Alkmaar vs West Ham – Konferenční liga preview a tip na výsledek


Osm soupeřů z osmi různých zemí musel holandský klub AZ Alkmaar porazit na své pouti Konferenční ligou. Bude ten devátý osudový? West Ham United v sestavě s Tomášem Součkem vyhrál na Olympijském stadionu v Londýně první zápas 2:1. Teď se zápas přesouvá na druhou stranu Lamanšského průlivu. Vítěz souboje AZ Alkmaar vs West Ham United 18. 5. o 21:00 2023 dostane příležitost zahrát si finále Konferenční ligy, které se uskuteční v Praze.

Konferenční liga – Alkmaar vs West Ham, preview a tip na výsledek

  • West Ham dosud v EKL vyhrál 9 utkání a pouze jednou remizoval, ve čtvrtfinále na hřišti Gentu.
  • AZ Alkmaar postoupil do semifinále přes Anderlecht až po penaltovém rozstřelu.
  • Vítěz dvojutkání si zahraje finále proti Fiorentině nebo Basileji.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Padne více než 1.5 gólů 1.31 1.30

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Alkmaar vs West Ham
  • Soutěž: Evropská konferenční liga
  • Čas zápasu: 18. 5. 2023 21:00

Kde sledovat zápas Alkmaar vs West Ham?

Čtvrteční večer bude fotbalový. Na ČT2 poběží FC Sevilla vs Juventus Turín, na RTL zase Leverkusen vs AS Řím. To jsou duely Evropské ligy. Koho ale zajímá výkon Tomáše Součka v dresu West Hamu, ten musí naladit Sport1. Přímý přenos Alkmaar vs West Ham začíná 18. 5. 2023 od 21:00. Sázet můžete na Tipsportu, Betanu, Fortuně a na dalších sázkovkách.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Evropská konferenční liga 18. května 2023, 21:00 AFAS Stadion, Alkmaar 2.60 vs 2.66 Sport 1

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Alkmaar svého soupeře před týdnem zaskočil

Alkmaar svého soupeře před týdnem zaskočil, po poločase vedl. Gól dal Reijnders. Národností Nizozemec, což není nic překvapivého – v tomto celku tvoří domácí hráči drtivou většinu. West Ham ale po půli otočil penaltou Benrahmy a gólem Antonia. Autor vítězné trefy ale bude v odvetě vinou zranění lýtka chybět. Zraněné má ale i Alkmaar. Tento klub se ale na rozdíl od West Hamu musí s absencí svých opor vypořádávat už mnoho měsíců. Kapitán Indi vynechal prakticky celou sezónu, Sem Westerveld a Dani de Wit se hodili marod v zimě. Doplnil je ještě švédský reprezentant Karlsson, jenž se zranil v dubnu.

Alkmaar svého soupeře před týdnem zaskočil

Zdroj: sportingnews

West Ham je letos tam, kde byl

Když West Ham čerstvě ze Slavie koupil Součka s Coufalem, klub zažíval období vzestupu. Podceňovaní Kladiváři se dostali do TOP 5 Premier league. Ty časy už jsou ale pryč. West Ham je letos tam, kde byl. V pomyslné tabulce londýnských klubů PL obsadil letos poslední sedmé místo, skončí hůř než Fulham nebo Crystal Palace. Aspoň se West Ham vyhnul sestupu. O Evropě si klub může v příštích letech nechat jen zdát. Pokud ovšem nevyhraje EKL. Nad soutěží tohoto typu v Anglii ohrnují nos, ale trenér Moyes ví, že tato trofej bude cenná kořist. Získá s ní vstupenku do Evropské ligy.

West Ham je letos tam, kde byl

Zdroj: k.sina

Kurzy Alkmaar vs West Ham

Sázkové kanceláře váhavě určují coby mírného favorita domácí. Tipsport vypsal kurz 2.60 na vítězství Alkmaaru, Fortuna 2.55. Fortuna nabízí také kurz 3.40 na remízu a 2.65 na vítězství West Hamu, u Tipsportu je remíza ohodnocena kurzem 3.52 a výhra Kladivářl 2.66. Lze také zkusit kurz na to, že každý tým dá v zápase 1 a více gólů. Kurz je 1.66.

Tip redakce: Padne více než 1.5 gólů

První utkání mělo šťávu, týmy neměly snahu zůstat zalezlé na vlastní půlce. Útočení je druhým jménem zejména Alkmaaru, který dal v holandské lize 64 branek ve 32 zápasech. V posledních 10 zápasech vstřelili hráči v červenobílých dresech gól v každém zápase. Teď se představí před svými diváky a navíc vědí, že k postupu musí vyhrát. Za West Ham sice chybí produktivní útoník Antonio, ale promptně jej může zastoupit Bowen. Čekáme více gólů v zápase.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Padne více než 1.5 gólů 1.31 1.30

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie