Chance Goldeny: co to je a jak je získat?


Chance Goldeny jsou bonusové body, které můžete získat u této sázkové kanceláře. Goldeny můžete nasbírat z bonusů, promo akcí nebo třeba pomocí věrnostního programu. 1 Golden má hodnotu 1 Kč, využít je můžete libovolně v rámci kurzového sázení a loterie Korunka. Jak přesně Goldeny získat, kde je uplatnit a další podmínky s nimi spojené najdete dále v článku.

Chance Goldeny

Přejít do registrace Chance + 200 Kč zdarma

Co jsou to Goldeny na Chance?

Chance Goldeny jsou virtuální měna, kterou můžete u této kanceláře využívat místo reálných peněz. Získáváte je v rámci bonusů, promo akcí nebo třeba za přivedení dalších hráčů do Chance. 1 Golden má hodnotu 1 Kč, pokud ho vsadíte, případná výhra už bude připsána v reálných penězích. Kde všude můžete Chance Goldeny využít?

 • Chance Goldeny lze využít na předzápasové i live sportovní sázení. Omezeno není ani využíti Goldenů na AKO nebo Kombi tikety.
 • Také u Korunky můžete vaše tikety zaplatit pomocí Goldenů. Případná výhra je ovšem připsána v reálných penězích.
 • Další doplňkové služby Chance lze také zaplatit Chance Goldeny. Například informační systém o výsledcích vašich tiketů pomocí SMS.
 • Ve Vegas a při nákupu online losů není však možné Goldeny využít.

Jak získat Chance Goldeny zdarma?

Existuje hned několik možností, jak získat Chance Goldeny zdarma. Níže je pro přehlednost uvádíme všechny, některé z nich popíšeme podrobněji dále v článku:

 1. První Chance Goldeny můžete získat už během registrace. Využijete-li Chance akční kód, obdržíte 200 Kč právě v Goldenech.
 2. Účast v soutěžích jako je Tipliga nebo Chance Pyramida vám může podle jejich individuálních pravidel přinést určité množství Goldenů zdarma.
 3. Také speciální promo akce a bonusy obvykle zahrnují odměny právě v Goldenech, případně můžete získat Chance free spiny.
 4. Příspěvky do sázkařské komunity na Chance v podobě analýz a blogů jsou také ohodnoceny bonusovými Goldeny.
 5. Pokud chcete získat větší množství Goldenů, můžete vyzkoušet program Goldeny za sdílení. O tomto programu se dozvíte více níže.
 6. Skrz věrnostní program Chance můžete získat Goldeny i za sázení specifických sázek.

Podmínky pro získání Goldenů

Ke všem výše zmíněným způsobům získání Goldenů se vážou další podmínky. Ty nejdůležitější najdete níže, aby vám neunikla žádná příležitost pro získání Goldenů zdarma:

Podmínky pro získání Goldenů

 1. Podmínky pro získání Goldenů za registraci – 200 Goldenů získáváte za kompletní dokončení registrace včetně ověření totožnosti a nastavení sebeomezujících limitů.
 2. Podmínky pro získání Goldenů za sázení – věrnostní program vám umožňí získání dodatečných Goldenů za sázení. Stačí po dobu 10 dní sázet tikety s kurzem alespoň 1,5. Tyto dny navíc nemusí následovat přímo za sebou. Jakmile tuto podmínku splníte, získáváte určitý počet Goldenů za množství vsazených prostředků na těchto tiketech. Tento druh odměny můžete získat vícekrát.
 3. Vsazeno na tiketech Bonus v Goldenech
  200 Kč a více 1
  600 Kč a více 3
  1.000 Kč a více 5
  1.400 Kč a více 7
  2.000 Kč a více 10
  4.000 Kč a více 20
  10.000 Kč a více 50
  20.000 Kč a více 100
  40.000 Kč a více 200
 4. Podmínky akce Přiveď kamaráda: V rámci akce Přiveď kamaráda můžete získat až 500 Goldenů za každého kamaráda, který se zaregistruje u Chance.
 5. Podmínky akce Goldeny za sdílení: V této akci získáte konkrétní počet Goldenů za každého nového uživatele, který se u Chance zaregistruje a provede vklad. Zde můžete registrační odkaz sdílet i lidem, které neznáte. Počáteční výše odměny je 100 Goldenů, avšak může být až dvojnásobná.
 6. Podmínky získání Goldenů za psaní blogů: Za psaní blogů můžete získat odměnu v Goldenech. Stačí aby byl váš blog populární a napsali jste určité množství příspěvků. Odměna má velikost od 200 do 1000 Goldenů.
 7. Podmínky pro získání Goldenů za analýzy: Základním pravidlem je vsadit stejný tiket, který popisujete v analýze. Následně musí vaše analýza inspirovat alespoň 10 dalších uživatelů k tomu, aby sázeli stejným způsobem s kurzem alespoň 1.5. Vy pak získáváte určité procento z prosázených prostředků na těchto tiketech.

