Ověření totožnosti a bankovní identita u sázkových kanceláří


K ověření totožnosti u sázkových kanceláří nemusíte vůbec chodit na pobočku. Možnost ověření totožnosti na pobočce je stále dostupná, ale mnohem jednodušší je využít bankovní identitu. Přístupové údaje k internetovému bankovnictví zadáváte pouze bance, sázkové kanceláře k nim přístup nezískají. V tomto článku najdete detailní postup, jak ověřit váš účet pomocí bankovní identity u každé české sázkové kanceláře v ČR.


Ověření totožnosti - bankovní identita

Ověření identity Sázková kancelář Registrace
Tipsport Jak na ověření identity u Tipsport Registrace s bonusem
Betano Jak na ověření identity u Betano Registrace s bonusem
Chance Jak na ověření identity u Chance Registrace s bonusem
Fortuna Jak na ověření identity u Fortuna Registrace s bonusem
Synottip Jak na ověření identity u Synottip Registrace s bonusem
Sazka Jak na ověření identity u Sazka Registrace s bonusem

Tipsport bankovní identita

Ověření totožnosti u Tipsportu je velmi jednoduché. Jakmile projdete první fází Tipsport registrace, bude záležet na tom, jestli už bankovní identitu máte zřízenou a u jaké banky. Tipsport bankovní identita funguje pouze u bank, které jsou v tabulce se zatržítkem. O osobní údaje a údaje o vašem bankovnictví se bát nemusíte. Přístupové údaje k internetovému bankovnictví zadáváte pouze bance, Tipsport k nim přístup nezíská. Banka Tipsportu předá jen osobní údaje nezbytné pro ověření.


Tipsport bankovní identita

Pokud bankovní identitu ještě nemáte, stačí si ji jednoduše založit. Zastavte se na nejbližší pobočce vaší banky a požádejte o její založení. Banka si pořídí kopii vašeho dokladu a Bank ID vám aktivuje.

Banka Ověření identity
Česká spořitelna
Air Bank
Fio Banka
Unicredit Bank
Raiffeisenbank
Moneta
KB
ČSOB

Fortuna bankovní identita

Sázková kanceláře Fortuna umožňuje snadné ověření hráčského účtu pomocí bankovní identity. Jakmile dokončíte první část Fortuna registrace, budete muset ověřit vaši totožnost. Pokud máte bankovní identitu hotovou, stačí kliknout na logo vaší banky. Fortuna bankovní identita je funkční pro všechny klienty bank, které jsou označeny v tabulce níže. Po kliknutí na logo vaší banky budete přesměrováni na přihlašovací stránku do internetového bankovnictví. Jakmile se přihlásíte, díky Bank ID bude vaše totožnost ověřena.


Fortuna bankovní identita

Jestliže ještě bankovní identitu nemáte, můžete si ji snadno založit. Stačí dorazit na nejbližší pobočku vaší banky. Na přepážce pořídí kopie vašich dokladů a zpřístupní vám bankovní identitu. Nemusíte si pamatovat nic nového, totožnost ověřujete skrz přihlášení do internetového bankovnictví.

Banka Ověření identity
Česká spořitelna
Air Bank
Fio Banka
Unicredit Bank
Raiffeisenbank
Moneta
KB
ČSOB

Betano bankovní identita

V rámci sázkové kanceláře Betano je možné velmi snadno ověřit váš hráčský účet online. Dokončení Betano registrace vás dovede na stránku, kde můžete potvrdit vaši totožnost pomocí bankovní identity. Ověření bankovní identitou v Betano je dostupné pro klienty všech bank. Ověření totožnosti u Betana je rychlý, bezplatný a zároveň bezpečný nástroj, jak sázková kancelář ověří požadované údaje a to, že se k ní registrujete právě vy.


Betano bankovní identita

Nemáte-li bankovní identitu, můžete si ji snadno založit. Vše vám zabere krátkou chvíli na pobočce vaší banky. Na přepážce pořídí kopie vašeho dokladu totožnosti a velmi brzy vám zpřístupní funkce bankovní identity. Můžete je využít při komunikaci s úřady i firmami, ověření probíhá vždy skrz přihlášení do vašeho internetového bankovnictví na příslušné adrese.

Banka Ověření identity
Česká spořitelna
Air Bank
Fio Banka
Unicredit Bank
Raiffeisenbank
Moneta
KB
ČSOB

Chance bankovní identita

Pro ověření vaší totožnosti u sázkové kanceláře Chance nemusíte vůbec opustit pohodlí domova. Ihned po dokončení první poloviny Chance registrace budete požádáni o ověření vašeho hráčského účtu. Pokud využijete bankovní identitu, dejte pozor na to, že Chance podporuje pouze některé banky. Jejich seznam najdete v tabulce níže. V případě, že je vaše banka podporována a zároveň máte bankovní identitu už zřízenou, můžete snadno ověřit váš účet. Postup je jednoduchý. K ověření totožnosti (účtu) u Chance nebo Tipsportu stačí kliknout na ikonku vaší banky. Následně budete přesměrovaní na stránky dané banky a budete požádaní o přihlášení do vašeho účtu. Vše podstatné pak už udělá banka za vás.


Chance bankovní identita

Pokud bankovní identitu zřízenou nemáte, můžete si ji zřídit na pobočce vaší banky. Při její návštěvě banka pořídí kopie vašeho dokladu totožnosti a zpřístupní vám bankovní identitu. Následně můžete vaši totožnost ověřit podle návodu výše.

