Pobočky Fortuna


Fortuna byla prvním poskytovatelem kurzových sázek v České republice a svým počtem se pobočky Fortuna řadí na druhé místo na naší zemi. V současnosti má Fortuna více než 600 poboček po celé ČR. Na pobočce se můžete zaregistrovat stejně jako na internetu a při registraci na pobočce vám bude přidělena Fortuna klubová karta (na pobočce ihned a při online registraci na iFortuna.cz do dvou týdnů, pokud vložíte peníze na hráčský účet). Díky této klubové kartě můžete kombinovat pobočkové a internetové sázení. Na pobočce můžete také vybírat hotovost. Minimální výběr je 2 Kč jakož maximální výběr přes pobočku činí 5.000 Kč.

pobočky Fortuna

Pobočky Fortuna

Pokud hledáte nějakou konkrétní, velmi snadno ji vyhledáte na webových stránkách Fortuny, stačí kliknout na button výše. Zde můžete velice jednoduše filtrovat dle krajů a okresů či měst, nebo prostě jen na mapě ČR zajedete na místo, které vás zajímá.

Hledáte pobočku jiné sázkové kanceláře

Sazka pobočky
Seznam všech poboček v ČR
Tipsport pobočky
Seznam všech poboček v ČR
SynotTip pobočky
Seznam všech poboček v ČR
Fortuna pobočky
Seznam všech poboček v ČR
Chance pobočky
Seznam všech poboček v ČR

Sázka Malá domů

Sázka Malá domů výrazně snižuje riziko vaší prohry a nestojí vás ani korunu navíc. V případě, kdy na vaší AKO sázce označené jako Malá domů bude pouze 1 chyba, vyhráváte pětinásobek vkladu. Takže název Malá domů je opravdu výstižný.

Podmínky uzavření sázky:

  • před uložením tiketu vybrat typ sázky Malá domů
  • minimální celkový kurz tiketu 100:1
  • maximální kurz na jednu sázkovou příležitost 3,5:1

Podmínky výplaty výhry:

  • při uhodnutí všech zápasů na tiketu vyhráváte jako na běžnou AKO sázku.
  • při neuhodnutí právě jednoho zápasu vyhráváte pětinásobek vašeho vkladu na sázku Malá domů
  • pokud je některá sázková příležitost na tiketu vyhodnocena v kurzu 1 (zápas se nehrál, byl přerušen či další tomu podobné důvody) a součin všech zbylých kurzů na tiketu je nižší než 100:1, tato sázka už nesplňuje podmínky „Malé Domů“ a je považována za běžnou AKO sázku. Pokud je součin kurzů s příležitostí vyhodnocenou kurzem 1 stále nejméně 100:1, je sázka Malá Domů i nadále platná

Příklad: Máte vsazený tiket jako „Malou domů“ s 8 sázkovými příležitostmi, celkovým kurzem 246,3 a vkladem 200 Kč. Pokud správně natipujete všechny sázkové příležitosti, bude vaše výhra činit 49260 Kč. V případě, že na vašem tiketu bude jedna chyba, výhra bude činit 1000 Kč.

Kontrola tiketů vsazených na pobočkách

Sázíte tikety převážně nebo jen na kamenných pobočkách Fortuny a jak se provádí kontrola tiketů vsazených na pobočkách? Zapomeňte na zdlouhavé vyhledávání výsledků vašich vsazených zápasů na teletextu, internetu a podobně. Stačí jen na stránkách sázkové kanceláře Fortuna rolovat úplně dolů a naleznete utilitu na kontrolu vašeho pobočkového tiketu. Zde jen zadáte ID nebo 16-místné číslo vašeho tiketu a doplníte 4-místný verifikační kód. Ihned vidíte jak dopadl vámi vsazený tiket.

Kontrola tiketů vsazených na pobočkách

Kontrola tiketů vsazených na pobočkách blok

Fortuna vstupenky na fotbal

Máte zájem o Fortuna vstupenky na fotbal? V České republice i přes pandemii koronaviru (nebo možná jí navzdory) odstartovala nová sezóna fotbalové Fortuna ligy. Jak už sám název napovídá, je Fortuna hlavním sponzorem, tedy není překvapivé, že nabízí svým klientům vstupenky na zápasy. Vzhledem ke zmiňované pandemii platí opatření, které se týkají i omezené kapacity fotbalových stadionů a dostat se na jakýkoliv zápas není vůbec snadná záležitost. Sázková kancelář Fortuna má pro vás ideální řešení! Na fotbalových pobočkách Fortuny máte jedinečnou příležitost získat dvě vstupenky na zápasy Fortuna ligy nebo Fortuna národní ligy a vychutnat si atmosféru přímo na stadionu.

Podmínkou je pouze registrace a vsazený libovolný tiket v určité hodnotě na vybrané pobočce. Pokud chcete získat vstupenky na Fortuna ligu je nutné vsadit tiket v minimální hodnotě 200 Kč a na Fortuna národní ligu potom ve výši 100 Kč. Počet vstupenek na fotbalových pobočkách je omezený, tak doporučujeme nečekat. Distribuce vstupenek na pobočkách začíná vždy dva dny před začátkem konkrétního zápasu.

Fortuna vstupenky na fotbal

Herní plán Fortuna pro pobočky

Herní plán Fortuna pro pobočky je nazýván jako Herní plán pro Kurzovou sázku. Herní plán je společný pro kurzovou sázku na pobočkách a pro internetovou kurzovou sázku dálkovým způsobem prostřednictvím internetu. Herní plán Fortuna pro pobočky pro provozování hazardní hry je možné otevřít či stáhnout ve formátu PDF. Tento herní plán byl schválen a povolen Ministerstvem financí České republiky a najdete v něm vysvětlení všech nabízených druhů sázek (včetně příkladů) a též definici všech pojmů. Doporučujeme si jej stáhnout a přečíst.

Bonusy pro herní účet na internetu

Tipsport akční kód
Tipsport akční kód
50000 Kč + 300 Kč
50000 Kč + 300 Kč
Fortuna promo kód
Fortuna promo kód
3000 Kč + 900 Kč
3000 Kč + 900 Kč
Chance akční kód
Chance Akční kód
2000 Kč + 200 Kč
2000 Kč + 200 Kč
Betano promo kód
Betano promo kód
3000 Kč + 1000 Kč
3000 Kč + 1000 Kč
Synottip bonusový kód
Synottip bonusový kód
500 Kč + 25 000 Kč + 100 000 Kč
500 Kč + 25 000 Kč + 100 000 Kč

Znovu otevření poboček

Pandemie koronaviru zasáhla také sázkové kanceláře a donutila je zavřít pobočky., podívejme se jak to je se znovu otevřením poboček. Fortuna (stejně jako její tuzemská konkurence) otevřela od 16. dubna vybrané pobočky, od 25. května pak úplně všechny. Samosebou za přísných bezpečnostních a hygienických opatření. Le i přes toto omezení opět nabízí všem klientům vše před uzavřením. Pokud budete dodržovat tato opatření, můžete si na pobočce vše vyřídit

Fortuna také zveřejnila doporučení, jak by se měli klienti na pobočkách chovat:

  • rozestupy alespoň 2 metry, a to i při čekání před provozovnou
  • přítomnost nejvýše 3 osoby na pobočce najednou
  • vstup v roušce nebo s jinou ochranou dýchacích cest
  • omezit pobyt na pobočce na dobu nezbytně nutnou a nedotýkat se tištěných nabídek ani ostatních materiálů na pobočce umístěných

Přes nepříznivou dobu (vzhledem k pandemii koronaviru) Fortuna svou pobočkou síť neustále rozšiřuje a dál plánuje do míst, kde se sází postaru, tedy s papírkem a tužkou, dál investovat. Vklady na pobočkách Fortuny v Česku představují asi deset procent z celkových náběrů sázek. Nejen Fortuně nahrává do karet i to, že menší sázkové kanceláře svůj boj o pobočky již vzdali a provozují již jen sázení on-line.