AC Milán vs Paris SG: Liga mistrů, preview a tip na sázení


AC Milán, semifinalista loňského ročníku Ligy mistrů, je zatím ve skupině F na posledním místě. V případě další porážky už se naděje na postup do vyřazovací části rozplývají. Dalším soupeřem italského týmu je Paříž, která naopak skupinu se ziskem 6 bodů vede. AC Milán musí setřást deku, která na něj sedla, když nevyhrál 4 zápasy v řadě. Hraje se v úterý 7. 11. od 21:00. Máme připravenou analýzu a tip na výsledek pro sázkaře.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


AC Milán vs Paris SG: Liga mistrů, preview a tip na sázení

  • AC Milán v prvním zápase s Paříží prohrál přesvědčivě 3:0
  • Paříž vyhrála 5 zápasů v řadě a v každém z 5 utkání dala vždy 3 góly
  • Kurzy jsou nakloněny na stranu PSG, 3.14 pro AC Milán, 3.60 na remízu a 2.24 na výhru Paříže
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Počet gólů v zápasu – méně než 3.5 1.42 1.42

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas AC Milán vs PSG?

Vybrali jsme si logicky highlights z předchozího dostaveníčka PSG s AC Milán, kde Francouzi jasně dominovali. Kylian Mbappé, Randal Kolo Muani a Lee Kang-In určili konečné skóre zápasu 3:0. Paříž se tak vyšvihla do čela skupiny, přestože předtím podlehla vysoko 4:1 Newcastlu. Odveta s AC Milán se hraje v úterý 7. 11. od 21:00 a přímý přenos zdarma nabízí Premier Sport 2. Utkání se bude hrát na milánském San Siru.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Liga mistrů 7. listopadu 2023, 21:00 San Siro, Milán 3.14 vs 2.24 Premier Sport 2

Případná porážka s PSG by znamenala skoro jistý konec v LM

Milánský celek trápí zranění. Hlavně defenzíva je zdecimovaná – chybí Simon Kjær, Marco Pellegrino, Mttia Caldara, Pierre Kalulu a Theo Hernández. Že by útočníci soupeřů měli pré, to se říci nedá. Milán drží nad vodou výtečný brankář Davide Calabria. Když se podíváme na výsledky Milánu z poslední doby – 0:1 s Juventusem, 0:1 s Udinese a 0:3 s Paříží, je zřejmé, že více by svědomí měla zpytovat ofenzíva. Nezbývá než dát do utkání s PSG 100 %, protože další porážka by znamenala už skoro jistý konec v Lize mistrů.

Tottenham teď má více lídrů, působí kompaktněji

Zdroj: nogunk

Neymar nebo Messi nejsou postrádáni, góly dávají jiní hráči

To PSG góly dává. Dokonce vstřelilo v posledních 5 zápasech v řadě vždy po 3 gólech. Samozřejmě u toho často bývá Kylian Mbappé, ale zdaleka není jediný. I po odchodu Neymara s Messim má pařížský klub stále řadu gólových hráčů – Lee Kang-in, Muani nebo Zaïre-Emery. Zápasy francouzské ligy bychom ale tolik nepřeceňovali. Nadále platí, že kluby v zemi galského kohouta kvalitou zaostávají za konkurenčními soutěžemi. PSG dostalo krutě za vyučenou v duelu proti Newcastlu, kde brankář Donnarumma lovil míč ze své sítě 4x. Hlavně proto nemá PSG zdaleka ještě postup ze skupiny jistý.

Neymar nebo Messi nejsou postrádáni, góly dávají jiní hráči

Zdroj: thestar.com.my

AC Milán vs PSG kurzy

Ne každý má k sázení na fotbalové zápasy vztah. Pokud ale hledáte způsob, jak si podívanou na duel Milán vs PSG zpestřit, určitě vám tipování doporučujeme. Vhod vám může přijít třeba náš Sazka promo kód. A jak je to s kurzy? AC Milán je v pozici outsidera s 3.14, na remízu je 3.60 a na výhru PSG je kurz 2.24. Využilo jej něco kolem 83 % sázkařů na Tipsportu. Dále můžete vyzkoušet kurz 1.27 na to, že padne více než 1.5 branky, případně kurz 1.13 na vítězství PSG s kurzem 1.13.

Tip redakce: padne méně než 3.5 gólů

Zvažovali jsme kurz 3.14 na výhru Milánu. Je opravdu lákavý a soudíme, že bookmakeři a tipéři považují neoprávněně výběr trenéra Pioliho za outsidery. Je to pořád AC Milán a i když má sérii 4 zápasů bez výhry, kdykoli se může vrátit zpět do hry. Proti PSG má výhodu domácího prostředí a připomeňme, že v zamotané skupině F zatím jediný Newcastle doma prohrál. Nakonec jsme zvolili opatrnější sázku na to, že padne méně gólů, protože si myslíme, že se nebude hrát podle notiček PSG. Bude se spíše bránit a utkání může skončit třeba 1:1 nebo 1:0 pro domácí.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
padne méně než 3.5 gólů 1.42 1.42

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie