Betano Replays – zůstaňte ve hře


Betano Replays je unikátní funkce během live streamu, která posune váš zážitek ze sázení na vyšší úroveň. Doplňuje tak další funkce živé skóre a statistiky. Betano novou funkci přehrávání od společnosti Stats Perform nabízí k dispozici stále u většího počtu zápasů. Replays vám umožní se podívat na všechny důležité momenty, které jste propásli, pokud jste si pustili live stream až v průběhu zápasu. Na to, jak Betano Replays funguje se podíváme v tomto článku.


Betano Replays

Jak funguje Betano Replays

Funkci Replays mohou používat noví i stávající hráči, zároveň není omezená žádnou jinou podmínkou. Počet zápasů u kterých je funkce dostupná Betano stále zvyšuje. Pojďme si shrnout jak Betano Replays funguje:


Jak funguje Betano Replays

  • Betano Replays jsou dostupné pouze pro hráče s kompletní Betano registrací. Pokud ještě účet u této sázkové kanceláře nemáte, nezapomeňte při registraci využít Betano promo kód BIGBONUSCZ.
  • Prozatím můžete tuto funkci najít pouze u některých fotbalových zápasů, přenášených živě. Vyberte si tedy utkání, které vás zajímá. Až po rozkliknutí živého přenosu se vám zobrazí možnost využít Replays.
  • Zopakovat si můžete nejenom všechny góly z utkání, ale i další významné momenty zápasu. I díky tomu mohou být vaše live sázky u Betano přesnější.

Jaké další Betano nástroje můžete využít

Betano Replays nejsou zdaleka jedinou funkcí, které je během live streamů k dispozici. Betano vám zpříjemní sázky i dalšími nástroji, které můžete využívat během sledování živého přenosu vybraného zápasu. Můžete využít funkce Live sázky, Cashoutu sázkařských příležitostí na vašem tiketu, případně také Matchtracker, xGoals a Bet Builder.


Jaké další Betano nástroje můžete využít

Živé přenosy Betano i bez Replays

I v případě, že Replays nejsou pro konkrétní zápasy dostupné, můžete Betano TV využívat naplno. Díky ní máte k dispozici stovky zápasů živě každý den, ať už jde o fotbal nebo jiný sport. V rámci livestreamu je u fotbalových, tenisových a basketbalových utkání možné podávat live tikety. Díky této funkci s názvem Sleduj a sázej tak nemusíte během sázení opouštět obrazovku live streamu.