AC Milán vs Neapol – Liga mistrů preview a tip na sázení


Italští fotbaloví fanoušci jsou na vrcholu blaha. V minulých dvou ročnících nehrál žádný celek z Apeninského poloostrova čtvrtfinále Ligy mistrů. Letos se do této fáze soutěže probojovaly hned tři kluby. A co více, je jisté, že v semifinále nejméně jeden z nich bude. AC Milán a Neapol si to totiž rozdají na férovku. Bitva Severu proti Jihu v italském podání začíná již ve středu 12. dubna. Výhodu domácího prostředí hájí od 21:00 AC Milán.

AC Milán vs Neapol - Liga mistrů preview a tip na sázení

  • AC Milán sice ve skupině dvakrát prohrál s Chelsea, ale v osmifinále překvapil proti Tottenhamu.
  • Neapol je překvapením této sezóny, podle bookmakerů druhý největší adept na vítězství v LM.
  • Kurzy jsou vyrovnané, ale na Tipsportu odešlo skoro 80 % sázek na výhru Neapole.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Neprohra Neapoli 1.46 1.46

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: AC Milán vs Neapol
  • Soutěž: Liga mistrů
  • Čas zápasu: 12. 4. 2023 21:00

Kde sledovat zápas AC Milán vs Neapol

Ve středu 12. 4. od 21:00 probíhá také duel Real Madrid vs Chelsea. Pokud se ale rozhodnete dát přednost italskému souboji, doporučujeme živý přenos zdarma na Nova Sport4. Na sázkových kancelářích Tipsport, Betano, Chance či Fortuna lze uzavírat sázky live.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Čtvrtfinále Ligy mistrů 12. dubna 2023, 21:00 San Siro, Milán 2.84 vs 2.66 Nova Sport4

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Čtvrtfinále Ligy mistrů zastihuje AC spíše v horším období

Čtvrtfinále Ligy mistrů zastihuje AC v horším období. Za poslední měsíc a půl tento klub vyhrál jediný zápas. Bylo to paradoxně právě proti Neapoli. Navíc venku. Jenže domácí neposlali na trávník nejsilnější možnou sestavu. Chyběl například střelec Osimhen, jenž si doléčoval svalové zranění. Neapol vůbec může zbylé zápasy v italské lize hodit na druhou kolej. S 16bodovým náskokem má titul prakticky v kapse. To AC Milán by měl ještě zabrat. Je čtvrtý, takže hrozí, že se Rossoneri nepodívají příští rok do Ligy mistrů. Jen 4 týmy získávají vstupenku do prestižní soutěže a pod AC je rival Inter se ztrátou jediného bodu.

Čtvrtfinále Ligy mistrů zastihuje AC spíše v horším období

Zdroj foto: kickest

Do finále možná postoupí nějaké velké překvapení

Pavouk Ligy mistrů je narýsován tak, že do finále možná postoupí nějaké velké překvapení. Jedno čtvrtfinále hraje letos úžasná Benfica s Interem, který působí trochu zvadle. Vítěz tohoto souboje vyzve lepšího ze dvojice Neapol vs AC. Favoritem je první jmenovaný klub. A to i přesto, že nikdy v semifinále nebyl. 16bodový náskok na čele Serie A není náhoda. Neapol letos zápasy vyhrává suverénně. Střílí hodně gólů, což se v Itálii tak často nevidí. S dosavadní bilancí 66 branek v 29 zápasech může Neapol zlomit pár rekordů. A v LM je to také skvělá jízda. Neapol porazila Liverpool, Ajax i Frankfurt. gólu.

Do finále možná postoupí nějaké velké překvapení

Zdroj foto: sportal

AC Milán vs Neapol kurzy

Tipsport hodnotí šance AC Milan jako relativně nízké, kurz je 2.84. Na Neapol je vypsáno 2.66 a remíze odpovídá kurz 3.16. Fortuna kontruje s kurzem 2.85 na domácí a 2.60 na Neapol. Nerozhodný stav je oceněn o něco vyšším kurzem, 3.25. Prozradíme i oblíbené kurzy na počet gólů. Ze jich bude méně než 2.5, to bookmakeři ohodnotil kurzem 1.74. Příznivci ofenzivnějších fotbalových představení mohou zkusit kurz 2.16 na to, že padne více než 2.5 gólů.

Tip redakce: Neprohraje Neapol

Tým hrající v modrých dresech sice minulý týden proti AC Milán vysloveně zklamal, ale aspoň poznal sílu soupeře. Nyní na trávník vstoupí se zcela jinou motivací. V útoku bude vyléčený zabiják Osimhen, který kraluje střelecký tabulkám Serie A. Za AC nenastoupí obránce Kalulu ani Ibrahimović. Věříme tomu, že trenér Spalletti najde na soupeře ideální strategii a AC, kterému to poslední dobou moc nejde, nedokáže na svém stadionu vyhrát.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Neprohraje Neapol 1.46 1.46

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedia