Antverpy vs FC Barcelona: Liga mistrů, preview a tip na sázení


Barcelona má co napravovat. O víkendu prohrála 2:4 doma s Gironou, takže pustila tuto španělskou verzi Leicesteru do čela tabulky La ligy. Nyní ji čeká výjezd do severnějších částí Evropy. Antverpy jsou jediným týmem letošního ročníku Ligy mistrů, který nezískal v dosavadním průběhu ani bod. Vyřazení z evropských pohárů už je jisté. Jeden ze dvou posledních zápasů skupiny H sledujte dne 13. 12 od 21:00. Opět pro vás máme přehled kurzů a tip na výsledek.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Antverpy vs FC Barcelona: Liga mistrů, preview a tip na sázení

  • Antverpy konec v Lize mistrů neoplakávají, upevňují si aspoň pozici v belgické lize
  • Barcelona nějak přestala dávat góly, na posledních 10 potřebovala 8 zápasů
  • Na domácí je kurz 5.54, na remízu je 4.38. Na Barcelonu můžete vsadit s kurzem 1.58
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhrají Antverpy s handicapem +1.5 1.55 1.55

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Antverpy vs Barcelona?

Naše highlights se vracejí do prvního zápasu Barcelony s Antverpami. Nebylo zde co řešit. Barca vyhrála suverénně 5:0 a video je rozhodně pastvou pro oči. Sázkař ale musí mít na paměti, že už jde o starý zápas. Hrálo se 19. září, tedy před 3 měsíci. Nyní nastoupí trochu jiné sestavy a bude se hrát nikoli na letním Nou Campu, ale na chladném stánku Antverp. O přímém přenosu zápasu Antverpy vs Barcelona na některé televizi zatím nemáme informace. Duel začíná 13. 12. od 21:00.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Liga mistrů 13. prosince 2023, 21:00 Bosuilstadion, Antverpy 5.54 vs 1.58

Antverpy nabídly laso Overmarsovi a ten je vytáhl mezi elitu

Antverpy dlouho nepatřily mezi největší kandidáty na titul v belgické lize. Jsou zde známější týmy, které mají zkušenosti z evropských pohárů. V první řadě samozřejmě Anderlecht, poté je zde silný Gent, poslední dobou vyjel nahoru Union Saint-Gilloise, nezapomeňme ani na Bruggy. I v této konkurenci ale Antverpy skončily loni třetí. A vybojovaly Ligu mistrů. Vděčit za to mohou mimořádně nadanému manažerovi Marku Overmarsovi. Ten byl loni propuštěn z Ajaxu kvůli kauze sexuálního obtěžování. Antverpy mu nabídly laso – a hned je Overmars vytáhl do nejbohatší klubové soutěže světa. Naopak Ajax se letos potácí na hranici sestupu z holandské ligy.

V Lize mistrů pro Barcelonu problém není, horší je domácí liga

Barcelona si letos odškrtává důležité políčko na svém seznamu úkolů – postup do další fáze Ligy mistrů je zajištěn. Není to nic samozřejmého, loni se museli Katalánci spokojit jen se 3. místem a přeřazením do Evropské ligy. Byla to ta těžká skupina s Bayernem, Interem a také Plzní. Letos byl los mnohem milosrdnější, fanoušci nečekali v konkurenci Šachťaru, Porta a Antverp nic jiného než 1. místo. O to hůře snášejí trable v La lize. Zde je Barcelona až čtvrtá. Šokující byl víkendový výpadek s Gironou, která se ujala vedení v soutěži. Barca na tento malý klub ztrácí už 7 bodů.

V Lize mistrů pro Barcelonu problém není, horší je domácí liga

Zdroj: sportske

Antverpy vs FC Barcelona kurzy

Než se dostaneme k samotným kurzům, připomeňme alespoň jednu z našich četných bonusových nabídek. Pro naše čtenáře máme k dispozici výhodný Fortuna promo kód. Na začátek kariéry sázkaře si nelze přát nic lepšího. A co kurzy? 5.54 odpovídá výhře Antverp, 4.38 je na remízu a 1.58 na Barcelonu. Z opatrnějších sázek zmiňme neprohru Antverp s kurzem 2.48 a neprohru Barcelony s kurzem 1.17. Lze vsadit také na to, že v zápase padne více než 1.5 gólů. Kurz je 1.21.

Tip redakce: vyhrají Antverpy v handicapu +2.5

Barcelona poslední dobou není moc ve své kůži. Hlavně ofenzíva se trápí, snad i vlivem zranění talentovaných záložníků. Aby na 10 gólů potřebovala Barcelona napříč všemi soutěžemi 8 zápasů, to se vidí málokdy. I proto si myslíme, že to nebude v Antverpách žádná gólparáda. Chladné zimní teploty se „klukům opáleným“ líbit nebudou. Za příklad dejme odvetný zápas Plzně s Barcelonou loni, kdy Katalánci vyhráli „jen“ 4:2.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhrají Antverpy s handicapem +1.5 1.55 1.55

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie