Online registrace do sázkových kanceláří


Online registrace do sázkových kanceláří v České republice vám může přinést příjemné vstupní bonusy. Zjistěte, které sázkové kanceláře nabízí ty nejvyšší, jaké jsou maximální limity pro výhry i hlavní výhody jednotlivých registračních procesů u Tipsportu, Fortuny, Sazky, Synottipu či Betana.

Registrace do sázkových kancelářích

Online registrace Bonusy Limity pro maximální výhry v Kč
Tipsport Až 50.000 Kč k prvnímu vkladu + 500 Kč bonus zdarma 10.000.000
Betano Až 3.000 Kč k prvnímu vkladu + 500 Kč bonus zdarma 10.000.000
Chance Až 2.000 Kč k prvnímu vkladu + 200 Kč bonus zdarma 10.000.000
Synottip Až 50.000 Kč k prvnímu vkladu + 300 Kč zdarma 10.000.000
Fortuna 300 Kč vstupní bonus 5.000.000
Sazka Až 5.000 Kč k prvnímu vkladu + bonus 300 Kč zdarma 5.000.000
Merkurxtip Až 10.000 Kč k prvnímu vkladu + 200 Kč bonus zdarma 5.000.000
Forbet 200 Kč bonus zdarma 10.000.000

Jak se registrovat online u sázkové kanceláře?

U všech českých sázkových kanceláří je dnes naprosto běžná online registrace. V některých případech ani jiná možnost pro hráče připravená není. Online registrace je vždy bezpečná, velmi rychlá a skládá se z několika kroků předepsaných zákonem. Ať už si tedy vyberete jakoukoliv sázkovou kancelář, registrační proces bude obsahovat tyto kroky:

 • Vyplnění základních osobních údajů, jako je jméno, adresa, email a telefonní číslo.
 • Ověření platnosti emailu a telefonního čísla.
 • Prokázání vaší totožnosti. Buď skrz službu Bank ID, v některých případech je možné identitu prokázat na pobočce.
 • Nastavení sebeomezujících limitů.
 • Přidání a ověření platební metody, často spojené s prvním vkladem.
 • V závěru procesu online registrace na vás u každé sázkové kanceláře bude čekat konkrétní druh bonusu.
 • Může jít o bonus za dokončení registrace či za první vklad, případně o volná zatočení. Záleží na nabídce konkrétní sázkové kanceláře.

Online registrace je zpravidla velmi jednoduchá – stačí vyplnit online formulář a poté ověřit svou totožnost. To lze v pohodlí domova, nemusíte nikam chodit. U všech sázkových kanceláří jsme si proces online registrace vyzkoušeli. Získané poznatky vám v tomto článku předáme, aby vás při online registraci nic nepřekvapilo.

Registrace v sázkovce přes aplikaci nebo přes počítač

Ačkoliv se sázkové kanceláře snaží mobilní aplikace vyvíjet tak, aby novým i stávajícím uživatelům v nich nic nechybělo, registrovat se doporučujeme přes počítač. Dle zkušeností našich redaktorů jsou výhody registrace přes počítač:

 • Přehlednost jednotlivých kroků
 • Přehlednější výběr bonusů a jejich podmínek
 • Rychlost registrace

Například Sazka registrace má pro vás připraveny 3 mobilní aplikace pro různé typy sázení (kurzové, hry, loterie). Proto vás při registraci online může překvapit, když budete přesměrování na mobilní web Sazky, nikoliv do registračního formuláře. Registrace u Sazky přes mobil je zdlouhavá a pokud nemáte k dispozici dostatečně stabilní mobilní připojení, pak vás může délka načítání jednotlivých stránek odradit.

Tipsport, Chance, Synottip i Fortuna nabízí možnost registrace přes mobil či tablet, ovšem v rámci dohledání nabídek a bonusů, které při registraci je nutné vyplnit, je vždy lepší online registrace do sázkových kanceláří přes počítač.

Registrace v sázkové kanceláři přes mobilní aplikaci nebo přes počítač

Registrace u sázkové kanceláře na pobočce

Registrace u sázkové kanceláře na pobočce je v této době spíše výjimečná. Ovšem pokud nevyužíváte internetové bankovnictví, nemáte zřízeno bankovní ID a potřebujete osobní údaje ověřit osobně, je potřeba pobočku navštívit. K ověření osobních údajů na pobočce vždy budete potřebovat platný doklad totožnosti (OP nebo cestovní pas). Pracovník na pobočce s vámi vše projde a zadá do systému.

Přikládáme mapy poboček jednotlivých sázkových kanceláří, pro lepší přehled. Na pobočkách je také možné vkládat finanční prostředky i vybírat vaše výhry.

Pobočky Počet v CZ
Tipsport pobočky 540 poboček
Chance pobočky 166 poboček
Fortuna pobočky 513 poboček
Sazka pobočky 3 263 poboček
Synottip pobočky pouze herny a casina

Co znamená plnohodnotné konto

Co znamená plnohodnotné konto? Jedná se o konto, které nabízí maximální herní zážitek bez omezení. Podmínky pro zřízení plnohodnotného konta:

 • ověření osobních údajů
 • nastavení herních limitů
 • ověření e-mailové adresy
 • ověření bankovního konta

U všech sázkových kanceláří můžete dočasné konto využívat pouze 30 dnů od registrace. Pokud do 30 dnů neprovedete kompletní ověření, vaše konto bude zrušeno.

Výhody plnohodnotného konta

 • získáte vstupní bonusy za registraci
 • neomezené možnosti sázení i hraní v online casinu
 • možnost výběru peněz a výher
 • při prvním vkladu získáte další vkladové bonusy

Pouze Synottip registrace nabízí i s dočasným kontem 100 benefit bodů na vaše první sázky. Tipsport, Chance, Sazka i Fortuna vás odmění až po kompletním ověření. S dočasným kontem není možné vybírat peníze z hráčského účtu. Také hraní hazardních her je v online casinu omezené. Pokud si chcete zahrát poker, který v tuto chvíli nabízí Synottip a Fortuna, bez plnohodnotného konta se neobejdete.

Herní limity a nastavení herních limitů

Herní limity a nastavení herních limitů či sebeomezujících opatření je dáno ze zákona o hazardních hrách č.186/2016 Sb. Každý provozovatel hazardních her pro získání licence musí při registračním procesu umožnit hráčům těchto her (kurzové sázení, technické hry, casino online) jednotlivě si nastavit sebeomezující opatření nebo možnost je odmítnout.

U Tipsport registrace i Chance registrace je nastavení sebeomezujících opatření velmi detailní. Nastavení se ovšem nevyhnete ani u ostatních sázkových kanceláří. Nastavit si můžete také hraní bez omezení, ovšem to nedoporučujeme. Určitě nechcete prohrát více peněz, než si můžete dovolit. Protože hraní hazardních her má být především zábava, doporučujeme se zdržet a pečlivě si herní limity pročíst a nastavit.

Již zmíněný zákon také určuje dobu pro změnu herních limitů. Pokud si budete chtít limity zpřísnit u všech sázkových kanceláří (Sazka, Tipsport, Fortuna, Chance, Betano i Synottip) bude změna provedena nejpozději do 24 hodin.

Pokud si ovšem limity budete chtít navýšit, např. vyčerpáte vámi zadaný limit 5.000 Kč a budete chtít protáčet válce v online casinu dál, sebeomezující opatření vám v tom zabrání. Zvýšení limitu je ze zákona, a tedy i u všech sázkových kanceláří v ČR povoleno nejdříve za 7 dnů od podání vaší žádosti.


Často kladené otázky

Vyžadují všechny sázkové kanceláře vyplnění sebeomezujících opatření?

Ano. Všechny licencované sázkové kanceláře musí tuto podmínku splňovat.

Jsou maximální výhry u všech sázkových kanceláří stejné?

Nejsou. Každá sázková kancelář má nastaveny vlastní maximální limity pro výhry. Nejvyšší výhry nabízí Tipsport, Chance a Synottip kde je limit 10.000.000 Kč. Fortuna a Sazka má limity nastaveny na 5.000.000 Kč.

Kdy obdržím registrační bonusy u sázkových kanceláří?

Jakmile dokončíte kompletní registraci a vytvoříte si plnohodnotné konto. Poté vám budou připsány na váš herní účet během chvilky.

Jaká je průměrná doba registrace u sázkových kanceláří?

Online registrace do sázkových kanceláří trvá v průměru 10 – 15 minut. Záleží především na výběru ověření osobních údajů. V případě ověření online je registrace nejrychlejší a nezabere vám víc než 10 minut.