Nejlepší aplikace sázkových kanceláři 2024


Nejlepší aplikace sázkových kanceláří 2024 a jaké funkce a vychytávky mají pro vás aplikace sázkových kanceláři připravené. Zjistěte, která mobilní aplikace v sázkových kancelářích přináší ten nejlepší uživatelský zážitek a nejvíce užitečných funkcí pro sázkaře. Podíváme se nejen na české mobilní aplikace, ale i na ty zahraniční. Zmíníme také, které sázkové kanceláře nabízí nejlepší live stream, asijský handicap, cashout i jaké jsou maximální limity na výhry nebo minimální limity na sázky.

Nejlepší aplikace sázkových kanceláři

Sázkové kanceláře nejlepší aplikace v ČR
Práce s aplikací
Design aplikace
Funkce aplikace
Celkové hodnocení
Tipsport
5/5
5/5
5/5
5/5
Chance
5/5
5/5
5/5
5/5
Betano
5/5
4/5
4/5
4/5
Fortuna
4/5
5/5
4/5
4/5
Synottip
4/5
4/5
5/5
4/5
Sazka
4/5
4/5
4/5
4/5
Forbet
4/5
4/5
4/5
4/5

Nejoblíbenější zahraniční sázkovou kanceláří je Bet365, Betfair nebo BetVictor, bohužel tyto sázkové kanceláře nemají českou licenci. U nás rozhodně mezi ty nejlepší mobilní sázkové aplikace můžeme zařadit Tipsport, Chance, Fortunu nebo Synnottip. V následujících odstavcích zjistíte, jaké funkce tyto nejlepší aplikace sázkových kanceláři 2024 nabízí, kterou zvolit, pokud jste například začátečník a jaké bonusy mají sázkové kanceláře aplikace pro vás připraveny pro první sázky a dlouhou zábavu.

Na jakém základě vybíráme nejlepší aplikaci

Naše redakce si všechny mobilní aplikace sázkových kanceláří vyzkoušela a díky tomu vám můžeme přinést objektivní hodnocení. Nicméně každý z nás preferujeme jiné funkce. Například ti, co chtějí sledovat živé zápasy a přenosy ze sportovních utkání, budou hledat tu nejlepší mobilní aplikaci sázkových kanceláří, která tyto služby nabízí bez poplatků či vkladů.

Funkce Sázkových kanceláří
Live sázení
Asijský handicap
Cashout
Max. výhra
Tipsport funkce
Ano
Ano
Ano
10.000.000
Chance funkce
Ano
Ano
Ano
10.000.000
Fortuna funkce
Ano
Ne
Ano
5.000.000
Synottip funkce
Ano
Ne
Ano
10.000.000
Sazka funkce
Ano
Ano
Ano
5.000.000

Porovnáme nabídku kurzových sázek, typy sázek, rychlost a technickou zdatnost mobilní aplikace. Také design mobilní aplikace, který sice pro uživatele nemusí být zásadní, ale díky kterému je práce s aplikací příjemnější a rychlejší.

Například Tipsport mobilní aplikace i Chance mobilní aplikace svým uživatelům nabízí mobilní prostředí, které je na 99% totožné s jejich webovými stránkami. Díky tomu je práce s aplikací mnohem jednodušší, orientace rychlejší a uživatelé celkově spokojenější. Dalším aspektem může být, zda mobilní aplikace nabízí i casino hry nebo pouze kurzové sázky. Zde opět můžeme vyzdvihnout Tipsport, Chance, Synottip a Fortunu, kde je možné si v rámci stažení jedné aplikace užít zábavu nejen při kurzovém sázení, ale také ve Vegas.