Jak hrát za Goldeny v Chance

Nyní se podíváme na to, jak hrát za Goldeny v Chance. Pro větší názornost připojíme screenshoty z webu i Chance mobilní aplikace.

 1. Na začátku si samozřejmě musíte vybrat konkrétní sportovní událost. Goldeny můžete využít na předzápasové i live sázení, včetně AKO a Kombi tiketů.
 2. Dále postupujete stejně jako u sázení za reálné peníze. Sestavíte vybraný tiket, pouze před jeho podáním je třeba kliknout na zelenou ikonku s nápisem Kč. Její barva se změní na oranžovou a nápis na G. V tuto chvíli sázíte za Goldeny.
 3. Jak hrát za Goldeny v Chance

 4. V aplikaci je postup velmi podobný. Lišit se bude pouze grafická podoba sázení, vždy je třeba přepnout na sázení za Goldeny skrz zmíněné tlačítko.
Jak hrát za Goldeny v Chance aplikaci

Jak použít Goldeny ve Vegas?

V sekci Vegas není možné sázet za Goldeny, to stejné platí pro Chance losy. Tuto překážku lze ale snadno obejít. Stačí si převést Goldeny na peníze, které už můžete bez problémů ve Vegas využít. Jak tento převod funguje popisujeme dále v článku.

Jak použít Chance Goldeny za sdílení

Program Chance Goldeny za sdílení je velmi dobrou možností, jak získat Goldeny zdarma. Pokud je vaše Chance registrace hotová, najdete v sekci Bonusy speciální odkaz, který můžete sdílet libovolným způsobem. Využije-li váš odkaz nový hráč k registraci a následnému vkladu na účet, získáváte odměnu v Goldenech. Jak můžete vidět v tabulce níže, vaše odměna za přivedeného hráče se postupně zvyšuje.

Počet přivedených hráčů k Chance Výše odměny za každého z hráčů
1–6 hráčů 100 Goldenů za klienta
7–11 hráčů 125 Goldenů za klienta
12–21 hráčů 150 Goldenů za klienta
22–101 hráčů 175 Goldenů za klienta
102 hráčů a více 200 Goldenů za klienta

Goldeny za peníze

K dispozici je hned několik možností, jak převést Goldeny za peníze. Ty pak můžete snadno vybrat na váš bankovní účet nebo je využít na nákup losů a ve Vegas. Jak tedy převést Goldeny za peníze?

 • Sázka na dvě protichůdné události. V rámci této metody vyberete takovou sportovní událost, u které mají obě strany kurz blížící se hodnotě 2. Vaše Goldeny pak rozdělíte na poloviny a vsadíte je na prostá vítězství obou soupeřů. Je třeba vybrat takový sport, kde není přípustná remíza.
 • Sázka na favority s co nejmenším kurzem. Zde si vyberete takovou událost, kde se kurz na favorita zápasu blíží 1. Je zde ovšem malá šance, že by mohl zvítězit outsider.
 • Více sázek s vysokým kurzem. V tomto případě rozdělíte vaše Goldeny na více menších částí. Každou z nich pak vsadíte na rizikovější událost s vysokým kurzem. Je třeba ovšem vybrat takové příležitosti, kde je alespoň malá šance na vítězství. Kurz musí být zároveň tak vysoký, aby vám jedno vítězství přineslo hodnotu vašich Goldenů v reálných penězích.

