Vychytávky u Tipsportu


Sázíte na sport u Tipsportu převážně na mobilu? A víte, jaké vychytávky u Tipsportu můžete v mobilní aplikaci využít? Zpříjemněte si sázení rozmanitými funkcemi do Tipsportu. Jednu po druhé si je v tomto článku představíme.

Vychytávky u Tipsportu

Jak fungují Nety a sázky v Netech

V první řadě se pojďme podívat na to, jak fungují Tipsport Nety a sázky v Netech. Nety jsou u Tipsportu věrnostní body, které sbíráte s každým vsazeným tiketem. Zároveň, pokud se u Tipsportu zaregistrujete a aktivujete aktuální Tipsport akční kód, pak jen za dokončení registrace dostanete bez dalších podmínek 300 Netů. Získat je ovšem můžete i když se zapojíte do některé ze soutěží u Tipsportu, jako je Tipliga, Tipcup, Tipbank nebo Pyramida. A jak za Nety sázet?

Jak fungují Nety a sázky v Netech

 1. Vyberte si zápas a kurz a klikněte na vsadit.
 2. Vyplňte částku a klikněte na modré kolečko vedle v kterém je napsáno Kč.
 3. Po kliknutí kolečko zežloutne a v něm se objeví NET.
 4. Nyní už jen stačí podat sázku a je hotovo – váš tiket je vsazený za NETY.

Snadné a bezproblémové. Nety můžete využít na všechny sázky Live, předzápasové atd. Nebo můžete využít kurzového zvýhodnění a získat slevu na tiket. Vše najdete u Tipsportu v sekci „Bonusy“.

Noční mód v mobilní aplikaci

Trpí vaše oči při pohledu na bílé pozadí při večerním sázení a preferujete dark mode? I tohle Tipsport mobilní aplikace umí. Ať už máte rádi černou obrazovku nebo si večer nechcete kazit oči, jednoduše přepněte na dark mode. Kde noční mód v mobilní aplikaci zapnout?

Noční mód v mobilní aplikaci

 1. V mobilní aplikaci v menu vyberte „Nastavení“.
 2. Následně klikněte na „Přizpůsobení“.
 3. A hned první nabídka v menu je „Motiv“.
 4. Po prokliku si můžete nastavit noční režim – aplikace se restartuje a změna se projeví ihned po přihlášení.

Proč označit příležitost u zápasu hvězdičkou

Určitě jste si všimli hvězdiček u jednotlivých sázkových příležitostí. K čemu je tato funkce dobrá a proč ji využívat? Pokud např. často sázíte na to, kdo dá v zápasu gól nebo preferujete handicapy a označíte si tyto příležitosti hvězdičkou, budou se vám následně u fotbalových či jiných utkání řadit vždy na první místo. Tedy úplně nahoře v přehledu příležitostí u jednotlivých zápasů.

Označení zápasu/příležitosti hvězdičkou

Tipsport vám automaticky jednou měsíčně nastavení preferovaných příležitostí upraví podle vašich nejčastějších sázek. Ať už se to týká předzápasových sázek nebo live sázek. Nicméně pokud si ručně sami přidáte příležitost označením hvězdičky, pak toto nastavení zůstane beze změny, dokud ho nevypnete sami. Jedná se o vychytávku, která vám ušetří čas a vy budete mít jednoduše přehled přesně podle svých představ.

Pořadí sportů v nabídce podle vašeho výběru

Nelíbí se vám, jak jsou v aplikaci seřazeny sporty? Češi jsou fotbalovým národem, a proto nejen u Tipsportu najdete na prvním místě fotbal. Pokud ovšem máte raději šipky nebo badminton, pak si můžete seznam sportu a jejich pořadí jednoduše přizpůsobit vlastnímu výběru. Jak na to?

Pořadí sportů v nabídce podle vašeho výběru

 1. Klikněte na „Kurzy“ v menu.
 2. Zobrazí se vám nabídka sportů a nad nimi tužka s nadpisem „Oblíbené sporty“.
 3. Klikněte na tužku a zobrazí se vám sporty s červeným a zeleným kolečkem a označením +/-.
 4. Pokud chcete sport přidat k oblíbeným sportům – kliknete na zelené plus.
 5. Pokud chcete sport odebrat z oblíbených sportů – kliknete na červené minus.

Takto si můžete vytvořit vlastní oblíbené sporty a seznam, který bude platit jak pro předzápasové, tak i pro live sázky či jejich kombinace. Zobrazení vám zůstane takto v aplikaci nastavené i po odhlášení. I zde Tipsport defaultně nastavuje automatické přizpůsobení oblíbených sportů a 1 x měsíčně vám zobrazí sporty podle vašich nejčastějších sázek. Tyto sporty se budou měnit, vámi ručně nastavené sporty v oblíbených zůstanou, dokud je nezrušíte.

Řazení analýz podle kurzu

Další zajímavou funkcí je řazení analýz podle výšky a změny kurzu. Pokud jsou analýzy od zkušených tipéru váš denní chleba a chcete si je seřadit nejen podle tipérů, ale i podle změny kurzu, pak byste tuto novinku neměli přehlédnout. Řazení kurzů vám v mžiku ukáže, u kterých analýz došlo k největšímu poklesu i nárůstu kurzu. Jak na to?

Řazení analýz podle kurzu

 1. Přejděte na Tipsport/analýzy.
 2. Klikněte na tlačítko „Filtr“ a vyberte si z menu sport a časový úsek.
 3. Pro řazení analýz podle poklesu kurzu klikněte „Řadit analýzy podle“.
 4. Ze seznamu vyberte „Pokles kurzu“ a analýzy se vám automaticky seřadí.
 5. Stejně tak si můžete nastavit analýzy podle výšky kurzu. Stačí si nastavit ručně od – do jaké výše kurzu analýzy chcete sledovat.

Sledujte své oblíbené tipéry a analýzy

Sledovat můžete ovšem i pouze své oblíbené tipéry a analýzy si nechat zobrazovat jen od nich + si k tomu samozřejmě můžete nastavit i řazení analýz podle kurzu. To už je jen na vás, jak si zkombinujete výběr. Stejně jako na sociálních sítích i zde stačí jen označit svého oblíbeného tipéra tlačítkem „Sledovat“ a následně si jeho tipy a analýzy přes filtr nechat zobrazit. Pro sledování tipéra je potřeba přejít na jeho profil, prokliknout se přes jeho ikonu a kliknout na „Sledovat“.

Sledujte své oblíbené tipéry a analýzy

Sázky na disciplinární tresty

Sázet se dá na ledacos a u Tipsportu i na disciplinární tresty nebo kopy od rohového praporku. Kurzová nabídka je už tak u Tipsportu bohatá, ovšem tyto sázkové příležitosti jsou jednoznačně pro fajnšmekry. Vybrat si můžete hned z několika disciplinárních sázkových příležitostí. Zápasy, u kterých tyto příležitosti najdete si jednoduše vyfiltrujete kliknutím na sport – v hlavním rozpisu příležitostí zvolíte „Rohy“ nebo „Žluté karty“ a vyjedou vám všechny zápasy, které mají tyto příležitosti v nabídce. Pak už stačí vybrat jen ten nejvhodnější zápas a vsadit. Další novinkou je sázka na dvojudálost. Už název napovídá, že se jedná o různé kombinace výsledků. Tipsport vypisuje dvojudálosti u zajímavých zápasů a vy si tak můžete v jedné sázce vsadit na počet gólů, rohů i žlutých karet atd.
Sázky na disciplinární tresty