UFC 295 kurzy


Už 12.11. se odehraje turnaj UFC 295 ve slavné newyorské aréně Madison Square Garden. Podívejte se na nejzajímavější vypsané kurzy UFC 295. Sázet na své favority můžete živě nebo ještě před zápasy u sázkových kanceláří Tipsport, Betano, Fortuna či Chance. Turnaj je plný skvělých zápasů, pro české publikum je nejzajímavější titulový zápas Procházka vs Pereira. Dále pak souboj o prozatímní titul těžké váhy Pavlovich vs Aspinall, zájem vzbuzuje i fight Erceg vs Costa. Které UFC 295 kurzy jsou nejzajímavější a jak nejlépe vsadit najdete v tomto článku.

Nejlepší UFC bonusy

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


UFC kurzy

Zdroj: UFC

Nejlepší kurzy pro UFC 295

Velmi pozorně jsme pro vás prozkoumali nabídky sázkových kanceláří a vybrali pro vás ty nejlepší kurzy pro UFC 295. Na úvod je dobré připomenout, že na UFC není nutné sázet pouze na prostá vítězství jednotlivých bojovníků. U jednotlivých sázkových kanceláří najdete vypsané i detailní příležitosti. Pro lepší orientaci a výběr mezi UFC 295 kurzy doporučujeme využívat data z předchozích zápasů a informace o současné formě daných zápasníků. Právě z těchto zdrojů vychází i naše doporučení, která najdete v tomto článku. V tabulce níže najdete základní kurzy na vítězství jednotlivých fighterů pro všechny zápasy večera.

Nejlepší kurzy pro UFC 295

Zápas turnaje UFC 295 Kurz Tipsport Kurz Fortuna Třída
Jiří Procházka vs Alex Pereira 1.82 vs 1.91 1.78 vs 2.04 Light Heavyweight
Sergey Pavlovich vs Tom Aspinall 1.94 vs 1.79 1.90 vs 1.90 Heavyweight
Jessica Andrade vs Mackenzie Dern 2.49 vs 1.48 2.69 vs 1.47 Lightweight
Matt Frevola vs Benoit Saint-Denis 2.72 vs 1.41 2.70 vs 1.42 Catchweight
Pat Sabatini vs Diego Lopes 1.79 vs 1.93 1.72 vs 2.02 Featherweight
Steve Erceg vs Alessandro Costa 1.57 vs 2.27 1.56 vs 2.30 Flyweight
Tabatha Ricci vs Lupita Godinez 2.30 vs 1.56 2.17 vs 1.63 Strawweight
Nazim Sadykhov vs Viacheslav Borshchev 1.70 vs 2.05 1.65 vs 2.13 Lightweight
Jared Gordon vs Mark Madsen 1.49 vs 2.47 1.50 vs 2.45 Catchweight 66 Kg
Kang Kyung-ho vs John Castaneda 2.12 vs 1.66 2.22 vs 1.60 Bantamweight
Joshua Van vs Kevin Borjas 1.43 vs 2.66 1.40 vs 2.77 Flyweight
Dennis Buzukja vs Jamall Emmers 2.91 vs 1.36 3.15 vs 1.32 Featherweight

Nejlepší kurzy pro titulový zápas Procházka vs Pereira

Na UFC 295 se dočkáme dlouho vyhlíženého titulového zápasu Jiřího BJP Procházky (29-3-1). O pás v polotěžké váze se utká s Alexem Poatanem Pereirou (8-2). Jejich zápas se ne náhodou odehraje v Madison Square Garden, kde vítězili dnes už legendární bojovníci jako Mike Tyson, Conor McGregor nebo Muhammad Ali. Původně se měl tento souboj odehrát až později, ale plánovaný zápas o titul v těžké váze se na UFC 295 nekoná. Pro Jiřího Procházku půjde o šanci získat zpět pás polotěžké váhy, který musel uvolnit po velmi špatném zranění ramene. Titul šampiona momentálně nikdo nedrží. Jeho poslední majitel, Jamahal Hill, ho uvolnil po svém zranění achilovky. Souboj Procházka vs Pereira tak přinese odpověď na to, kdo bude novým šampionem.


Nejlepší kurzy pro titulový zápas Procházka vs Pereira

Zdroj: UFC

Náš tip: Jiří Procházka vyhraje na KO, TKO

Půjde velmi pravděpodobně o souboj v postoji. Pereira je vyhlášený postojář, a přestože Procházka dokáže doručit vítězství na zemi i v postoji, jeho rány jsou mimořádně nebezpečné. Jeho výhodou jsou zejména dlouhé ruce a relativně nevyzpytatelný styl, se kterým má mnoho protivníků problém. Podobný scénář očekáváme i v zápase s Pereirou, který stál převážně proti zápasníkům s více klasickým stylem.

UFC 295 zápas Náš tip Kurz na Tipsportu
Jiří Procházka vs Alex Pereira Jiří Procházka vyhraje na KO, TKO 2.50

Souboj o prozatímní titul těžké váhy Pavlovich vs Aspinall

UFC program obsahuje také zápas o prozatímní titul v těžké váze. To je váhová kategorie, se kterou se v českém MMA nesetkáváme zase tak často. Utkání v podání Sergey Pavlovich vs Tom Aspinall tak slibuje velmi dobrou podívanou. Oba zápasníci jsou ortodoxní postojáři s velmi silnými údery. Pavlovich má neuvěřitelnou bilanci 18-1, z toho 15 vítězství bylo skrz KO, TKO. Jeho anglický oponent Aspinall má bilanci 13-3, 10 vítězství skrz KO, TKO. V předposledním zápase ovšem utrpěl nepříjemné zranění kolene. Nejspíše se mu ale podařilo vyléčit, v Londýně si připsal další vítězství proti Tyburovi. Čeká nás tedy velmi vyrovnaný zápas plný silných úderů.


Souboj o prozatímní titul těžké váhy Pavlovich vs Aspinall

Zdroj: UFC

Náš tip: Počet zahájených kol méně než 1,5

Oba zápasníci jsou proslulí postojáři, je tedy velmi nepravděpodobné, že by se zápas dostal na zem. Je tedy jen otázkou času, komu se podaří zasadit KO dříve. V každém případě by mělo jít o velmi rychlý zápas. Tipujeme méně než 1.5 kol.

UFC 295 zápas Náš tip Kurz na Tipsportu
Sergey Pavlovich vs Tom Aspinall Počet zahájených kol zápasu méně než 1.5 1.65

Další kurzové příležitosti pro UFC 295

Kromě výše zmíněných zápasů nabídne UFC 295 live stream další zajímavé souboje. Jedním z nich bude určitě zápas Pat Sabatini vs Diego Lopes. Právě Lopes je rozhodně komplexnějším fighterem, nebezpečný je jak v postoji tak na zemi. A to by mu mohlo přinést vítězství nad zemařem Sabatinim. Pro české diváky bude známý Steve Erceg, který na UFC 289 zvítězil nad Davidem Dvořákem. Jeho vítězství můžeme očekávat i tentokrát, je rozhodně nebezpečnější zápasník, než jeho oponent Costa. Zajímavým zápasem v lehké váze bude ten mezi Dánem Markem Madsenem a Jaredem Gordonem. V tomto případě to vypadá na vítězství Madsena, který je velmi dobrý wrestler. Gordon se s ním v tomto ohledu nemůže srovnávat. Velmi rychlé ukončení zápasu můžeme očekávat od ázerbajdžánského fightera Nazima Sadykhova. Ten by měl svého oponenta Borshcheva udolat na zemi.


Další kurzové příležitosti pro UFC 295

Zdroj: youtube

UFC 295 zápas Náš tip Kurz na Tipsportu
Jiří Procházka vs Alex Pereira Jiří Procházka vyhraje na KO, TKO 2.50
Sergey Pavlovich vs Tom Aspinall Počet zahájených kol zápasu méně než 1.5 1.65
Pat Sabatini vs Diego Lopes Vyhraje Diego Lopes 1.91
Steve Erceg vs Alessandro Costa Vyhraje Steve Erceg 1.50
Jared Gordon vs Mark Madsen Vyhraje Mark Madsen 2.47
Nazim Sadykhov vs Viacheslav Borshchev Vyhraje Nazim Sadykhov 1.71

Jaký typ sázky zvolit na UFC 295

Není možné sepsat neprůstřelný návod na to, jaký typ sázky zvolit na UFC. I tak ale pro vás máme několik tipů, díky kterým budou vaše tikety mnohem výnosnější.

  • Ne vždy je na prosté vítězství favorita nízký kurz. Sledujte proto pečlivě formu jednotlivých zápasníků a konkrétní kurzy UFC na jejich zápasy.
  • Někteří fighteři mají svůj charakteristický způsob ukončení. Pokud se zdá vítězství daného fightera pravděpodobné, můžete vsadit právě i na to, jakým způsobem zápas ukončí. Takové kurzy bývají často mnohem výhodnější než ty na prostá vítězství.
  • Podle způsobu boje daných zápasníků můžete také odhadovat počet zahájených kol v souboji.
  • Velmi dobrým studijním materiálem jsou videa z předchozích zápasů a statistiky výkonu zápasníků během celé jejich kariéry. Díky tomu můžete lépe pochopit, jak se daný fighter v kleci bude chovat.

Často kladené otázky

Které sázkové kanceláře vypisují kurzy na UFC 295?

UFC je vždy ze strany sázkových kanceláří velmi dobře pokryto. Na UFC 295 si tak můžete pohodlně vsadit na Tipsportu, Fortuně nebo třeba u Betana.

Jaké typy sázek se na UFC 295 vyplatí?

Samozřejmě není možné paušálně říci, které typy sázek se na UFC 295 vždy vyplatí. Pokaždé je třeba zhodnotit, jaké konkrétní kurzy byly na daný zápas vypsány. U zápasů s jasným favoritem se může vyplatit sázka na jeho vítězství specifickým způsobem. U více vyrovnaných soubojů je dobré sázet na způsob ukončení nebo počet kol v zápase bez ohledu na vítěze.

Které kurzy jsou nejlepší pro UFC 295?

V případě UFC 295 to jsou rozhodně kurzy na titulový zápas Procházka vs Pereira. Zajímavá je také nabídka v případě souboje o prozatímní titul v podání Pavlovich vs Aspinall. Podobně pak kurzy pro fight Erceg vs Costa.

Zdroje: Oktagonmma, Tipsport, iFortuna