Albánie vs Česko: kvalifikace na Euro 2024 preview a tip na sázení


Boj o fotbalové Euro 2024 pokračuje soubojem Albánie vs Česko. Domácí celek je s deseti body lídrem tabulky, vystřídat jej však na výsluní může český tým. Pokud ovšem v očekávané bouřlivé atmosféře tiranského stadionu uspěje za 3 body. Napraví svěřenci trenéra Šilhavého remízu z domácího utkání proti balkánskému celku? To sledujte ve čtvrtek 12. října od 20:45.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Albánie vs Česko: kvalifikace na Euro 2024 preview a tip na sázení

  • Kromě úvodního duelu s Polskem Albánie bodovala ve všech čtyřech utkáních kvalifikace.
  • Český národní tým ztratil body v Moldavsku a také doma s Albánií.
  • Zápas Albánie vs Česko sledujte ve čtvrtek 12. října od 20:45 na programu ČT sport.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Česko vstřelí více než 0,5 gólu 1.30 1.26

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Albánie vs Česko?

Zápas Albánie vs Česko bude, stejně jako všechny ostatní utkání české fotbalové reprezentace, k vidění na kanálu ČT sport. Stačí si program naladit ve čtvrtek 12. října od 20:45 hodin. Hrát se bude na tiranském Air Albania Stadium. Na utkání se zatím můžete naladit prostřednictvím Youtube kanálu ceskarepre, kde si můžete připomenout některé z předchozích duelů o ME 2024 nebo se podívat na rozhovory s hráči pro média.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Kvalifikace Euro 2024 12. října, 20:45 Air Albania Stadium (Tirana) 3.36 vs 2.39 ČT Sport

Česko před zápasem pravdy

V předchozím duelu kvalifikace hraném doma proti Albánii byl český tým favoritem. Nakonec však uhrál pouze remízu, což boj o Euro nepříjemně zkomplikovalo. Stále sice je na druhém místě tabulky, ale má stejně bodů jako dotírající Moldavsko. A na nároďák i trenéra Šilhavého se po nepovedeném duelu snesla vlna kritiky. Týmu chyběl pohyb i šance. Mnozí volají po změně rozestavení i hráčů základní sestavy. Jenže trenér Šilhavý se větším zásahům do sestavy spíše vyhýbá. Protože ale kvůli zranění vypadl z kádru stabilní člen základní jedenáctky Alex Král, bude muset k alespoň nějaké změně dojít.

Česko před zápasem pravdy

Zdroj: supersport

Albánie ukázala sílu

Albánci v dosavadním průběhu kvalifikace ukázali, že není radno je podceňovat. Zuby si na nich vylámalo naposledy i Polsko. Těží především z domácího prostředí, v němž fanoušci vytváří více než bouřlivou atmosféru. V kombinaci s mužstvem, v němž je spousta hráčů italské Serie A a dalších kvalitních evropských klubů, to pro český tým neznamená nic příjemného. O síle kádru může vypovídat i fakt, že stabilní člen základní sestavy Sparty, Albánec Qazim Laci, je pro trenéra Sylvinha jen náhradníkem.

Albánie ukázala sílu

Zdroj: abcnews

Albánie vs Česko kurzy

Zatímco v domácím utkání bylo Česko jasným favoritem, tentokrát jsou bookmakeři opatrnější. Na výhru balkánského týmu vypsali kurz 3.36, na český celek 2.39. Remíza má hodnotu 3.05. Vzhledem k tomu, že v boji o Euro se obě mužstva s výjimkou jednoho zápasu pokaždé radovaly z alespoň jedné vstřelené branky, se jeví zajímavě i sázka na to, že oba týmy dají gól. Vsadit si na to můžete v kurzu 1.95.

Tip redakce: Česko vstřelí alespoň 1 gól

Česko čeká velmi důležité utkání a v Albánii potřebuje bodovat. Balkánský celek je ale nabuzen z výhry nad Polskem a celkově skvělého průběhu kvalifikace. Navíc jej bude hnát domácí publikum. Tip na sázení se tak nehledal lehce. Nakonec volíme sázku na to, že český tým vstřelí více než 0,5 gólu. S kurzem 1.30 se nám tato příležitost jeví jako zajímavá a kvalitu na to národní tým bezpochyby má.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Česko vstřelí více než 0,5 gólu 1.30 1.26

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie