofenzivně, takže se dá očekávat i více gólů. V úvodním duelu jich padlo hned pět, proto sázka na více než 2,5 gólů v zápase s kurzem 1.6 není rozhodně k zahození.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Počet gólů v utkání: více než 2,5 1.60 1.62

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie