Pobočky Chance


Pobočky Chance najdete po celé ČR. První pobočka byla otevřena v roce 1991 v Ostravě. V roce 2013 se Chance upsala Tipsportu, avšak název zůstal stejný. Sázková kancelář je 3. největší na trhu. Celkem na území České republiky najdete 170 provozoven. Zahrát si můžete loterijní hry, vsadit si kurzové sázky i pobočkové sázky s pojištěním a samozřejmě i dokončit registraci a ověřit osobní údaje. Zjistěte, jaké služby u jednotlivých poboček můžete využít, jaká je otevírací doba i které jsou otevřeny nejdéle ať už v Praze, Ostravě, Olomouci nebo Plzni. Pro vyhledání konkrétní pobočky Chance a zobrazení služeb, které nabízí, klikněte na žluté tlačítko pod textem.

Chance pobočky

Zobrazit pobočky Chance

Hledáte pobočku jiné sázkové kanceláře

Sazka pobočky
Seznam všech poboček v ČR
Tipsport pobočky
Seznam všech poboček v ČR
SynotTip pobočky
Seznam všech poboček v ČR
Fortuna pobočky
Seznam všech poboček v ČR
Chance pobočky
Seznam všech poboček v ČR

Otevírací doba poboček Chance – nonstop provoz

Otevírací doba jednotlivých poboček je rozdílná, ale nonstop provoz nenajdete v žádné. V následujících odstavcích se můžete podívat na nejdéle otevřené pobočky v jednotlivých městech. Řešením pro ty z vás, co se nechtějí omezovat časem, je registrace Chance online. Můžete jen získat.

 • Na každého online přihlášeného hráče čeká uvítací dárek ve formě finančního kreditu ve výši 200 Kč, který se vám připíše na konto okamžitě po kompletním dokončení registrace.
 • Hrát můžete kdykoliv – Nonstop provoz
 • Web není nijak časově omezen ani služby
 • K dispozici získáte speciální funkce pro sázkaře a soutěže, promo akce, věrnostní program, live sázky i další vychytávky, které Chance ve své online podobě nabízí.
 • Zákaznická podpora je dostupná na telefonu i e-mailu
 • To na pobočkách nenajdete!
Webové stránky Zákaznická podpora Služby
Chance.cz Telefon: +420 233 090 831 Email: info@chance.cz Kurzové sázení, Live sázky, Tiket Arena, Forum, Blogy, Soutěže, TV Chance, Bonusy
Otevírací doba poboček Chance

Jaké služby na pobočkách můžete využít

Nabídka služeb na pobočkách sice tak pestrá není, ale i zde si můžete podat kurzové sázky. Navíc si své sázky na pobočce můžete i pojistit. O tom více v následujícím odstavci. Chance pobočky se snaží nabídnout svým klientům nejen služby pro sázení, ale i další doplňkové služby, jako je dobíjení mobilu, Paysafecard nebo třeba skenování dokumentů. Pozor, ne všechny pobočky nabízí námi zmíněné služby. Nabídka jednotlivých poboček se může lišit.

Služby pobočky Chance pro sázkaře Doplňkové služby
Kontrola tiketů Dobíjení kreditu
Stírací losy Paysafecard – prodej dobíjecích karet
Pobočkové sázky s pojistkou Skylink – prodej dobíjecích kuponů
Loterie Korunka Voyo, Ulož.to, PlayStation – prodej dobíjecích kuponů
Ověření osobních údajů k dokončení registrace Skenování dokumentů

Kompletní registraci ve společnosti Chance můžete dokončit na pobočce nebo prostřednictvím online funkce internetového bankovnictví. Při registraci pro kurzové sázení na pobočce budete moct vkládat peníze jen v hotovosti, a to do výše 5.000 Kč/24 hod. Majitelé dočasného konta musí dodržet zákonný limit 3.000 Kč a zákaz výběru peněz.

Pobočkové sázky

Pojďme si přiblížit pobočkové sázky společnosti Chance. Na pobočkách máte možnost pojištění své AKU sázky. Je to vlastně speciální druh sázky, při které vyhráváte navzdory jednomu chybnému tipu. Na pojistky máte nárok tehdy, pokud AKU sázka obsahuje nejméně 13 sázkových příležitostí, kurz musí být alespoň 1,3:1. Je třeba doplnit, že další příležitosti mohou být v jakýmkoliv kurzu. Po splnění daných podmínek již stačí jen informovat obsluhu na pobočce a můžete začít hrát.

Nesmíme zapomenout na důležitou informaci, že všechny sázky na pobočkách včetně pojistky jsou od 6. února 2019 bez manipulačního poplatku. I z tohoto důvodu, již není nadále potřeba využívat výše zmíněnou profisázku.

Pokud preferujete loterii, můžete na pobočkách skusit číselnou loterii Korunka. Ta nově nabízí i online registraci s bonusem u Chance. Proto doporučujeme ověřit, jaký je aktuální Korunka promo kód. Závěrem můžeme říct, že možností je opravdu mnoho a každý sázející si přijde na své. Chance rozhodně neusíná na vavřínech a snaží se vyvíjet nové produkty a inovativní služby.

Chance pobočkové sázky

Herní plán Chance pro pobočky

Herní plán Chance pro pobočky obsahuje vysvětlení sázkařských pojmů, ale i pravidla, kterými se pobočky Chance řídí. Určitě je dobré si ho přečíst, abyste věděli např. jaké jsou podmínky pro vyplácení výher na pobočce, jak se identifikovat nebo zda jsou nějaké limity, a to ať už na vklad či výběr peněz. Ty nejdůležitější jsme pro vás připravili přehledně v bodech a v následujícím odstavci pak zvlášť najdete podmínky pro vyplacení výhry na Chance pobočce.

