Ověření totožnosti – bankovní identita


K ověření totožnosti u sázkových kanceláří nemusíte vůbec chodit na pobočku. Možnost ověření totožnosti na pobočce je stále dostupná, ale mnohem jednodušší je využít bankovní identitu. Ta vám umožňuje velmi snadno prokázat vaši totožnost při jednání s úřady i firmami. Ne všechny banky jsou s vývojem bankovní identity stejně daleko, a sázkové kanceláře tak umožňují ověření totožnosti pouze pomocí BankID některých bank. V tomto článku najdete detailní postup, jak ověřit váš účet pomocí bankovní identity u každé české sázkové kanceláře.


Ověření totožnosti - bankovní identita

Ověření identity Sázková kancelář Registrace
Tipsport akční kód Ověření identity Tipsport Registrace s bonusem
Betano promo kód Ověření identity Betano Registrace s bonusem
Chance akční kód Ověření identity Chance Registrace s bonusem
Fortuna promo kód Ověření identity Fortuna Registrace s bonusem
Synottip bonusový kód Ověření identity Synottip Registrace s bonusem
Sazka bonusový kód Ověření identity Sazka Registrace s bonusem

Tipsport bankovní identita

Ověření totožnosti u Tipsportu je velmi jednoduché. Jakmile projdete první fází Tipsport registrace, bude záležet na tom, jestli už bankovní identitu máte zřízenou a u jaké banky. Tipsport bankovní identita funguje pouze u bank, které jsou v tabulce se zatržítkem. Pokud máte bankovní identitu u správné banky, klikněte na její logo a budete přesměrováni na přihlášení do internetového bankovnictví. Jakmile se přihlásíte, vaše totožnost je ověřena skrz funkční BankID.


Tipsport bankovní identita

Pokud bankovní identitu ještě nemáte, stačí si ji jednoduše založit. Zastavte se na nejbližší pobočce vaší banky a požádejte o její založení. Banka si pořídí kopii vašeho dokladu a Bank ID vám aktivuje. Následně ověřte hráčské konto podle návodu výše.

Banka Ověření identity
Česká spořitelna
Air Bank
Fio Banka
Unicredit Bank
Raiffeisenbank
Moneta
KB
ČSOB

Fortuna bankovní identita

Sázková kanceláře Fortuna umožňuje snadné ověření hráčského účtu pomocí bankovní identity. Jakmile dokončíte první část Fortuna registrace, budete muset ověřit vaši totožnost. Pokud máte bankovní identitu hotovou, stačí kliknout na logo vaší banky. Fortuna bankovní identita je funkční pouze pro klienty bank, které jsou označeny v tabulce níže. Po kliknutí na logo vaší banky budete přesměrováni na přihlašovací stránku do internetového bankovnictví. Jakmile se přihlásíte, díky Bank ID bude vaše totožnost ověřena.


Fortuna bankovní identita

Jestliže ještě bankovní identitu nemáte, můžete si ji snadno založit. Stačí dorazit na nejbližší pobočku vaší banky. Na přepážce pořídí kopie vašich dokladů a zpřístupní vám bankovní identitu. Nemusíte si pamatovat nic nového, totožnost ověřujete skrz přihlášení do internetového bankovnictví.

Banka Ověření identity
Česká spořitelna
Air Bank
Fio Banka
Unicredit Bank
Raiffeisenbank
Moneta
KB
ČSOB

Betano bankovní identita

V rámci sázkové kanceláře Betano je možné velmi snadno ověřit váš hráčský účet online. Dokončení Betano registrace vás dovede na stránku, kde můžete potvrdit vaši totožnost pomocí bankovní identity. Ověření bankovní identitou v Betano není dostupné pro klienty všech bank. V tabulce níže najdete, jestli Betano vaši banku podporuje. Pokud ano, stačí kliknout na její logo, kde se přihlásíte do internetového bankovnictví a celý proces bude hotový.


Betano bankovní identita

Nemáte-li bankovní identitu, můžete si ji snadno založit. Vše vám zabere krátkou chvíli na pobočce vaší banky. Na přepážce pořídí kopie vašeho dokladu totožnosti a velmi brzy vám zpřístupní funkce bankovní identity. Můžete je využít při komunikaci s úřady i firmami, ověření probíhá vždy skrz přihlášení do vašeho internetového bankovnictví na příslušné adrese.

Banka Ověření identity
Česká spořitelna
Air Bank
Fio Banka
Unicredit Bank
Raiffeisenbank
Moneta
KB
ČSOB

Chance bankovní identita

Pro ověření vaší totožnosti u sázkové kanceláře Chance nemusíte vůbec opustit pohodlí domova. Ihned po dokončení první poloviny Chance registrace budete požádáni o ověření vašeho hráčského účtu. Pokud využijete bankovní identitu, dejte pozor na to, že Chance podporuje pouze některé banky. Jejich seznam najdete v tabulce níže. V případě, že je vaše banka podporována a zároveň máte bankovní identitu už zřízenou, můžete snadno ověřit váš účet. Stačí kliknout na logo vaší banky a přihlásit se do internetového bankovnictví, do kterého budete přesměrováni.


