Pobočky Chance


Pobočky Chance vlastní českou licenci, a proto musí všichni sázkaři dokončit registraci na pobočkách nebo online za pomoci internetového bankovnictví. Na už zmiňovaných pobočkách si můžete zahrát třeba loterii Korunka, vsadit na kostky, nebo poker i číselné hry.

Chanci najdete na celém České republiky. První pobočka byla otevřena v roce 1991 v Ostravě. Dnes se na našem území nachází víc jak 200 poboček. V roce 2013 se Chance upsala Tipsportu, avšak název zůstal stejný. Sázková kancelář je 3. největší na trhu.

Zobrazit pobočky Chance

Hledáte pobočku jiné sázkové kanceláře

Sazka pobočky
Sazka pobočky
Seznam všech poboček v ČR
Tipsport pobočky
Tipsport pobočky
Seznam všech poboček v ČR
Synottip pobočky
SynotTip pobočky
Seznam všech poboček v ČR
Fortuna pobočky
Fortuna pobočky
Seznam všech poboček v ČR
Chance pobočky
Chance pobočky
Seznam všech poboček v ČR

V tomhle článku si ukážeme nejen plán pro pobočky, ale budeme se věnovat také doplňkovým službám a zmíníme i profisázky a pojistku.

Zde máte možnost vidět mapu poboček Chance. Po rozkliknutí si můžete zaškrtnout funkci, kterou preferujete na pobočce a zobrazí sa vám pouze ty, které danou funkci podporují.

Chance pobočky

Pobočkové sázky

Pojďme si přiblížit pobočkové sázky společnosti Chance. Na pobočkách máte možnost pojištění své AKU sázky. Je to vlastně speciální druh sázky, při které vyhráváte navzdory jednomu chybnému tipu. Na pojistky máte nárok tehdy, pokud AKU sázka obsahuje nejméně 13 sázkových příležitostí, kurz musí být alespoň 1,3:1. Je třeba doplnit, že další příležitosti mohou být v jakýmkoliv kurzu. Po splnění daných podmínek již stačí jen informovat obsluhu na pobočce a můžete začít hrát.

Nesmíme zapomenout na důležitou informaci, že všechny sázky na pobočkách včetně pojistky jsou od 6. února 2019 bez manipulačního poplatku. I z tohoto důvodu, již není nadále potřeba využívat výše zmíněnou profisázku.

Pokud preferujete loterii, můžete na pobočkách skusit číselnou loterii Korunka. Možností je opravdu mnoho a každý sázející si přijde na své. Chance rozhodně neusíná na vavřínech a snaží se vyvíjet nové produkty a nabízet ještě lepší služby.

Chance pobočkové sázky

herní plán Chance pro pobočky

Herní plán Chance pro pobočky shrnutý do krátkých bodů naleznete níže.

 1. Obsluha pobočky – Fyzická osoba, která se stará o příjem kurzových sázek na pobočce a dbá na zákaz sázení osobám mladším 18 let.
 2. Pobočka – Provozní místo, kde je povolené uskutočňovať hazardné hry spoločne s registraci.
 3. Tipkartka – Za pomoci karty se sázející prokazuje na pobočce a slouží na snadný přístup k uživatelskému účtu za pomoci obsluhy pobočky. Pokud sázející Tipkartu nevlastní nebo ji nemá dočasně přístupnou, může se identifikovat pomocí průkazu totožnosti.
 4. Tiket na pobočce – Tiketem na pobočce se rozumí fyzicky vytištěné potvrzení uvedených tipů sázejícím. Je v zájmu sázejícího, aby svůj výherní tiket hlídal, protože při ztrátě nebo odcizení za něj sázková kancelář neručí. Originální výherní tiket může být vyplacen pouze 1 krát.
 5. Kto nemôže tipovať? – V sázkové kanceláři Chance nemůže sázet obsluha pobočky, osoby, které stanovují kurzy, primární účastníci sportovní události (například rozhodčí, trenéři, hráči, funkcionáři).
 6. Chance registrace – Kompletní registraci ve společnosti Chance je nutné dokončit na pobočce, nebo prostřednictvím online funkce internetového bankovnictví. Pokud se sázející zaregistruje pouze pro kurzové sázení na pobočce, tak může vkládat peníze pouze v hotovosti a to do výše 5 000 Kč za 24 hodin. Při dočasném kontě platí zákonný limit 3 000 Kč z celkového vkladu a zákaz výběru.
 7. Chance věrnostní program – Registrovaní sázející můžou využívat věrnostní program. Pravidla jsou zveřejňovánaí na internetových stránkách, ale i na pobočkách společnosti Chance.
 8. Historie transakcí na uživatelském kontu – Sázející, který provozuje kurzové sázky na pobočce, může získat historii transakcí na svém účtě za pomoci obsluhy pobočky.
 9. Uzavření sázky na pobočce – Obsluha na pobočce je oprávněna přijímat kurzové sázky pouze na události, kde jsou vypsané kurzy společností Chance. Pobočka uvádí kurzy na informačních tabulích, nebo v aplikacích a může je měnit, i bez uvedení důvodu.
 10. Způsoby jak uzavřít sázky na pobočce:
 11. Chance je povinna vyplatit výhru podle zákonných podmínek do 60 dnů od uplatnění nároku na výhru. Nárok si můžete uplatnit nejpozději do 1 roku od vyhodnocení sázky.
 12. V případě dosažení vyšší výhry, než 20 000 Kč na pobočce, má obsluha pobočky právo požádat z bezpečnostních důvodů o pozdější vyplacení a to ve zmíněné lhůtě 60 dnů.
 13. V případě, že se výhra pohybuje v částce 100 000 Kč, má společnost Chance právo vyplatit výhru následujícími způsoby:
 14. vyplatit v hotovosti na centrální pobočce Chance
 15. zaslat výherci na bankovní účet (nutno potvrdit písemně)
 16. poslat poštovní poukázkou na adresu výherce
 17. Sázející, který vyhrál na pobočce na zvířecím dostihu, při kterém není zapotřebí registrovat se, má právo požádat o potvrzení o vyplacené výhře.

 18. Pochybnosti o regulérnosti sázky – Při takových pochybnostech, může sázková kancelář Chance pozastavit vyplacení výhry, dokud se výhra pořádně nezjistí. Nejdéle však po dobu výplatní lhůty 60 dní.
 19. Reklamace na pobočkách – Reklamaci je možné uzavřít na pobočce pokud se týká kurzových sázek a to 2 způsoby:
 20. Písemně na kterékoliv pobočce po vypsání písemného formuláře, který je k dostání od obsluhy.
 21. Vyplnit reklamační formulář online na adrese reklamace@chance.cz a zaslat na adresu Chance. Společnost následně potvrdí žadateli reklamaci, jakmile jí bude doručena.
Zobrazit pobočky Chance