Banka Ověření identity
Česká spořitelna
Air Bank
Fio Banka
Unicredit Bank
Raiffeisenbank
Moneta
KB
ČSOB

Synottip bankovní identita

Sázková kancelář Synottip umožňuje pohodlné ověření hráčského konta skrz bankovní identitu. Po vyplnění údajů v první části Synottip registrace přijde na řadu ověření vašeho nového hráčského účtu. Synottip bankovní identitu podporuje u všech bank, které najdete v tabulce níže. Pokud je vaše banka podporována a máte bankovní identitu zřízenou, stačí v aplikaci nebo na webu kliknout na její logo. Budete přesměrováni na novou stránku, kde se přihlásíte do vašeho internetového bankovnictví a ověříte tak vaši identitu u sázkové kanceláře.


Synottip bankovní identita

V případě, že bankovní identitu ještě nemáte, můžete si ji snadno založit na pobočce vaší banky. Na přepážce si bankéř okopíruje váš doklad totožnosti, vyplníte žádost a bankovní identitu budete mít zpřístupněnou. Podobným způsobem jako je popsán výše pak můžete ověřit vaši totožnost i u jiných úřadů či sázkových kanceláří.

Banka Ověření identity
Česká spořitelna
Air Bank
Fio Banka
Unicredit Bank
Raiffeisenbank
Moneta
KB
ČSOB

Sazka bankovní identita

Sazkabet umožňuje ověřit vaši totožnost pomocí bankovní identity. Po dokončení úvodní fáze Sazka registrace přejdete k dokončení vašeho hráčského účtu. Sazka už rovněž umožňuje využít bankovní identitu u klientů všech bank. Podporované banky naleznete v tabulce dále v článku. Ani u Sazky nemusíte mít obavy, k vašemu bankovnímu účtu se vůbec nedostane. Banka poskytne pouze údaje, které požaduje zákon.


Sazka bankovní identita

Stejným způsobem budete postupovat i v případě, že bankovní identitu zatím nemáte. Pouze se před ověřením vašeho účtu stavíte na pobočce vaší banky, kde vám bankovní identitu snadno zřídí. Pouze si okopírují vaše doklady, vyplníte žádost a Bank ID vám bude spuštěno.

Banka Ověření identity
Česká spořitelna
Air Bank
Fio Banka
Unicredit Bank
Raiffeisenbank
Moneta
KB
ČSOB

Forbet bankovní identita

I sázková kancelář Forbet umožňuje ověření hráčského účtu online. Po odeslání první části Forbet registrace přijde na řadu potvrzení vaší totožnosti. Máte-li bankovní identitu zřízenou, stačí kliknout na logo vaší banky a potvrdit vaše údaje přihlášením do internetového bankovnictví.


Forbet bankovní identita

V případě, že bankovní identitu ještě nevlastníte, můžete si ji snadno založit na pobočce vaší banky. Stačí si nechat na přepážce okopírovat vaše doklady totožnosti a vyplnit jednoduchou žádost. Poté vám bude bankovní identita spuštěna. Nemusíte si pamatovat nic dalšího. Bank ID použijete vždy skrz proklik do internetového bankovnictví, který najdete na stránkách firem či úřadů, kterým chcete vaši totožnost prokázat.

Banka Ověření identity
Česká spořitelna
Air Bank
Fio Banka
Unicredit Bank
Raiffeisenbank
Moneta
KB
ČSOB

MerkurXtip bankovní identita

Ověření totožnosti přes Bank iD je možné rovněž u sázkové kanceláře Merkurxtip. Po první části Merkurxtip registrace přijde na řadu potvrzení vaší totožnosti. Vaše banka má o vás všechny potřebné informace, které jednoduše, rychle a hlavně bezpečně předá vámi zvolené sázkové kanceláři. Ověření spusťte v sekci „Můj účet“ na odkazu „Ověření účtu“..

V případě, že bank ID ještě nemáte, můžete si ji snadno založit na pobočce vaší banky. Na přepážce si zaměstnanec okopíruje váš doklad totožnosti a vy vyplníte žádost. Podobně jako je popsáno výše můžete ověřit totožnost i u jiných úřadů či sázkových kanceláří.

Banka Ověření identity
Česká spořitelna
Air Bank
Fio Banka
Unicredit Bank
Raiffeisenbank
Moneta
KB
ČSOB

Často kladené otázky

Jak ověřit totožnost u sázkové kanceláře pomocí bankovní identity?

Pokud máte založenou bankovní identitu, dokončete první část registrace a klikněte na logo vaší banky. Ověřte si, že sázková kancelář podporuje Bank ID i vaší banky. Po kliknutí na logo budete přesměrováni na přihlášení do internetového bankovnictví. Jakmile se přihlásíte, vaše totožnost je ověřena.

Jak si založit bankovní identitu?

Bankovní identitu si založíte na pobočce vaší banky. Budou pořízeny kopie vašich dokladů, a bankovní identita vám bude zpřístupněna. Můžete ji využívat pro vaši identifikaci při jednání s úřady či firmami.

Mohu se registrovat a provést ověření totožnosti online u více sázkových kanceláří?

Ano, můžete se registrovat u všech sázkových kanceláří, které v tomto článku najdete. U jednoho bookmakera můžete mít zřízeno pouze jeden herní účet, ale nejste omezeni počtem sázkových kanceláří.

Je ověření totožnosti online bezpečné?

V článku vám doporučujeme pouze licencované české sázkové kanceláře, u kterých je bezpečné se registrovat i ověřit totožnost online. Doporučujeme pro zvýšení bezpečnosti nastavit si v herním účtu heslo, které nikde jinde nevyužíváte a nikdo ho nezná. Tím svou bezpečnost zvýšíte.

Může si bankovní identitu založit cizinec?

Bankovní identitu může získat jakýkoliv cizinec, který je klientem tuzemské banky a má elektronicky čitelný doklad totožnosti. Pokud takový doklad nemá, může získat Bank ID pouze u Monety.