Chance bankovní identita

Pokud bankovní identitu zřízenou nemáte, můžete si ji zřídit na pobočce vaší banky. Při její návštěvě banka pořídí kopie vašeho dokladu totožnosti a zpřístupní vám bankovní identitu. Následně můžete vaši totožnost ověřit podle návodu výše.

Banka Ověření identity
Česká spořitelna
Air Bank
Fio Banka
Unicredit Bank
Raiffeisenbank
Moneta
KB
ČSOB

Synottip bankovní identita

Sázková kancelář Synottip umožňuje pohodlné ověření hráčského konta skrz bankovní identitu. Po vyplnění údajů v první části Synottip registrace přijde na řadu ověření vašeho nového hráčského účtu. Synottip bankovní identitu podporuje pouze u některých bank, které najdete v tabulce níže. Pokud je vaše banka podporována a máte bankovní identitu zřízenou, stačí kliknout na její logo. Budete přesměrováni na novou stránku, kde se přihlásíte do vašeho internetového bankovnictví a ověříte tak vaši identitu u sázkové kanceláře.


Synottip bankovní identita

V případě, že bankovní identitu ještě nemáte, můžete si ji snadno založit na pobočce vaší banky. Na přepážce si bankéř okopíruje váš doklad totožnosti, vyplníte žádost a bankovní identitu budete mít zpřístupněnou. Podobným způsobem jako je popsán výše pak můžete ověřit vaši totožnost i u jiných úřadů či sázkových kanceláří.

Banka Ověření identity
Česká spořitelna
Air Bank
Fio Banka
Unicredit Bank
Raiffeisenbank
Moneta
KB
ČSOB

Sazka bankovní identita

Sazkabet umožňuje ověřit vaši totožnost pomocí bankovní identity. Po dokončení úvodní fáze Sazka registrace přejdete k dokončení vašeho hráčského účtu. Sazka zatím neumožňuje využít bankovní identitu u klientů všech bank. Podporované banky naleznete v tabulce dále v článku. Na druhou stranu, pokud je vaše banka podporována a máte bankovní identitu zřízenou, můžete účet ihned ověřit. Stačí kliknout na logo vaší banky a přihlásit se do internetového bankovnictví. Tím bude celý proces ukončen.


Sazka bankovní identita

Stejným způsobem budete postupovat i v případě, že bankovní identitu zatím nemáte. Pouze se před ověřením vašeho účtu stavíte na pobočce vaší banky, kde vám bankovní identitu snadno zřídí. Pouze si okopírují vaše doklady, vyplníte žádost a Bank ID vám bude spuštěno.

Banka Ověření identity
Česká spořitelna
Air Bank
Fio Banka
Unicredit Bank
Raiffeisenbank
Moneta
KB
ČSOB

Forbet bankovní identita

I sázková kancelář Forbet umožňuje ověření hráčského účtu online. Po odeslání první části Forbet registrace přijde na řadu potvrzení vaší totožnosti. Máte-li bankovní identitu zřízenou, stačí kliknout na logo vaší banky a potvrdit vaše údaje přihlášením do internetového bankovnictví. Pouze dejte pozor na to, že Forbet zatím nepodporuje všechny banky a bankovní identity jejich klientů. Více o podporovaných bankách najdete v této tabulce.


Forbet bankovní identita

V případě, že bankovní identitu ještě nevlastníte, můžete si ji snadno založit na pobočce vaší banky. Stačí si nechat na přepážce okopírovat vaše doklady totožnosti a vyplnit jednoduchou žádost. Poté vám bude bankovní identita spuštěna. Nemusíte si pamatovat nic dalšího. Bank ID použijete vždy skrz proklik do internetového bankovnictví, který najdete na stránkách firem či úřadů, kterým chcete vaši totožnost prokázat.

Banka Ověření identity
Česká spořitelna
Air Bank
Fio Banka
Unicredit Bank
Raiffeisenbank
Moneta
KB
ČSOB

Často kladené otázky

Jak ověřit totožnost u sázkové kanceláře pomocí bankovní identity?

Pokud máte založenou bankovní identitu, dokončete první část registrace a klikněte na logo vaší banky. Ověřte si, že sázková kancelář podporuje Bank ID i vaší banky. Po kliknutí na logo budete přesměrováni na přihlášení do internetového bankovnictví. Jakmile se přihlásíte, vaše totožnost je ověřena.

Jak si založit bankovní identitu?

Bankovní identitu si založíte na pobočce vaší banky. Budou pořízeny kopie vašich dokladů, a bankovní identita vám bude zpřístupněna. Můžete ji využívat pro vaši identifikaci při jednání s úřady či firmami.

Může si bankovní identitu založit cizinec?

Bankovní identitu může získat jakýkoliv cizinec, který je klientem tuzemské banky a má elektronicky čitelný doklad totožnosti. Pokud takový doklad nemá, může získat Bank ID pouze u Monety.

Jak mám dokončit Fortuna registraci na pobočce a kolik času to zabere?

Po příchodu na pobočku stačí předložit občanský průkaz nebo platný cestovní pas, pokud nemáte české občanství a pracovníci s vámi během pár minut registraci dokončí.