Tipsport má nový věrnostní program


V dubnu 2023 začal nový Tipsport věrnostní program. Jde o nový systém získávání Netů pro pravidelné sázkaře, který nahrazuje končící Tipkonto. Kdo na změně systému budou těžit nejvíce? Především pravidelní sázkaři. Ti nyní získají více Netů než dříve.


Tipsport nový věrnostní program

Nety odměňují i sázkaře, kterým tiket nevyšel

Systém sázení jako takový je jednoduchý. Sestavíte tiket sportovních událostí a vsadíte vámi určenou částku peněz. Pokud vyhrajete, získáte násobek vsazené částky podle výše kurzu. Pokud některé zápasy skončí jinak, než si sázkař představoval, nezíská nic. Tipsport ale dlouhodobě přináší cenu útěchy i pro neúspěšné sázkaře. Podle výše kurzu a vsazené částky byla vypočítávána suma, kterou hráč získal zpět v podobě Netů, a to i za předpokladu, že nevyhrál. Příklad takového tiketu představujeme na obrázku. Nevyšla vůbec žádná tipovaná událost, přesto za tiket sázkař získal 0,70 Netů. Nety jsou jakési virtuální peníze Tipsportu, za něž lze dále sázet.


Nety odměňují i sázkaře, kterým tiket nevyšel

Nyní Nety i za tikety s kurzem 1.50

Tipkonto, tedy starý věrnostní program, zvýhodňoval riskující sázkaře. Pro zisk Netů byl zapotřebí minimální kurz 20 na předzápasových sázkách a 1,50 na live sázkách. Čím vyšší kurz, tím více Netů. Nyní je vše jinak. Nový věrnostní program znamená nárok na Nety pro každého, kdo sází pod kurzem alespoň 1,50. A to platí pro sázky Sólo, AKU i kombi, předzápasové i live. Dokonce nezáleží ani na tom, jestli je tiket výherní. Odměna v podobě Netů ale tentokrát není přičítána za každý tiket zvlášť. Klíčovým heslem nového programu je 10 dní.

Nárok na Nety vzniká po 10 dnech sázení

Tipsport nyní svými Nety bude dělat radost hlavně pravidelným sázkařům. Nárok na Nety tedy vzniká po 10 dnech. Za 10 sázkových dnů s tikety s kurzem alespoň 1,50 jsou body přičteny na konto sázkaře. Platí přitom, že nemusí jít o 10 dní v řadě. Sázkař může vložit pár tiketů přes týden, pak odjet na víkend na chatu a doplnit si svůj desetidenní itinerář následující týden. Jak je určena výše bonusu? Je vypočtena podle součtu vkladů na všech tiketech, které byly v období 10 sázkových dnů vyhodnoceny, samozřejmě jen tehdy, pokud měly kurz alespoň 1.50. Výši odměny upřesňuje tabulka.

Součet sázek vyhodnocených tiketů s kurzem nejméně 1.50 Bonus v Netech
Od 200 Kč do 599,9 1
Od 600 Kč do 999,9 3
Od 1000 Kč do 1399,9 5
Od 1400 Kč do 1999,9 7
Od 2000 Kč do 3999,9 10
Od 4000 Kč do 9999,9 20
Od 10 000 Kč do 19 999,9 50
Od 20 000 Kč do 39 999,9 100
Od 40 000 Kč výše 200

Nepočítají se tikety na budoucí události

Je nutné upozornit na to, že do aktuálních odměn se nepočítají tikety vsazené na události, které ještě neproběhly. Takže pokud máte vsazeno na vítěze turnaje, který proběhne až za 3 měsíce, tento tiket výši vašeho bonusu neovlivní, třebaže splňuje podmínku kurzu vyššího než 1.5. Ale sázkař se nemusí bát. Do částky pro výpočet odměny se započítá později. Stane se součástí bonusu, který bude rozehraný v době vyhodnocení tiketu.


Nepočítají se tikety na budoucí události

K tomu navíc ještě prémie

Ten asi nejzajímavější aspekt věrnostního programu jsme ale ještě nezmínili. Jsou to prémie. Po získání několika bonusových odměn jsou sázkaři připsány extra Nety v hodnotě až 30 % ze všech dosud získaných bonusů. Tím hlavním je Tipsport akční kód ihned po registraci. Na začátku plnění věrnostního programu jsou prémie velmi nízké, dosahují jen výše jednotek Netů, možná i méně. Ale čím více sázíte, tím se vaše Prémie zvyšují. Věrní klienti Tipsportu po roce či dvou pravidelného sázení už budou pravidelně inkasovat vysoké prémie.

Příklad

Uveďme si příklad, jak získat první Nety. Pan Gabriel sází zásadně tikety za 80 Kč. Na začátku týdne vsadil 2 tikety na blížící se zápasy Ligy mistrů. Poté ve středu a ve čtvrtek vyzkoušel vsadit další 2 tikety na NHL – začíná play-off. V pátek pana Gabriela nic z nabídky sázek neoslovilo. Nic se ale neděje, 10denní dobu sázení není nutné plnit bez přerušení! Pan Gabriel se opět přihlásil ke svému kontu až další týden. Sázel každý den. Celkem vsadil v 10 různých dnech 25 tiketů s kurzem 1,5 a výše. Na konto mu v pondělí další týden přistálo 10 Netů. A také si udělal solidní základ pro budoucí prémie.

Často kladené otázky

Kdy začíná Tipsport věrnostní program?

Už začal. Byl spuštěn začátkem dubna. Sázkař se ale může zapojit kdy chce!

V čem je Tipsport věrnostní program výhodnější než předchozí Tipkonto?

Nárok na Nety vznikne u většího počtu sázkařů. Nety totiž získá každý, kdo sází tikety s kurzem alespoň 1,5. Dříve to u předzápasových sázek bylo až 20. Jedinou podmínkou je sázet alespoň 10 dní.

Získávám Nety i za ty tikety, které jsou výherní?

Ano, Nety se počítají za výherní i proherní tikety, pokud byly vsazeny s kurzem vyšším 1,5.