Betano dárky – rozbalte si speciální dárek každý den

Rozbalte si v prosinci Betano dárky. Každý den od 4. 12. 2023 do 31.12. Betano rozdává volná zatočení do online casina a sázky zdarma. Zjistěte, jaké podmínky je potřeba splnit pro získání dárků, i jak si přeměnit sázku zdarma na volná zatočení a bavit se v online casinu zdarma a déle.

Betano dárky

Betano dárky Kde si vyzvednout
Volná zatočení Rozbal si dárek
Sázky zdarma Rozbal si dárek

Jak si rozbalit Betano dárky

Rozbalit si Betano dárek může každý plně registrovaný a aktivní člen této sázkové společnosti. Proto, abyste si každý den dárek mohli rozbalit, je potřeba mít aktivní konto u Betano a váš poslední vklad nesmí být starší 30 dnů. Betano novým členům rozdává nejen dárky, ale i uvítací casino bonusy pro první sázky zdarma. Získat můžete až 3.000 Kč jako dvojnásobek prvního vkladu a 350 Kč bonus za registraci. Postupujte podle bodů níže a během chvilky si svůj první dárek můžete rozbalit.

Jak si rozbalit Betano dárky

 • Přihlaste se do svého účtu u Betano, nebo proveďte registraci kliknutím na žluté tlačítko pod tímto textem.
 • Při registraci nezapomeňte zadat kód BIGBONUSCZ pro připsání uvítacích bonusů.
 • Přejděte do Vegas.
 • Klikněte na banner na hlavní straně Betano s názvem „Betano dárky“.
 • Rozbalte si dárek a užijte si svou denní odměnu.
Rozbalit si dárek u Betana

Betano dárky rozdávají volná zatočení i sázky zdarma

Vyzvedněte si Betano dárky, které ukrývají volná zatočení i sázky zdarma. Volná zatočení využijete v online casinu ve hrách Starburst, White King nebo Book of Secrets. Na protočení máte čas do půlnoci téhož dne. Sázky zdarma jsou určeny pro sázení na sport a kurzové sázky. Max. hodnota sázek zdarma za den je 25 Kč a volných zatočení můžete získat maximálně 50 za 1 den. Pojďme si tedy ještě shrnout podmínky promo akce pro lepší přehled.

Betano dárky výhry

Betano dárky podmínky

Podmínky pro rozbalení jednoho ze tří dárků každý den splní každý hráč. Nejsou nikterak složité i proto jsou Betano recenze od hráčů pozitivní a promo akce v online casinu oblíbené. Pojďme si tedy ty nejdůležitější podmínky pro získání free spinů a sázek zdarma shrnout pro lepší orientaci.

Betano dárky podmínky

 1. Akce se může zúčastnit každý plně registrovaný hráč v období od 4.12.2023 do 31.12.2023.
 2. Každý den si můžete otevřít jeden dárek.
 3. Pro aktivaci promo akce je nutné provést vklad v jakékoliv výši nejdéle 30 dnů zpětně.
 4. Odměnu je nutné využít ještě tentýž den.
 5. Případná výhra se automaticky připíše na účet hráče.
 6. Hráči s dočasným účtem nemohou tuto akci využít.
 7. Zatočení zdarma je možné využít ve hrách Starburst, White King nebo Book of Secrets.
 8. Volné otočky i sázky zdarma je nutné využít od 00:00 hod. do 23:59.
 9. Max. počet volných zatočení za den je 50 a maximální výše sázky zdarma je 25 Kč.
 10. Sázky zdarma jsou platné pro všechny sporty a kurzové nabídky.

Jak přeměnit sázku zdarma na volná zatočení zdarma?

Preferujete hru v online casinu a sázky zdarma pro kurzové sázení nejsou určeny pro vás? Dárky si vybrat nemůžete, ale přeměnit sázku zdarma na Betano free spiny ano. Vyberte si jeden z možných způsobů níže a získejte volné otočky pro delší hru v casinu:

 • Vsaďte si na jistotu a získejte více volných otoček – sázku zdarma v plné výši vsaďte na favorita sportovního utkání s kurzem 1,01 a výše. Čím nižší kurz, tím vyšší pravděpodobnost výhry. Vyčkejte na vyhodnocení sázky. Vyhrané peníze můžete protočit na jakýchkoliv automatech.
 • Kontaktujte zákaznickou podporu Betana e-mailem a požádejte o převod na volná zatočení – na e-mail podpora@betano.cz napište požadavek na převedení sázky zdarma na volné otočky a nezapomeňte do předmětu napsat „Sázka zdarma“. Na vyřízení požadavku je lhůta 30 dnů. Do té doby vám bude sázka zdarma převedena.

Často kladené otázky

Co jsou to Betano dárky?

Betano dárky je promo akce určena všem registrovaným klientům u Betana. Každý den na vás čeká jeden dárek ve formě volných otoček nebo sázky zdarma. Podmínky a detailní informace k promo akci najdete v tomto článku.

Jak získat maximum z promo akce Betano dárky?

Zadejte při registraci promo kód BIGBONUSCZ a získejte 350 Kč jako uvítací bonus + až 3000 Kč jako dvojnásobek vkladu. Následně se každý den přihlaste a vyzvedněte si svůj dárek.

Do kdy promo akce Betano dárky probíhá?

Promo akce Betano dárky probíhá od 4.12.2023 do 31.12.2023.