Jaké sporty jsou nejlepší na live sázení


Live sázky představují jeden z nejjednodušších způsobů, jak dosáhnout zajímavého zhodnocení na našem tiketu. Daní za to je ale mnohem vyšší riziko, že sázka nevyjde. Existují ale sporty, které se na live sázení hodí více než jiné. Dají se lépe předvídat a vypsané live kurzy mají zároveň vysokou hodnotu. Pojďme se podívat na to, jaké sporty jsou nejlepší na live sázení.


Jaké sporty jsou nejlepší na live sázení

Fotbal live sázení

Fotbal live sázení má rozhodně své kouzlo, velké množství profi sázkařů by ani na jiný sport live nesázelo. A není se čemu divit, live sázení na fotbal má hned několik výhod, které z něj dělají velmi oblíbený cíl live sázkařů.


Fotbal live sázení

 1. Fotbal je jeden z nejhranějších sportů na planetě. To znamená, že bez ohledu na denní dobu budete mít k dispozici obrovské množství live zápasů. U většiny z nich bude dostupný i livestream.
 2. Ve fotbalových zápasech je možná remíza, což pro live sázkaře otevírá velmi zajímavé příležitosti. Tou první je live sázení na tým, který ke konci zápasu prohrává pouze o jeden gól. U takového zápasu lze očekávat velkou snahu prohrávajících dostat utkání alespoň do stavu remízy. A právě na remízu může být v takovém případě velmi dobrý kurz.
 3. Často se stává, že u fotbalového utkání jeden tým dominuje první části utkání a ke konci se karta obrátí. Zvláště v případě, že se prohrávajícímu týmu podaří srovnat skóre. To obvykle znamená velkou vzpruhu a šanci na otočení zápasu. Pokud byl původně prohrávající tým outsiderem, může být kurz na jeho vítězství opravdu vysoký.
 4. Tenis live sázení

  Tenis je obecně známý jako sport, kde je možné najít velmi vysoké kurzy na outsidery. A to i v případě předzápasových sázek. Tenis live sázení pak představuje skvělý způsob, jak využít další vlastnost tenisu. A tou je relativní nepředvídatelnost výkonu jednotlivých hráčů. Vzhledem k tomu, že tenis je velmi individuální sport, záleží na momentální formě daného hráče. Takže i velmi dobrý hráč může mít špatný den a podlehnout outsiderovi.


  Tenis live sázení

  Pozorné sledování live zápasů může přinést zajímavé kurzové příležitosti. Tenis live sázení je velmi populární zvláště u ženské varianty tohoto sportu, která je obecně považována za velmi nepředvídatelnou. Sázkaři tak čekají na to, až bude rozdíl například jeden set, a kurz bude vycházet dobře na jejich favoritku v zápasu. Hra se může už v dalším setu otočit, ale live sázkaři už stihli podat tiket s vysokým kurzem.

  Basketbal live sázení

  Basketball live sázení je mezi sázkaři velmi populární. A to z velmi jednoduchého důvodu. Samotná forma hry umožňuje podávat velmi zajímavé live tikety na výsledek celého zápasu či na dílčí příležitosti. Proč tomu tak je?


  Basketbal live sázení

  • Základem je fakt, že body jsou v basketbalu skórovány často rychle po sobě. Pokud tedy jeden tým prohrává o 10 bodů, může sázkař stihnout podat velmi zajímavý tiket na jeho vítězství a za malou chvíli bude třeba tento tým ve vedení.
  • První polovina zápasu často nevypovídá nic o jeho výsledku. Dobré týmy se často v první polovině šetří, či si alespoň nelámou hlavu s menším náskokem soupeře. Bookmakeři ale musí live kurzy přizpůsobovat aktuální situaci.
  • Basketbalové zápasy jsou dostupné téměř v každou denní dobu, což mnoha sázkařům opět vyhovuje. Basketball live sázení je tak nijak neomezuje od jejich dalšího programu.

  Často kladené otázky

  Jaké sporty jsou nejlepší na live sázení?

  Nejlepší je samozřejmě ten sport, kterému velmi dobře rozumíte a dovedete odhadnout vítěze zápasu či podceňovaný tým. Profesionální sázkaři také doporučují live sázení na fotbal, špatný nápad také není tenis nebo basketball.

  Která sázková kancelář je nejlepší pro live sázení?

  Nabídka sázkových kanceláří je v oblasti live sázení velmi podobná. Liší se většinou pouze množství live zápasů a některé pokročilejší funkce, které vám live sázení usnadní. Vyzkoušejte si jednotlivé sázkové kanceláře a uvidíte, která vám bude nejvíce vyhovovat.

  Kde sledovat zápasy live?

  Všechny sázkové kanceláře, které nabízejí live sázení, mají dostupný i livestream jednotlivých zápasů. Liší se pouze množství zápasů, které můžete sledovat živě. Obecně se dá říci, že Tipsport, Fortuna a Chance mají obvykle největší výběr mezi zápasy live.