Design nejlepších aplikací v České republice

Jak jsme již nakousli, design nejlepších aplikací v České republice nemusí být to nejdůležitější při výběru mobilní aplikace na druhou stranu má velký vliv na přehlednost mobilní aplikace a následně práci s ní. Tipsport a Chance mobilní aplikace vychází z designu webových stránek, navíc ihned při prvním přihlášení získáte detailního průvodce, který vás krok po kroku provede všemi funkcemi aplikace a nemůžete se ztratit. Tipsport také nabízí velmi přehledné nastavení filtrů a díky tomu si aplikaci můžete nastavit podle vlastních preferencí.

Naproti tomu Synottip mobilní aplikace, ačkoliv je přehledná a intuitivní, chybí ji prvotní navigace, a také další funkce, ke kterým se dostaneme v dalších odstavcích a které Tipsport i Chance nabízí. Také Fortuna mobilní aplikace je designově vyladěná a přehledná a nechybí jí i funkce, které ocení nejen sázkaři, ale především fanoušci všech sportovních utkání. Pokud jste začátečníci, Tipsport či Fortuna aplikace nabízí nejen skvělou navigaci, ale také funkce, které určitě oceníte.

Design nejlepších aplikací v České republice

Nejlepší funkce mobilních aplikací

Jaké jsou nejlepší funkce mobilních aplikací? Opět jsme se zaměřili nejen na sázení, ale na více obecné využití aplikací. Některé mobilní aplikace nabízí zábavu, sdílení sportovních tipů ve foru, analýzy sportovních utkání, live stream, věrnostní programy a bonusy, cash out, live sázky nebo handicap sázky, které jsou nyní velmi oblíbené.

Nejlepší aplikace sázkových kanceláři 2024 nabízí všechny tyto funkce a jsou ke stažení jak pro iOS i Android. Řekneme vám, které to jsou. Detailně si projdeme jednotlivé funkce konkrétních aplikací a podíváme se na ty sázkové kanceláře aplikace, které jsou pro tento rok nejlepší a nejvíce nadupané.

Navigace a práce s mobilní aplikací

Mobilní aplikace v sázkových kancelářích ve většině případů při prvním spuštění nabízí navigaci, díky které bude vaše práce s mobilní aplikací jednodušší. Velmi detailně má navigaci propracovanou Fortuna mobilní aplikace, provede vás všemi funkcemi, zjistíte, jak se pohybovat na hlavní stránce, navede vás i na nastavení notifikací a ukáže vám možnosti při využívání.

Stejně tak i Tipsport či Chance mobilní aplikace s prvotní navigací rozhodně nezaostává. Nejlepší aplikace sázkových kanceláří podle navigace a práce s ní pak hodnotíme Tipsport, Fortunu a Chance. Synottip a Sazka mobilní aplikace jsou uživatelsky příjemné a pokud jste technicky zdatní také velmi rychle přijdete na to, že přes menu se v podstatě dostanete na jakoukoliv funkci. U Sazky je lehce matoucí např. registrace přes mobilní aplikaci, kde budete přesměrováni na mobilní web. Pokud nemáte stabilní mobilní připojení, může to být problém.

Aplikace s nejlepší kurzovou nabídkou

Aplikace s nejlepší kurzovou nabídkou je vždy ta, kde najdete nejrozsáhlejší nabídku kurzových sázek a získáte nejvyšší výnos z vámi vsazeného tiketu. Nejlepší aplikace sázkových kanceláři 2024 pro kurzové nabídky je aktuálně Tipsport a Fortuna. U Tipsportu si můžete vyfiltrovat nejsázenější zápasy anebo navštívit fórum, kde vám již ostřílenější sázkaři poradí, na co se vyplatí sázet a naopak.

Další možností je podívat se na analýzy u Tipsportu, kde najdete inspiraci a tipy na sázky. Fortuna také nabízí analýzy či statistiky jednotlivých zápasů. Inspiraci můžete najít také v TOP 10, kde uvidíte 10 nejsázenějších zápasů. Navíc v kurzové nabídce od Fortuny najdete téměř všechny sporty a zajímavostí mohou být kurzové nabídky nejen na sporty, ale např. na televizní reality show.

Kurzové nabídky se u různých sázkových kanceláří liší, a proto než začnete podávat tikety a sázet, je důležité si kurzové nabídky porovnat a podle toho zjistit, kde je výnos nejvyšší a pro vás nejvýhodnější začít sázet.

Kdo nabízí nejlepší live stream

Nejlepší live stream nabízí sázkové kanceláře aplikace Tipsport, Fortuna, Chance, Sazka a Betano. Synottip bohužel je s touto funkcí zatím pozadu a v jeho mobilní aplikaci live stream nenajdete. Následně se živé sledování zápasu odvíjí také od platných podmínek konkrétní sázkové kanceláře.

 • Tipsport a Chance – min. hodnota uzavřených sázek za 30 dnů – 30 Kč. Pro sledování Tipsport extraligy nebo 1. české fotbalové ligy je podmínkou zůstatek na účtu v minimální hodnotě 100 Kč nebo vsazený tiket v den zápasu.
 • Fortuna – vsadit tiket min. 7 dní před sledováním a kladný zůstatek na účtu.
 • SazkaBet – kladný zůstatek na účtu.
 • Betano – zůstatek alespoň 10 Kč na účtu.

Mobilní aplikace v sázkových kancelářích po splnění zmíněných podmínek nabízí přímé přenosy z českých i zahraničních lig, na které mají zakoupená práva. Ze zahraničních mobilních aplikací je nejlepší Bet365, která má zakoupené licence především na zahraniční sportovní přenosy. V ČR je nejoblíbenější mobilní aplikací pro sledování live streamu Tipsport. Pokud chcete sledovat více live streamů najednou, pak doporučujeme Tipsport, Chance nebo Fortunu. Stačí si nastavit tzv. Multiview náhled.

Kdo nabízí nejlepší live sázky

Kdo nabízí nejlepší live sázky? Uzavření live sázek umožňují všechny mobilní aplikace sázkových kancelářích Tipsport, Fortuna, Chance, Synottip, SazkaBet i Betano. Fortuna nabízí opravdu velmi zajímavou nabídku live sázek na fotbal, hokej, volejbal atd. Navíc si můžete vybrat z několika sázek vypsaných ke každé události a díky tomu se v tomto ohledu vyrovnává konkurenci jako je např. Tipsport. Tipsport mobilní aplikace vám nabídne rozsáhlou nabídku live sázek především na fotbal, tenis a hokej, ale i na sporty jako jsou basketbal, volejbal či stolní tenis.

Nejlepší handicap sázky v mobilních aplikacích

Nejlepší handicap sázky v mobilních aplikacích nabízí Tipsport, Chance a SakaBet. U Fortuna a Synottip mobilní aplikaci nabídku handicap sázek zatím nenajdete. Nejlepší aplikace sázkových kanceláří pro asijské handicapy je Tipsport aplikace. Nabídka handicapových sázek je opravdu široká. AH sázku můžete podat na počet gólů v zápasu, výsledek zápasu, kdo dá v zápasu gól nebo výsledek zápasu bez remízy. To samé najdete u Chance, tedy i zde je nabídka pro AH sázky pestrá.

Cashout v mobilních aplikacích

Cashout v mobilních aplikacích nabízí všechny sázkové kanceláře. Jedná se o velmi zajímavou možnost, jak zabránit ztrátám při sázení a nechat si vyplatit ještě rozehraný tiket. Rozdíly cashoutu najdete v těchto variantách sázek.

 • Cashout pro live sázky nabízí všechny sázkové kanceláře aplikace
 • Cashout při AKU sázky nabízí všechny sázkové kanceláře
 • Cashout při SOLO sázky nabízí všechny sázkové kanceláře
 • Cashout pro systémové (skupinové) sázky nabízí pouze Tipsport a Chance

Opět můžeme doporučit Tipsport a Chance mobilní aplikaci, která nabízí oproti ostatním sázkovým kancelářím také cashout pro systémové sázky.

Jak vkládat a vybírat peníze v mobilní aplikaci

Vklad i výběr peněz v mobilních aplikací je stejně jako u sázení přes web podmíněno kompletní registrací s ověřením údajů. Tedy dokončením plnohodnotné registrace. Pro hraní a sázení můžete využívat také dočasné konto, ovšem s omezenými možnostmi. Vyplacení výher je pak podmíněno dokončením registrace, která se skládá z ověření osobních údajů (online nebo na pobočce), ověření e-mailové adresy, nastavení sebeomezujících opatření a ověřením bankovního spojení.

Poté již stačí najít sekci vklady a výběry zadat částku pro vklad či výběr peněz. Vklad peněz je téměř okamžitý. Během několika minut máte peníze připsány na herním účtu a můžete začít sázet a bavit se dle potřeby. Výběr peněz trvá min. 3 pracovní dny a peníze jsou odesílány na ověřený bankovní účet. Snadné a rychlé, stejně jako na webu. Tipsport, Fortuna, Chance, Synottip, SazkaBet i Betano mají téměř stejné podmínky pro vklad i výběr peněz. Rozdíly najdete ovšem u vyplácení maximálních výher. Každá sázková společnost má nastaveny jiné limity pro výhry. Tipsport, Chance, Synottip a Betano mají nastaveny nejvyšší limity pro výhry 10.000.000 Kč, u SazkaBet a Fortuny je limit nastaven na 5.000.000 Kč.

Porovnání českých mobilních aplikaci se zahraničím

Pokud bychom porovnali nejlepší aplikace sázkových kanceláří v ČR se zahraničními, pak v ČR jednoznačně vede Tipsport mobilní aplikace a v zahraničí anglická mobilní aplikací bet365. Bet365 streamuje více než 140.000 událostí ročně. Tipsport streamuje více než 100.000 událostí ročně. Bet365 i Tipsport se pyšní největší uživatelskou základnou. Také orientace a práce v obou mobilních aplikací je intuitivní, rychlá a bez technických zádrhelů.

Dalšími oblíbenými mobilními zahraničními aplikacemi jsou aplikace Betfair a BetVictor. Aplikace BetVictor si svou oblíbenost u uživatelů a sázkařů získala především díky rychlosti a skvělé prvotní navigaci. Srovnatelná je s naší českou sázkovou mobilní aplikací od Fortuny, která je v tomto směru také slušně vyladěná. Obě aplikace jak Fortuna, tak i BetViktor jsou perfektní pro začínající sázkaře.

A zmínit můžeme také aplikaci od Unibet, v které najdete velké množství živých přenosů. Bohužel nevýhodou může být (stejně jako u české sázkové kanceláře Sazka) nutnost stažení více mobilních aplikací pro různé účely sázení. Tedy např. pokud byste si chtěli u Unibetu zahrát casino hry nebo sázet na sport, je nutné stáhnout si 2 mobilní aplikace do mobilních zařízení. Stejně tak u Sazky je potřeba pro různé účely sázení stáhnout každou mobilní aplikaci zvlášť.

Závěrečné porovnání aplikací v sázkových kancelářích

Naše redakce si prošla nejen registračními procesy u všech mobilních aplikací, ale také jsme otestovali různé funkce mobilních aplikací od sázkových kanceláří a na základě toho vám můžeme doporučit tu nejlepší mobilní aplikaci ke stažení.

 1. Tipsport mobilní aplikace – Nejlepší aplikace sázkových kanceláří a první příčku si získala Tipsport mobilní aplikace. Zmíníme i zajímavý vstupní bonus, který na vás čeká při prvním vkladu a registraci. Bez vkladu získáte 150 Kč/Netů a při prvním vkladu pak částku až 50.000 Kč na kurzové sázky.
 2. Chance mobilní aplikace – Na druhé příčce se umístila Chance mobilní aplikace, jejíž výhody jsou totožné s Tipsport mobilní aplikací. Jediný rozdíl je bonus, který získáte po kompletní registraci. Na kurzové sázky bez vkladu dostanete k dispozici 200 Kč/Goldenů a při prvním vkladu pak můžete získat až 2.000 Kč.
 3. Fortuna mobilní aplikace – Třetí příčku obsadila Fortuna mobilní aplikace. I zde na vás čekají skvělé bonusy při registraci a prvním vkladu. Vstupní bonus bez vkladu 900 Kč a k prvnímu vkladu získáte 300 Kč.
 4. Betano mobilní aplikace – Betano mobilní aplikace se řadí na 4 příčku. Jako velkou nevýhodu vidíme nedostupnost některých funkcí, které u výše hodnocených aplikaci najdeme. Ovšem lákavé jsou vstupní bonusy, kde získáte za kompletní Betano registraci 350 Kč a k prvnímu vkladu až 3.000 Kč.
 5. Synottip mobilní aplikace – Synottip mobilní aplikace se řadí na 5 příčku. Jako velkou nevýhodu vidíme nedostupný live stream nebo diskusní fórum. Ovšem lákavé jsou vstupní bonusy, kde získáte za kompletní registraci 500 Kč a k prvnímu vkladu až 25.000 Kč.

Často kladené otázky

Mohu si mobilní aplikace sázkových kanceláří stáhnout přes Google Play?

Bohužel aktuálně ne. Politika společnosti Google zakazuje ve svém obchodě mobilní aplikace sázkových kanceláří. Doporučujeme vždy stahovat aplikaci přes oficiální stránky sázkové kanceláře, kde je na výběr hned několik možností pro stažení.

Mohu si mobilní aplikace sázkových kanceláří stáhnout přes App Store?

Ano, pokud vlastníte mobilní zařízení s operačním systémem iOS (iPhone, iPad), pak si můžete během chvíle mobilní aplikace sázkových kanceláří stáhnout přímo v App Store.

Jaké jsou nejlepší aplikace sázkových kanceláři 2024?

Nejlepší aplikace sázkové kanceláře Tipsport můžeme doporučit, dále Chance a Fortunu. V tomto článku najdete informace, proč tyto mobilní aplikace řadíme mezi nejlepší v české republice.

V čem se jednotlivé mobilní aplikace v sázkových kancelářích liší?

Především v dostupných funkcích jako jsou live stream, live sázky, cashout, výběru a vkladech nebo maximální možné výhře. Veškeré informace najdete v naše článku.

Která sázková kancelář nabízí v mobilní aplikaci nejvyšší bonusy?

To záleží na tom, zda jste stávající uživatel nebo nový uživatel před registrací. Tipsport a Synottip má pro nové uživatele připraveny nejvyšší vkladové bonusy. U Tipsportu můžete získat při prvním vkladu až 50.000 Kč. U Synottipu při prvním vkladu získáte až 25.000 Kč. Ovšem i pro stávající sázkaře jsou připraveny akční nabídky a bonusy, které najdete pod záložkou Bonusy u každé sázkové kanceláře.

Která sázková kancelář je nejlepší pro začátečníka?

Doporučit můžeme Betano, Chance nebo Fortunu. V těchto mobilních aplikacích najdete kompletní sportovní nabídku, analýzy, fórum, nejsázenější zápasy a další inspiraci pro sázení. Nejlepší aplikace sázkových kanceláří 2024 i pro začátečníky je ale ta od Tipsportu.

Jaké jsou minimální sázky u jednotlivých mobilních aplikací u sázkových kanceláří?

Každá sázková kancelář má jinak nastavené minimální sázky. U Tipsportu a Chance je minimální sázka nastavena na 1 Kč, u Synottipu a Fortuny je minimální sázka nastavena na 10 Kč. U Betana pak na 5 Kč.