Jak probíhá převod Goldenů za peníze v praxi?

 1. Vyberte si metodu převodu, která vám nejvíce vyhovuje. Pro naši ukázku jsme zvolili sázku na favorita s co nejnižším kurzem. Můžete si ale samozřejmě vybrat kteroukoliv z nich, postup bude velmi podobný.
 2. Vyhledejte sportovní událost, která splňuje podmínky. Je to sport, ve kterém není možná remíza a zápas s jasným favoritem.
 3. Vyplňte tiket. Při vyplňování tiketu nezapomeňte přepnout z reálných peněz na Goldeny. Tiket můžete samozřejmě podat na webu i v aplikaci.
 4. Zkontrolujte si výsledek. Pokud vám štěstí přálo, favorit opravdu zvítězil a vaše Goldeny jsou převedené na reálné peníze.
Jak probíhá převod Goldenů za peníze v praxi?

Co je karta Golden Clubu a k čemu slouží

Karta Golden Clubu je určená pro hráče, kteří využívají pobočky Chance. Na tuto kartu se načítají Goldeny za tikety podané na pobočce. Za ty je pak možné na pobočce nakoupit tikety do loterie Korunka a sázet. Kartu Golden Clubu je možné získat buď během registrace na pobočce nebo o ní dodatečně požádat. Karta Golden Clubu ovšem neslouží k provádění vkladů nebo výběrů na pobočce. Výběry je třeba nahlásit předem na webu, pro vklad na pobočce nebudete potřebovat nic kromě vašeho uživatelského jména u Chance a občanského průkazu.

Fungují Goldeny stejně na webu i v mobilní aplikaci

Podobně jako Tipsport Nety, i Chance Goldeny fungují stejně v mobilní aplikaci i na webu této sázkové kanceláře. Rozdíl bude pouze v grafické podobě některých funkcí, ale to vychází z designu aplikace. Na webu i v aplikaci Chance je tak dostupné:

 • Získávání Goldenů na základě registračního bonusu, promo akcí, skrz věrnostní program nebo aktivity v sázkařské komunitě.
 • Sázení na live i předzápasové události a podávání tiketů do loterie Korunka za Goldeny. Výhry jsou v takovém případě vypláceny v reálných penězích.
 • Vybírání výher u tiketů vsazených za Goldeny. Na webu i v aplikaci je postup prakticky stejný. Výhry vyberete způsobem, na který jste zvyklí u klasických tiketů.

Často kladené otázky

Co jsou to Goldeny na Chance?

Chance Goldeny jsou věrnostní body, které získáváte u Chance za sázení, skrz bonusy a promo akce. Existují ale i další způsoby, jak naplnit váš účet Goldeny. Ty popisujeme výše v článku. 1 Golden má hodnotu 1 Kč, využívat je můžete u sportovního sázení a loterie Korunka.

Jak hrát za Chance Goldeny?

Chance Goldeny můžete využívat na sportovní sázení a nákup tiketů do loterie Korunka. Fungují velmi podobně jako reálné peníze, 1 Golden = 1 Kč. Při podávání tiketu postupujete stejně, pouze v posledním kroku nastavíte sázku za Goldeny.

Jak převést u Chance Goldeny na peníze?

Přímá metoda převodu Goldenů na peníze neexistuje. Vždy je třeba Goldeny vsadit, při výhře se vám na účet připíšou reálné peníze. Existuje několik metod, jak u takové sázky minimalizovat možnost ztráty. Více o tomto tématu najdete v našem článku.

Jak vybrat Goldeny na Chance?

Samotné Goldeny nejde vybrat. Existuje ale několik metod, jak je snadno přeměnit na peníze, které si už můžete vyplatit na účet. Jednou z nich je sázka na jasného favorita v zápasu. Tuto a další metody popisujeme v našem článku.