 • Tipkarta – Za pomoci karty se sázející prokazuje na pobočce a slouží na snadný přístup k uživatelskému účtu za pomoci obsluhy pobočky. Pokud sázející Tipkartu nevlastní nebo ji nemá dočasně přístupnou, může se identifikovat pomocí průkazu totožnosti.
 • Chance registrace – Pokud se sázející zaregistruje pouze pro kurzové sázení na pobočce, tak může vkládat peníze pouze v hotovosti, a to do výše 5 000 Kč za 24 hodin. Při dočasném kontě platí zákonný limit 3 000 Kč z celkového vkladu a zákaz výběru.
 • Reklamace na pobočkách – Reklamaci je možné uzavřít na pobočce, pokud se týká kurzových sázek a to 2 způsoby:
 • Písemně na kterékoliv pobočce po vypsání písemného formuláře, který je k dostání od obsluhy.
 • Vyplnit reklamační formulář online na adrese reklamace@chance.cz a zaslat na adresu Chance. Společnost následně potvrdí žadateli reklamaci, jakmile jí bude doručena.
 • Chance věrnostní program – Registrovaní sázející můžou využívat věrnostní program. Pravidla jsou zveřejňování na internetových stránkách, ale i na pobočkách společnosti Chance.

Vyplácení výhry na pobočkách Chance

 • Chance je povinna vyplatit výhru podle zákonných podmínek do 60 dnů od uplatnění nároku na výhru. Nárok si můžete uplatnit nejpozději do 1 roku od vyhodnocení sázky.
 • V případě dosažení vyšší výhry, než 20 000 Kč na pobočce, má obsluha pobočky právo požádat z bezpečnostních důvodů o pozdější vyplacení, a to ve zmíněné lhůtě 60 dnů.

V případě, že se výhra pohybuje v částce 100 000 Kč, má společnost Chance právo vyplatit výhru následujícími způsoby:

 • Vyplatit v hotovosti na centrální pobočce Chance
 • Zaslat výherci na bankovní účet (nutno potvrdit písemně)
 • Poslat poštovní poukázkou na adresu výherce
 • Sázející, který vyhrál na pobočce na zvířecím dostihu, při kterém není zapotřebí registrovat se, má právo požádat o potvrzení o vyplacené výhře.

Pobočky Chance Praha s nejdelší otevírací dobou

Pobočky Chance Prahajsou rozmístěny napříč všemi městskými částmi Prahy. Celkem v Praze můžete navštívit 19 poboček Chance. Otevírací doba i všechny služby, které daná provozovna nabízí jsou vždy zveřejněny v seznamu jednotlivých poboček. Klikněte na žluté tlačítko pod textem a vyberte si tu svou . V tabulce vidíte pobočky, které najdete v jednotlivých městských částech Prahy s nejdelší otevírací dobou.

Městská část Adresa pobočky Chance Otevírací doba Po-Pá
Praha 1 Havelská 508/9, 110 00 9:30 – 20:00
Praha 4 Budějovická 1123/13, 140 00 8:30 – 18:30
Praha 5 Lidická 751/12, 150 00 9:00 – 18:00
Praha 8 Na Hrázi 110/3, 180 00 9:00 – 19:00
Praha 9 Sokolovská 902/240, 199 00 10:00 – 21:00
Praha 10 Vršovická 813/58, Přátelství 62/87 9:00 – 18:00
Zobrazit pobočky Chance

Pobočky Chance Ostrava s nejdelší otevírací dobou

V Ostravě má Chance k dispozici pro své příznivce celkem 12 poboček. Vsadit si můžete na sport nebo si koupit los či využít dalších doplňkových služeb. Ostravské pobočky otevírají téměř všechny v 9:00 hod. a končí v 18:00 hod. Výjimkou jepobočka Chance Ostrava, kterou najdete na adrese: Prodloužená 807, 720 00, která otevírá v 8:00 a končí v 19:00 hod.

Pobočky Chance Olomouc s nejdelší otevírací dobou

V Olomouci aktuálně najdete jednu pobočku Chance a to na adrese Zikova 736/1, 779 00. Pobočka má otevírací dobu od pondělí do pátku od 9:00 – 19:00 a o víkendu od 8:30 – 16:00. I zde si můžete vsadit kurzové sázky, koupit stírací losy, ověřit identifikační údaje k dokončení registrace nebo zakoupit loterii Korunku.

Pobočky Chance Plzeň s nejdelší otevírací dobou

V Plzni najdete celkem 6 poboček Chance s otevírací dobou od 9:00 – 18:00 nebo 18:30. Pouze jedna pobočka v Plzni má otevřeno až do 19:00 hod. Najdete ji na adrese: Náměstí generála Píky 2703/27. Na této pobočce můžete podávat kurzové sázky, koupit stírací losy nebo si zahrát loterii Korunku.

Bonusy pro herní účet na internetu

Tipsport akční kód
Tipsport akční kód
50000 Kč + 300 Kč
50000 Kč + 300 Kč
Fortuna promo kód
Fortuna promo kód
3000 Kč + 900 Kč
3000 Kč + 900 Kč
Chance akční kód
Chance Akční kód
2000 Kč + 200 Kč
2000 Kč + 200 Kč
Betano promo kód
Betano promo kód
3000 Kč + 1000 Kč
3000 Kč + 1000 Kč
Synottip bonusový kód
Synottip bonusový kód
500 Kč + 25 000 Kč + 100 000 Kč
500 Kč + 25 000 Kč + 100 000 Kč