UFC MMA Live stream živý přenos

Pokud někdo chce sledovat ty nejlepší bojovníky světa, musí si zapnout UFC Live stream. Za 25 let existence se už konalo přes 500 turnajů a elitní fighteři připravili fanouškům spoustu nezapomenutelných zážitků. Další zastávka tohoto MMA expresu nese název UFC on ESPN: Barboza vs. Chikadze. UFC živý přenos 29. srpna bude rozhodně stát za to. Tento UFC online stream bude českého diváka nejvíce lákat účastí Makhmuda Muradova, bojovníka z Prahy.

živé přenosy

shield badge Testováno a funkční přenosy 27. října
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 150 Kč zdarma

UFC MMA živý přenos

UFC MMA živý přenos je událost s vysokou prestiží. Tento turnaj se už dávno nesoustředí jen na USA, kde na začátku 90. let došlo k velké popularizaci bojových sportů. Řetězec zápasů elitních mlátiček v různých váhových kategorií pod hlavičkou UFC se stal fenoménem. Turnaj jako velká pouťová atrakce objíždí celý svět. Kvalitní bitvy tak už byly k vidění v Austrálii, v Chile, často zavítá do Brazílie, do Británie nebo do UAE. Jedno vydání hostila také Praha. Doma je ale UFC v Americe, kde mají utkání největší náboj. A v osvědčené hale Enterprise v Nevadě proběhne 29. srpna před zraky fanoušků z celého světa UFC on ESPN: Barboza vs. Chikadze. Je důležité podotknout, že tento turnaj bude mít českou stopu.

UFC MMA živý přenos

Jméno Makhmuda Muradova sice není uvedené v titulku tohoto turnaje, zařazení na hlavní kartu namísto prelimů ale je důkazem, že uzbecko-český fighter si už získal v UFC respekt. V rámci UFC live stream nastoupí Muradov asi někdy uprostřed přenosu, takže někdy po jedné hodině ráno. UFC živý přenos každopádně uzavře bitva v pérové váze. Američan s brazilskými kořeny Edson Barboza vyzve nebezpečného Gruzínce Gigu Chikadze. Jde o bitvu dvou mužů z elitní TOP 10 featherweight.

 • Událost: UFC
 • Čas: Neděle, 29. 8. 2021, 01:00

Už brzy může mezi smetánku ve své kategorii, tedy ve střední váze, zamířit také Makhmud Muradov. Potřebuje ale porazit svého soka, Američana Geralda Edwarda Meerschaerta. Za pozornost může stát také další souboj middleweight, Sam Alvey vs Wellington Turman. Američan a Brazilec spolu sousedí v žebříčku v páté desítce, přičemž mají ambice jít výrazně výše. Solidní podívanou slibuje ještě souboj vynikajícího Američana Kevina Lee a jeho krajana Daniela Rodrigueze z welterové váhy. Stejně jako v českém Oktagonu i na UFC je prostor poskytnut také ženám. Na začátku večera bude ke shlédnutí například duel Američanek Vanessou Demopoulos a JJ Aldrich.

UFC živý přenos

Zápas UFC (29. srpna 2021)Plánovaný začátek
Guido Cannetti (ARG) vs Mana Martinez (USA)01:00
Jamall EMMERS (USA) vs Pat SABATINI (USA)01:20
Vanessa Demopoulos (USA) vs JJ ALDRICH (USA)01:40
Dustin JACOBY (USA) vs Darren STEWART (GBR)02:00
Sam ALVEY (USA) vs Wellington TURMAN (BRZ)02:20
Di Chirico Alessio (ITA) vs Abdul RAZAK ALHASSAN (GHA)02:40
Makhmud MURADOV (UZB-CZE) vs Gerald MEERSCHAERT (USA)04:00
Andre PETROSKI (USA) vs Micheal GILLMORE (USA)04:30
Kevin LEE (USA) vs Daniel RODRIGUEZ (USA)05:00
Ricky TURCIOS (USA) vs Brady HIESTAND (USA)05:30
Bryan BATTLE (USA) vs Gilbert URBINA (USA)06:00
Edson BARBOZA (USA) vs Giga CHIKADZE (GEO)06:30

Vyberte si sekci UFC

 • UFC kurzy
 • UFC program
 • Zápas Muradov vs Meerschaert
 • Zápas Barboza vs Chikadze
 • UFC prize money
 • UFC historie
 • Často kladené otázky
 • UFC kurzy

  Aby byl UFC on ESPN: Barboza vs. Chikadze ještě zajímavější ke sledování, doporučujeme zpestřit si sledování sázkou. UFC MMA kurzy jsou už vypsány na Fortuně i na Tipsportu. Vedle diváckého zážitku si tak můžete z nevadského vydání UFC live stream odnést také finanční výhru. Vsaďte na své oblíbence nebo na ty, kteří podle vás mají větší šanci vyhrát. Pokud nemáte představu, kdo to bude, pomohou vám naše minianalýzy.

  Zápas turnaje UFC on ESPNKurz TipsportKurz SynottipTřída
  Edson BARBOZA (USA) vs Giga CHIKADZE (GEO)1.87 vs 1.851.81 vs 1.86featherweight
  Bryan BATTLE (USA) vs Gilbert URBINA (USA)1.52 vs 2.361.57 vs 2.21middleweight
  Ricky TURCIOS (USA) vs Brady HIESTAND (USA)1.55 vs 2.291.54 vs 2.26bantamweight
  Kevin LEE (USA) vs Daniel RODRIGUEZ (USA)1.64 vs 2.151.61 vs 2.13welterweight
  Andre PETROSKI (USA) vs Micheal GILLMORE (USA)1.27 vs 3.421.17 vs 4.19middleweight
  Makhmud MURADOV (UZB-CZE) vs Gerald MEERSCHAERT (USA)1.17 vs 4.481.16 vs 4.36middleweight
  Sam ALVEY (USA) vs Wellington TURMAN (BRZ)2.01 vs 1.732.01 vs 1.69middleweight
  Dustin JACOBY (USA) vs Darren STEWART (GBR)1.53 vs 2.371.50 vs 2.36light heavyweight
  Jamall EMMERS (USA) vs Pat SABATINI (USA)1.63 vs 2.151.61 vs 2.13featherweight
  Di Chirico Alessio (ITA) vs Abdul RAZAK ALHASSAN (GHA)1.42 vs 2.683.21 vs 1.30middleweight
  Demopoulos Vanessa (USA) vs JJ ALDRICH (USA)3.56 vs 1.253.41 vs 1.26flyweight

  Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓ Kurzy jsou orientační, mohou se mírně lišit.

  UFC program

  UFC MMA program dostává finální podoby teprve několik dní před začátkem akce. Ještě týden před UFC on ESPN: Barboza vs. Chikadze bylo známo jen 7 zápasů, v době psaní tohoto textu už bylo zveřejněno 12. Český Oktagon MMA převzal tuto strategii od UFC – ponechat do poslední chvíle prostor pro překvapení. A vyvolat široké fanouškovské diskuze. Na veřejných fórech UFC MMA bývá vždy rušno, jak příznivci bojových sportů reagují na postupné rozšiřování programu, jak hodnotí šance jednotlivých zápasníků.

  UFC program

  V tuto chvíli není známé, v jakých časech budou bojovníci do klece nastupovat. Doporučujeme sledovat horké novinky na sociálních sítích nebo na stránkách ufc.com. Anebo si jednoduše zapněte přenos na TV Premier Sport, na TV Tipsport nebo Chance TV nebo na Fortuně. Celé to začne 29. srpna po 1. hodině v noci.

  Zápas Muradov vs Meerschaert

  Žádný jiný duel z programu UFC on ESPN: Barboza vs. Chikadze nemá tak jednoznačného favorita. Česko-uzbeckému bojovníkovi se věří. Jak české, tak zahraniční sázkové kanceláře si myslí, že Gerald Meerschaert by pro něj měl být snadné sousto. 33letý Američan je v organizaci UFC dlouho a střídá úspěchy s porážkami. Je u něj jasně vidět, kde je strop jeho možností. S bojovníky MMA, kteří jsou v middleweight umístění pod 30. místem, většinou nemá problém. Jakmile narazí na fightera z top 15, končí zpravidla s porážkou.

  Zápas Muradov vs Meerschaert

  Makhmud Muradov se naopak jeví být nezastavitelný. Jeho šňůra 14 vítězství v řadě začala dávno před vstupem do UFC, v této organizaci ještě porážku nepoznal. Těžko říci, co si myslet o strategii organizátorů, kteří Muradovovi stále ještě nepostavili soupeře elitního formátu. Na jednu stranu je dobře, že Muradov postupně sbírá zkušenosti a jeho věhlas roste. Na druhou stranu je třeba myslet také na čas. Muradovovi je 31 let a více než rok ztratil kvůli epidemii koronaviru, která zastavila všechny turnaje UFC. Fanoušci Muradova by už rádi viděli svoji modlu v zápase proti Whittakerovi, Vettorovi nebo Brunsonovi. Protože i když je teď Muradov na vrcholu sil, nemusí mu tato fazóna vydržet věčně.

  Očekávaná výhra nad o 2 roky starším Meerschaertem snad definitivně přesvědčí UFC, že Muradov potřebuje větší výzvu. Na uzbecko-českého borce si můžete vsadit, byť je na něj vypsán opravdu nízký kurz. Více informací o tomto zápase poskytujeme v naší detailní analýze.

  Tip na vítěze
  Zápas Muradov vs Meerschaert
  1.17 vs 4.48

  Zápas Barboza vs Chikadze

  Barboza a Chikadze, toto spojení je předzvěstí vynikajícího fighterského souboje. Osvědčená značka Barboza se zde potkává s velkou neznámou ze vzdálené kavkazské země. Ne že by Giga “Ninja” Chikadze byl úplný no name. Je to evropský šampion v karate a úchvatný kickboxer. V kickboxu dosáhl bilance 38-6 a získal pás Glory Kickboxing. V MMA si získal uznání tím, že porazil Omara Moralese, do té doby neporaženého venezuelského bijce. Ve strhující tříkolové bitvě ale uspěl outsider, který si rád nechá říkat "Giga Kick", podle smrtícího kopu do oblasti jater.

  Barbozu ale tyto údaje nemusí vzrušovat. Za 11 let v UFC potkal velké množství kvalitních fighterů, od mladých talentů po veterány, od neznámých bojovníků po zástupce světové třídy. Málokterý jedinec má tak bohatý životopis, co se týče střetů s elitními soupeři. Barboza se utkal s Cerronem, Johnsonem, Leem, Nurmagomedovem, Hookerem nebo Fergusonem. Má černý pás v brazilském jiu-jitsu a dobře si počíná i v karate.

  Zápas Barboza vs Chikadze

  I když mají oba muži jiné zázemí co se týče bojových sportů, ve stylu nacházíme hodně podobností. Oba vyznávají ortodoxní postoj a mají v něm podobný dosah úderů levou rukou. Oba mají přesnost úderů 44 %. Rozdíl ve výšce je minimální - Barboza se 191 centimetry výšky má jen 3 cm výhodu. Oba bojovníci se neštítí překvapovat naprosto nečekanými údery. Hodně rádi kopou. O Barbozovi je často slyšet, že má nejlepší kopy v MMA. To je dáno tím, že je využívá opravdu hodně a v soubojích s hvězdami MMA to dobře vynikne. Jenže neméně schopný je také Chikadze, který navíc rád potěší oko diváka i atraktivními kakato geri nebo otočkami.

  Tento zápas by se měl rozhodovat v postoji. Kopy budou důležitým leitmotivem duelu - pro Barbozu i Chikadzeho jde o parádní disciplínu. Oba dva navíc mají velkou výdrž a nebojí se bolesti. Jsou schopni zvládat v rychlém sledu i více zápasů, proto zde nebude žádné taktizování a vyčkávání. Důležité bude soupeři co nejrychleji dát bolestivý úder a pak kout železo, dokud je žhavé.

  Bude to fantastická bitva, možná jeden z nejlepších zápasů tohoto roku. Kurzy jsou velice vyrovnané. Vsadili bychom především na to, že to bude dlouhý zápas. Pokud ale máme určit vítěze, asi bychom více věřili Brazilci Barbozovi. Gruzínec s nedostatkem zkušeností proti velkým fighterům je přece jen v malé nevýhodě.

  Tip na vítěze
  Zápas Barboza vs Chikadze
  1.87 vs 1.85

  UFC prize money

  Ačkoli celosvětová popularita je úžasná, prize money pro vítěze jsou pro UFC borce tou hlavní motivací. Je zbytečné dodávat, že tak úspěšný koncept jako je UFC, rozhodně s odměnami pro své hvězdy nešetří. Už jen odměny pro zápasníky v prelims, tedy mimo hlavní kartu turnaje, se pohybují v desítkách tisíc dolarů. Letos dostávali ti nejlepší v prelims až 45 000 dolarů čisté odměny. Dalších cca 5 000 dolarů přispějí sponzoři.

  UFC prize money

  Více obohatí svá konta ti fighteři, kteří se dostanou na hlavní kartu. Vítězové si mohou přijít na stovky tisíc dolarů. A ten, který ovládne hlavní zápas večera, zbohatne až cca o 1 000 000 dolarů. Mezi touto smetánkou už v podstatě je i několik Čechů. Jiří Procházka nebo Makhmud Muradov si za několik minut svého vystoupení v UFC vydělají tolik, kolik hvězdný hráč ve Fortuna lize za celou sezónu.

  UFC historie

  UFC neboli Ultimate Fight Championship je americká elitní profesionální soutěž založená roku 1993, které má pod svými křídly většinu top bojovníků na světě. Od začátku své existence si klade za cíl srovnání zápasníků nejrůznějšího zaměření. UFC má sedm váhových kategorií a prosazuje jednotná MMA pravidla. Pod záštitou UFC se konají i zápasy žen. Ty rovněž získávají velkou popularitu a někdy se stávají hlavním zápasem večera. Prezidentem UFC je Dana White.

  UFC historie

  Za 27 let působení se UFC stala největší a nejmocnější světovou MMA organizací. V USA sledovanost prestižních duelů překračuje zápasy NHL nebo NBA. Na turnaj, který se konal 30. 4. 2011 v Torontu pod hlavičkou UFC, bylo přítomných 80 000 diváků, což ani ve světovém měřítku nemá obdoby.

  Často kladené otázky

  Jak často probíhají turnaje UFC MMA?

  Obrovská popularita UFC eventů vede organizátory k tomu, aby dopřály fanouškům večery bojových sportů nejméně 2x měsíčně. Po UFC on ESPN: Barboza vs. Chikadze následuje další akce 4. září.

  Lze sledovat UFC MMA live stream zdarma?

  Přenos lze sledovat na TV Premier Sport, na TV Tipsport nebo Chance TV nebo na Fortuně. Stream kvalitních MMA bitev začíná 29. srpna po 1. hodině v noci.

  Je možné sledovat zápasy na turnajích UFC MMA na mobilu?

  Ano, na Tipsport TV i na Chance TV nebo na Fortuně lze sledovat UFC MMA živý přenos zdarma i na mobilním telefonu.

  Pokud někdo chce sledovat ty nejlepší bojovníky světa, musí si zapnout UFC Live stream. Za 25 let existence se už konalo přes 500 turnajů a elitní fighteři připravili fanouškům spoustu nezapomenutelných zážitků. Další zastávka tohoto MMA expresu nese název UFC on ESPN: Barboza vs. Chikadze. UFC živý přenos 29. srpna bude rozhodně stát za to. Tento UFC online stream bude českého diváka nejvíce lákat účastí Makhmuda Muradova, bojovníka z Prahy.

  Mohlo by Vás zajímat

  TV Tipsport

  TV Tipsport symbolizuje praktickou funkci, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  UFC – Muradov vs Meerschaert

  Když se zástupců české neodborné veřejnosti zeptáte, kdo je nejlepší tuzemský fighter MMA, většina odpoví, že Karlos Vémola. Aspoň tedi ti, co znají zkratku MMA.…

  Money management v sázení

  Pokud se věnujete sportovním sázkám, je rozhodně vhodné mít zvládnutý takzvaný money management v sázení. Právě díky správnému nastavení vašich financí si budete v sázení…

  Strategie sázení

  Strategie sázení a kurzové sázení je pro sázkaře nejen koníčkem a zábavou, ale také způsobem, jak si přijít na pěkné peníze. Strategií sázení je velké…