AC Milán vs Inter Milán: Serie A Preview a tipy na sázení


Pondělní fotbalový program nabídne utkání AC Milán vs Inter Milán v rámci Serie A. Postavení obou týmů v tabulce hovoří jasně pro hosty, kteří mají v podstatě jistý titul. Zápas se odehraje 22. dubna od 20:45 a odvysílá jej Nova Sport 3.

AC Milán vs Inter Milán: Serie A Preview a tipy na sázení

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • AC Milán nezvládlo celkové prohře 1:3 s AS Řím v soutěži končí. To je pro klub velká nepříjemnost, protože v lize v podstatě nemá o co hrát. Na první Inter ztrácí ze druhé příčky 14 bodů, naopak Ligu mistrů má jistou
  • Inter vypadl pro změnu z Ligy mistrů s Atléticem Madrid. Aktuálně už hraje pouze o jistotu titulu, kterou mu garantuje výhra nad AC. Soupeř ale rozhodně nechce, aby titul slavil po městském derby
  • Domácí prostředí v tomto případě nehraje roli, San Siro je domov obou týmů. Papírově domácí AC Milán je s ohledem na tabulku jasný outsider v poměru 3.67, výhra a tedy titul pro Inter jsou v nabídce za 1.97. Remízu, která nic neřeší, lze trefit v poměru 3.81
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Inter bude mít více rohů 1.93 1.91

Kde sledovat zápas AC Milán vs Inter Milán?

Pondělní utkání 33. kola Serie A nabídne konfrontaci dvou týmů s podobnými ambicemi, přičemž v případě výhry hostů se rozhodne o titulu. Bitvu hostí San Siro, utkání se odehraje 22. dubna od 20:45 a živě ho vysílá Nova Sport 4.

Informace k zápasu
Soutěž:
Serie A
Termín zápasu:
22. 4. 2024, 20:45
Místo zápasu:
San Siro
Kurzy Tipsport:
3.67 vs 1.97
Kde sledovat:
Nova Sport 4

Milánské derby o titul

AC Milán se aktuálně trápí, z minulých tří utkání dvě prohrálo a jednou remizovalo. Konec v Evropské lize se nečekal, zvláště když AC Milán je v posledních letech úspěšnější než AS Řím. I konec Interu s Atléticem se nečekal, po loňském finále Ligy mistrů je ale letošní prioritou domácí triumf. Nadvládu Interu v Serii A loni přerušila překvapivě Neapol.

AC Milán vs Inter Milán kurzy

AC Milán je s ohledem na formu a postavení v tabulce outsider, vsadit si na něj lze v poměru 3.67 u Tipsportu. Městský rival Inter je v nabídce za 1.97, bod pro každého lze tipnout za 3.67.

Tip na sázení – Inter bude mít více rohů

Inter si bezesporu půjde za titulem a AC dá všechno za to, aby soupeř neslavil trofej po vzájemném zápase. Přesto lze čekat dominanci Interu Milán, který dle mého názoru vyhraje alespoň jeden poločas a lepší výkony se projeví i na počtu rohových kopů. Celkově to ale vidím na remízu, především protože AC opravdu nebude chtít, aby soupeř slavil titul právě po tomto utkání.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Inter bude mít více rohů 1.93 1.91
Remíza 3.81 3.88
Inter vyhraje alespoň jeden poločas 1.50 1.51