Betano sázka zdarma – 500 Kč k MS v hokeji

Sázková kancelář Betano si v souvislosti s MS v hokeji 2023 připravila pro nové hráče velmi zajímavý bonus bez vkladu. Pokud si založíte účet u Betana od 5.5. do konce šampionátu a zadáte kód HOKEJ500, čeká vás Betano sázka zdarma. Tu lze využít pouze na zápasy z MS v hokeji s kurzem vyšším než 1.80. Limitem jedné nebo více sázek je právě 500 Kč. Při využití tohoto kódu se navíc nepřipravíte o klasické odměny, které Betano při registraci nabízí. Čeká vás tak nejenom Betano sázka zdarma, ale i bonus za registraci 350 Kč a bonus na první vklad až 3000 Kč.

Betano MS v hokeji 500 Kč sázka zdarma

Jak získám 500 Kč zdarma od Betano pro MS v hokeji

Jak postupovat při registraci, aby na vás u vybraných zápasů čekala Betano sázka zdarma? Celý proces je velmi jednoduchý. Jednotlivé kroky pro vás vypíšeme v bodech, abyste na nic nezapomněli.

 1. Přejděte na stránky Betana či do Betano aplikace a začněte s registrací.
 2. Vyplňte všechny potřebné údaje v prvních formulářích.
 3. Nezapomeňte vložit kód HOKEJ500.
 4. Ověřte zadané údaje přes email nebo SMS.
 5. Vaši totožnost je třeba ověřit přes Bank ID.
 6. Nyní je váš účet hotový a zpřístupní se vám u zápasů MS v hokeji s kurzem vyšším než 1.8. Betano sázka zdarma.
Zkusit Betano sázku zdarma za 500 Kč

Pravidla promo nabídky Betano k MS v hokeji

Pojďme si shrnout pravidla této hokejové promo akce od Betana, abyste si mohli být jistí, že sázku zdarma budete moci využít.

 1. Při registraci je nutné zadat kód HOKEJ500.
 2. Váš hráčský účet musí být kompletně dokončený i s ověřením totožnosti.
 3. Betano sázka zdarma se vám zobrazí u relevantních zápasů sama. Připomínáme, že se týká pouze zápasů v MS hokeji s kurzem vyšším než 1.8.
 4. Celková výše sázky nebo sázek zdarma je 500 Kč.
 5. Pokud zadáte nový Betano kód HOKEJ500, nepřipravíte se o dřívější casino bonusy za registraci a na první vklad. Po dokončení vašeho hráčského konta si můžete zažádat o 350 Kč jako odměnu za registraci a až 3000 Kč na první vklad.

Jak vsadit sázku zdarma na Betanu?

Co je Sázka zdarma a jak ji lze uplatnit? Ve chvíli kdy je vám připsána Betano sázka zdarma, zůstatek na vašem účtu nebude žádným způsobem změněn. Sázku zdarma můžete použít na tiketu s kurzem minimálně 2,50 a není nutné vyčerpat ji celou najednou.

 1. Musíte však nejprve na tiketu kliknout na tlačítko “SÁZKA ZDARMA”.
 2. Poté klidněte na tlačítko “Vsadit”.
 3. Pokud sázka vyhraje, bude vám připsána pouze výhra bez vkladu.

Často kladené dotazy

Je třeba mít plně ověřený účet pro využití Betano sázky zdarma?

Ano, bonus nelze využít bez plně ověřeného hráčského konta. Sázení je s nedokončeným účtem omezeno, proto není možné využít sázku zdarma.

Na jaké zápasy lze použít Betano sázka zdarma?

Betano sázka zdarma je využitelná pouze na zápasy z MS v hokeji s kurzem vyšším než 1.8. Celkovým limitem pro jednu či více sázek je 500 Kč.

Můžu získat i běžně dostupné odměny za registraci a první vklad?

Ano, zadáním kódu HOKEJ500 se nijak neochudíte o klasické odměny za registraci a první vklad. Po dokončení vašeho účtu si můžete zažádat o 350 Kč za registraci a až 3000 Kč za váš první vklad.