UFC 300 kurzy


Už 14.4. se odehraje turnaj UFC 300 v domovské T-Mobile Areně v Las Vegas. Podívejte se na nejzajímavější vypsané kurzy UFC 300. Sázet na své favority můžete živě nebo ještě před zápasy u sázkových kanceláří Tipsport, Betano, Fortuna či Chance. Turnaj je plný skvělých zápasů, pro české publikum je nejzajímavější zápas Procházka vs Rakić. Dále pak souboj o titul polotěžké váhy Pereira vs Hill, zájem vzbuzuje i fight Oliveira vs Tsarukyan. Které UFC 300 kurzy jsou nejzajímavější a jak nejlépe vsadit najdete v tomto článku.

UFC kurzy

Zdroj: UFC

Nejlepší UFC bonusy

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Nejlepší kurzy pro UFC UFC 300

Velmi pozorně jsme pro vás prozkoumali nabídky sázkových kanceláří a vybrali pro vás ty nejlepší kurzy pro UFC UFC 300. Na úvod je dobré připomenout, že na UFC není nutné sázet pouze na prostá vítězství jednotlivých bojovníků. U jednotlivých sázkových kanceláří najdete vypsané i detailní příležitosti. Pro lepší orientaci a výběr mezi UFC UFC 300 kurzy doporučujeme využívat data z předchozích zápasů a informace o současné formě daných zápasníků. Právě z těchto zdrojů vychází i naše doporučení, která najdete v tomto článku. V tabulce níže najdete základní kurzy na vítězství jednotlivých fighterů pro všechny zápasy večera.

Nejlepší kurzy pro UFC 300

UFC 300 program Kurz Tipsport Kurz Fortuna Třída
Jiří Procházka vs Aleksandar Rakić 1.72 vs 2.04 1.84 vs 1.96 Light Heavyweight
Deiveson Figueirdo vs Cody Garbrandt 1.30 vs 3.19 1.30 vs 3.53 Bantamweight
Bobby Green vs Jim Miller 2.49 vs 1.48 1.55 vs 2.45 Lightweight
Jéssica Andrade vs Marina Rodriguez 1.71 vs 2.06 1.75 vs 2.08 Strawweight
Jalin Turner vs Renato Moicano 1.39 vs 2.73 1.40 vs 2.96 Lightweight
Sodiq Yusuff vs Diego Lopes 2.06 vs 1.71 2.20 vs 1.67 Featherweight
Holly Holm vs Kayla Harrison 3.89 vs 1.22 4.29 vs 1.22 Bantamweight
Calvin Kattar vs Aljamain Sterling 2.31 vs 1.57 2.38 vs 1.58 Featherweight
Bo Nickal vs Cody Brundage 1.05 vs 8.08 1.04 vs 10.50 Middleweight
Charles Oliviera vs Arman Tsarukyan 2.51 vs 1.47 2.77 vs 1.43 Lightweight
Justin Gaethje vs Max Hollloway 1.61 vs 2.24 1.52 vs 2.49 Lightweight
Zhang Weili vs Yan Xiaonan 1.19 vs 4.23 1.21. vs 4.35 Strawweight
Alex Pereira vs Jamahal Hill 1.74 vs 2.01 1.74 vs 2.07 Light Heavyweight

Nejlepší kurzy pro zápas Procházka vs Rakić

Na jubilejním turnaji UFC 300 se české publikum dočká dalšího souboje Jiřího BJP Procházky, tentokrát se proti němu postaví rakouský fighter se srbskými kořeny, Aleksandar Raketa Rakić. Tento zápas byl dlouho vyhlížený fanoušky obou bojovníků. Zejména Rakić začal s předzápasovým trashtalkem už před dlouhou dobou, a bylo proto jasné, že na duel dříve nebo později dojde. Jiří BJP Procházka (29-4-1) nastupuje do dalšího zápasu po prohraném duelu s Alexem Pereirou. Má tedy novou šanci ukázat domácímu i zahraničnímu publiku, jak dobře se mu vrátila forma po nepříjemném zranění. Jeho nepředvídatelný styl v postoji by mohl jeho soupeře rozhodit, i když Aleksandar Rakić (14-3-0) je velmi komplexní bojovník, který si velmi dobře poradí na zemi i v postoji.


Nejlepší kurzy pro zápas Procházka vs Rakić

Zdroj: UFC

Náš tip: JIŘÍ PROCHÁZKA VYHRAJE SKRZ KO, TKO

Půjde o velmi vyrovnaný souboj, který ale s největší pravděpodobností skončí před limitem. Jiří BJP Procházka bude mít navrch v postoji, Rakić by se ale mohl pokusit o přesun zápasu na zem. Pokud se tomu Procházka ubrání, může zasadit soupeři povedené KO. A právě na tento výsledek sázíme s kurzem 2.74.

UFC 300 zápas Náš tip Kurz na Tipsportu
Jiří Procházka vs Alex Pereira Jiří Procházka vyhraje skrz KO, TKO 2.74

Souboj o titul polotěžké váhy Pereira vs Hill

UFC program obsahuje také zápas o titul v polotěžké váze. V tomto zápase se proti sobě postaví českému publiku dobře známý Alex Pereira (9-2) a jeho vyzyvatel Jamahal Hill (12-1). Oba zápasníci jsou velmi komplexní, poradí si v postoji i na zemi. Zápas tedy budou rozhodovat detaily. Alex Pereira získal titul šampiona v zápasu s Jiřím Procházkou, a stejný recept bude chtít využít i při jeho obhajobě. Můžeme od něj očekávat pověstné brazilské kopy na nohy. Ty by mohly jeho soupeře rozhodit a připravit tak půdu pro tvrdé KO. Bývalý šampion Jamahal Hill se vrací po zranění, ale jde si pro vítězství. Je silný zejména na zemi, ale také jeho údery jsou pověstně silné. Proti Pereirovi si věří v postoji, ale jeho zranění je rozhodně nevýhodou.


Souboj o titul polotěžké váhy Pereira vs Hill

Zdroj: UFC

Náš tip: ALEX PEREIRA VYHRAJE SKRZ KO, TKO

Oba zápasníci jsou velmi kvalitní postojáři, první kola titulového zápasu se tak ponesou v tomto duchu. Oba se budou snažit o KO, lepší šanci na něj má ale Pereira, který může získat šanci skrz povedený leg kick. Proto sázíme na jeho vítězství skrz KO, TKO s kurzem 2.00.

UFC 300 zápas Náš tip Kurz na Tipsportu
Alex Pereira vs Jamahal Hill Alex Pereira vyhraje skrz KO, TKO 2.00

Další kurzové příležitosti pro UFC 300

Kromě výše zmíněných zápasů nabídne UFC 300 live stream další zajímavé souboje. Jedním z nich bude určitě zápas Charles Oliveira vs Arman Tsarukyan. Právě Oliveira je rozhodně komplexnějším fighterem, nebezpečný je jak v postoji tak na zemi. A to by mu mohlo přinést vítězství nad jeho arménským soupeřem. Dalším soubojem, který stojí za pozornost, je ten mezi Calvinem Cattarem a Aljmainem Sterlingem. V tomto případě sázíme na vítězství Sterlinga skrz bodové rozhodnutí. Zajímavým zápasem v lehké váze bude ten mezi Justinem Gaethjem a Maxem Hollowayem. V tomto případě to vypadá na vítězství Gaethjea, který je postojářem s obrovskou silou. Max Holloway by v něm tak mohl najít soupeře, na kterého nestačí. Velmi rychlé ukončení zápasu můžeme očekávat od brazilského fightera Deivesona Figueireda. Ten by měl svého oponenta Garbrandta udolat na zemi.


Další kurzové příležitosti pro UFC 300

Zdroj: youtube

UFC 300 zápas Náš tip Kurz na Tipsportu
Jiří Procházka vs Aleksandar Rakić Jiří Procházka vyhraje na KO, TKO 2.74
Alex Pereira vs Jamahal Hill Alex Pereira vyhraje na KO, TKO 2.00
Charles OliveIra vs Arman Tsarukyan Vyhraje Charles Oliveira 2.41
Calvin Kattar vs Aljamain Sterling Aljamain Sterling vyhraje na body nebo technickým rozhodnutím 2.32
Justin Gaethje vs Max Hollloway Vyhraje Justin Gaethje 1.54
Deiveson Figueirdo vs Cody Garbrandt Deiveson Figueiredo vyhraje na submisi 4.33

Jaký typ sázky zvolit na UFC 300

Není možné sepsat neprůstřelný návod na to, jaký typ sázky zvolit na UFC. I tak ale pro vás máme několik tipů, díky kterým budou vaše tikety mnohem výnosnější.

  • Ne vždy je na prosté vítězství favorita nízký kurz. Sledujte proto pečlivě formu jednotlivých zápasníků a konkrétní kurzy UFC na jejich zápasy.
  • Někteří fighteři mají svůj charakteristický způsob ukončení. Pokud se zdá vítězství daného fightera pravděpodobné, můžete vsadit právě i na to, jakým způsobem zápas ukončí. Takové kurzy bývají často mnohem výhodnější než ty na prostá vítězství.
  • Podle způsobu boje daných zápasníků můžete také odhadovat počet zahájených kol v souboji.
  • Velmi dobrým studijním materiálem jsou videa z předchozích zápasů a statistiky výkonu zápasníků během celé jejich kariéry. Díky tomu můžete lépe pochopit, jak se daný fighter v kleci bude chovat.

Často kladené otázky

Které sázkové kanceláře vypisují kurzy na UFC 300?

UFC je vždy ze strany sázkových kanceláří velmi dobře pokryto. Na UFC 300 si tak můžete pohodlně vsadit na Tipsportu, Fortuně nebo třeba u Betana.

Jaké typy sázek se na UFC 300 vyplatí?

Samozřejmě není možné paušálně říci, které typy sázek se na UFC 300 vždy vyplatí. Pokaždé je třeba zhodnotit, jaké konkrétní kurzy byly na daný zápas vypsány. U zápasů s jasným favoritem se může vyplatit sázka na jeho vítězství specifickým způsobem. U více vyrovnaných soubojů je dobré sázet na způsob ukončení nebo počet kol v zápase bez ohledu na vítěze.

Které kurzy jsou nejlepší pro UFC 300?

V případě UFC 300 to jsou rozhodně kurzy na titulový zápas Procházka vs Rakić. Zajímavá je také nabídka v případě souboje o titul v podání Pereira vs Hill. Podobně pak kurzy pro fight Oliveira vs Tsarukyan.

Zdroje: Oktagonmma, Tipsport, iFortuna