AC Milán vs AS Řím: Serie A Preview a tip na sázení


Nedělní fotbalový program nabídne šlágr AC Milán vs AS Řím v rámci Serie A. Postavení obou týmů v tabulce vybízí k vyrovnané bitvě, oba týmy navíc musejí reagovat na vypadnutí z Copa Italia. Zápas se odehraje 14. ledna od 20:45 a odvysílá jej Nova Sport 4..

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


AC Milán vs AS Řím: Serie A Preview a tip na sázení

  • AC Milán nenavazuje na loňskou sezónu, ve které došel až do semifinále Ligy mistrů. V týdnu skončil ve čtvrtfinále Copa Italia s Atalantou. Předchozí tři zápasy každopádně dokázal vyhrát
  • AS Řím naopak z minulých čtyř utkání vyhrálo jedno jediné, navíc v osmifinále poháru. José Mourinho viděl dvě červené karty v rozmezí čtyř dnů, Římané byli před startem kola až čtyři body nad TOP 4
  • Forma obou týmů je zohledňena v kurzové nabídce. Na AC Milán si lze vsadit v poměru 2.17, zatímco hosté z Říma jsou na poměrně vysokých 3.68. Dělba bodů je v kurzu za 3.2
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
AC Milán vyhraje 2.17 2.16

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas AC Milán vs AS Řím?

Nedělní utkání 20. kola Serie A nabídne konfrontaci dvou týmů se stejnými ambicemi, přičemž v dobré aktuální formě jsou hlavně domácí. Bitvu bude hostit San Siro, utkání se odehraje 14. ledna od 20:45 a vysílat živě ho bude Nova Sport 4.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Serie A 14. 1. 2024, 20:45 San Siro 2,17 vs 3,68 Nova Sport 4

AC Milán v krizi umí

Nynější kádr Milánských v minulém kalendářním roce několikrát ukázal, že zvládá kritické momenty. Z Ligy mistrů vyřadil ve čtvrtfinále v té době suverénní Neapol, před měsícem vyhrál na Newcastlu a dostal se z posledního místa skupiny smrti. Na prohru proti Atalantě dokáže zareagovat!

AS venku bez Mourinha jako bezzubý vlk

Vykartovaný Mourinho bude nepřítomen na lavičce. Pro někoho drobnost, Římanům ale bez něj mohou chybět emoce. AS prohrálo minulá tři venkovní utkání a vyhrálo jediné z minulých osmi zápasů skrz všechny soutěže.

AS Řím vs AC Milán kurzy

Šlágr víkendového programu Serie A má kurzově poměrně jasného favorita. Na Milánské si lze vsadit v poměru 2.17, zatímco hosté z Říma jsou v nabídce za 4.23. Dělba bodů je v kurzu za 3.2.

Tip na sázení – AC Milán vyhraje

S ohledem na aktuální formu obou týmů i kvalitu, kterou v této sezónu AS Řím venku neprokazuje, je škoda nezkusit tip na domácí v pěkném kurzu. Hosté bez emotického stratéga Mourinha nejsou tak silní, to bylo znát i v Evropské lize. Ona kluby jsou defenzivně laděné, čekám málo gólů, konkrétně že Římané v první půli neudeří a celkově padnou maximálně tři zásahy.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
AC Milán vyhraje 2.17 2.16
AC Milán vyhraje a padnou maximálně tři góly 2.72 2.74
AS Řím v první půli nedá gól 1.45 1.46

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie