Tipsport výsledky – sázky live a kontrola tiketu


Pokud jste si vsadili, určitě vás bude zajímat, kde Tipsport výsledky po odehrání zápasu zobrazí. Dobrou zprávou je, že Tipsport má velmi dobře zpracovanou aplikaci i webovou stránku a výsledky jsou tak dobře dostupné. Můžete tak sledovat livestream jednotlivých zápasů, ale snadno zkontrolujete i výsledek konkrétního utkání, které vám uteklo. Podobně pak můžete rovnou ověřit, jestli je váš tiket výherní.

Tipsport výsledky a kontrola tiketu

Tipsport výsledky dnes – kde najít všechny výsledky u Tipsportu

Tipsport výsledky pravidelně aktualizuje, a vy tak můžete dohledat výsledky konkrétního zápasu hned po jeho dohrání. Zároveň ale zápasy zůstávají 5 dní v databázi, takže si lze prohlédnout i výsledky dřívějších utkání. Kontrola výsledků se bude trochu lišit podle toho, jestli používáte aplikaci nebo webovou stránku Tipsport. V každém případě ale kontrola výsledků v aplikaci Tipsport nevyžaduje přihlášení ani vytvoření hráčského účtu. Tipsport registrace je nutná až pro samotné sázení a odemčení pokročilejších funkcí v aplikaci a na webu.

Jak zkontrolovat výsledky v Tipsport aplikaci

 • V levém horním rohu najdete navigační nabídku, v ní klikněte na možnost výsledky.

 • Jak zkontrolovat výsledky v Tipsport aplikaci

 • Zobrazí se vám menu, ve kterém najdete všechny sporty, na které Tipsport vypisuje kurzy. Nahoře uvidíte několik velmi oblíbených sportů, zbytek bude seřazen podle abecedy pod nimi.

 • Jak zkontrolovat výsledky v Tipsport aplikaci krok 2

 • Když si vyberete konkrétní sport, zobrazí se vám seznam lig, turnajů a soutěží, ze kterých jsou dostupné výsledky.

 • Jak zkontrolovat výsledky v Tipsport aplikaci krok 3

 • Po vybrání ligy nebo turnaje, co vás zajímá, budete převedeni na seznam výsledků zápasů. Nad tímto seznamem najdete filtry, můžete si vyselektovat zápasy podle dne odehrání nebo třeba podle kurzů, které na ně byly vypsány.

 • Jak zkontrolovat výsledky v Tipsport aplikaci krok 4

 • Po rozkliknutí vybraného zápasů se vám zobrazí veškeré kurzy, které na něj byly vypsány. Modře budou podbarveny výherní kurzy, ze kterých snadno ověříte výsledek.

 • Jak zkontrolovat výsledky v Tipsport aplikaci krok 5

 • Dostupné jsou i všechny předzápasové analýzy a data o množství sázek i typech tiketů, co se sází. Ty představují výborný způsob, jak si ověřit přesnost odhadů jiných sázkařů, mohou vám také pomoci při sázení budoucích tiketů na stejnou ligu či tým.

 • Jak zkontrolovat výsledky v Tipsport aplikaci krok 6

Jak zkontrolovat výsledky na Tipsport webu

 • Kontrola výsledků Tipsport funguje velmi podobně i na webu.
 • Zaprvé musíte kliknout v horní liště na tlačítko Výsledky.

 • Jak zkontrolovat výsledky na Tipsport webu

 • Ihned poté budete přeneseni do seznamu výsledků. Jako první se vám zobrazí výsledky fotbalu, ale na levé svislé liště si můžete vybrat sport, který vás zajímá.

 • Jak zkontrolovat výsledky na Tipsport webu krok 2

 • Nahoře v této liště najdete oblíbené sporty, níže pak všechny druhy sportů seřazené podle abecedy. Když kliknete na konkrétní sport, rozbalí se vám seznam lig a turnajů, ze kterých jsou dostupné výsledky. Po kliknutí na danou ligu se zobrazí jednotlivé zápasy.

 • Jak zkontrolovat výsledky na Tipsport webu krok 3

 • Zápasy můžete filtrovat také podle času odehrání, případně můžete vyhledat konkrétní utkání v poli k tomu určeném.

 • Jak zkontrolovat výsledky na Tipsport webu krok 4

 • Po rozkliknutí vybraného utkání se vám zobrazí jeho shrnutí. Všechny kurzy, které byly na zápas vypsány budou uvedeny pod ním. Modře budou podbarveny ty, které jsou vítězné.

 • Jak zkontrolovat výsledky na Tipsport webu krok 5

 • Dostupné jsou i předzápasové analýzy a údaje o tom, kolik bylo vsazeno tiketů na různé příležitosti. Z toho můžete snadno ověřit, s jakou přesností ostatní sázkaři podávají tikety a případně se i inspirovat pro příští zápasy v lize nebo daného týmu.

Tipsport výsledky fotbal

Tipsport výsledky fotbal jsou dostupné hned na první pozici v sekci výsledky jak v aplikaci, tak na webu. Vypisuje stovky sázkových příležitostí na nespočet utkání, stačí si pouze vybrat. Při kontrole výsledků fotbalu je tak důležité si zvolit správnou ligu, které vás zajímá, jinak byste konkrétní zápas mohli hledat opravdu dlouho. Tipsport výsledky fotbal jsou vždy propojené i s údaji o tom, jaké tikety podali ostatní sázkaři. Můžete se tak inspirovat pro příští sázky a ověřit si přesnost tipů a analýz jiných uživatelů.

Jak zkontrolovat výsledky v Tipsport aplikaci krok 2

Tipsport výsledky hokej

Tipsport výsledky hokej jsou velmi žádané, proto je najdete na druhém místě v sekci Výsledky mezi oblíbenými sporty. Vypisuje velké množství kurzových příležitostí na české i zahraniční zápasy, proto si dobře vyberte ligu, která vás zajímá. U každého zápasu najdete kromě průběhu a výherních kurzových příležitostí i konkrétní údaje o tom, jak sázeli další uživatelé. Zároveň jsou dostupné jejich analýzy, u kterých si můžete zpětně ověřit, zda byly přesné. Tímto způsobem si přes kategorii hokej výsledky můžete najít konkrétní sázkaře, od kterých se můžete inspirovat u příštích tipů.

Tipsport výsledky hokej

Tipsport výsledky tenis

Tipsport výsledky tenis najdete na třetím místě mezi oblíbenými sporty v sekci výsledky. Patří rozhodně mezi ty sporty, na které Tipsport vypisuje velké množství nejrůznějších kurzových příležitostí. Vždy je proto třeba vybrat dobře turnaj, abyste v sekci výsledků zbytečně nebloudili. Zároveň má tenis velmi početnou sázkařskou komunitu. U jednotlivých výsledků zápasů najdete tak i data o tom, jak sázeli ostatní uživatelé. Dostupné jsou i jednotlivé analýzy, které k zápasu do systému nahráli. Lze tak snadno ověřit, kdo ze sázkařů má dobrý předzápasový odhad a může pro vás u příštích utkání sloužit jako inspirace.

Tipsport výsledky tenis

Kde najdu sázky live

Tipsport umožňuje sázet i na zápasy, které právě probíhají. Live sázky najdete v aplikaci ihned na úvodní stránce. Přímo pod tlačítkem s názvem Live. To vás přenese na seznam zápasů, na které si můžete okamžitě vsadit.

Kde najdu sázky live

Na webu Tipsport je situace velmi podobná. V šedé horní liště najdete tlačítko Live, které vede opět na seznam živých zápasů. Můžete si tak vsadit a rovnou třeba zápas sledovat zdarma skrz TV Tipsport.

Tipsport kontrola tiketu

Kontrola tiketu vsazeného na pobočce je možná pouze na webu. Tipsport mobilní aplikace pouze automaticky vyhodnocuje tikety, podané přes ni nebo přes web Tipsportu. Tato automatická vyhodnocení najdete po přihlášení v pravém horním rohu v sekci Tikety. Velmi podobně je to pak i po přihlášení na webu. Jak zkontrolovat tiket vsazený na pobočce?

 • Na webu Tipsportu sjeďte až úplně dolu.
 • Zde najdete sekci s názvem Doplňkové služby, kde najdete tlačítko, které vás přesměruje na kontrolu tiketu. Případně můžete využít tento odkaz na stejný formulář Kontrola tiketu Tipsport.
 • Vyplňte do formuláře údaje o vašem tiketu a máte hotovo.
Tipsport kontrola tiketu

Tipsport výsledky Korunka

Tipsport výsledky Korunka najdete v jiné sekci aplikace i webu než data o sportovních zápasech. Přímo na hlavní stránce aplikace je tlačítko Loterie, ve které jsou dostupné Korunka výsledky nejen z dnešního dne, ale i ze všech předchozích losování.

Tipsport výsledky Korunka

Na webu Tipsport je pak situace podobná. V horní liště najdete tlačítko Loterie Korunka, které vás opět přesměruje na jednotlivé výsledky slosování. Máte zde i možnost vsadit si do dalších kol loterie.

Korunka v Tipsportu

Tipsport vs Livesport výsledky

Kontrolu výsledků zápasu lze provést i na Livesportu. Výhoda tohoto externího webu je především v přehlednějším designu a snadné dostupnosti zpráv o proběhlých utkáních. Jinak jsou funkce na Livesport prakticky stejné, jako ty na Tipsportu. Na obou webech můžete snadno zkontrolovat výsledky jednotlivých zápasů, jejich průběh i další data. Na Tipsport webu či v aplikaci máte ale mnohem lepší a podrobnější rozpis jednotlivých kurzových příležitostí a jejich výsledků. Zároveň můžete zkontrolovat, jaké tikety podávali další sázkaři a kteří uživatelé vložili k zápasu nejpřesnější odhady výsledků.

Často kladené otázky

Kde dnes najít Tipsport výsledky?

Tipsport výsledky můžete snadno najít jak v aplikaci, tak na webu. Vždy stačí kliknout na sekci výsledky, vybrat druh sportu, turnaj či ligu a pak konkrétní zápas. Dostupné jsou výsledky, podrobné vyhodnocení jednotlivých kurzových příležitostí a stručné shrnutí zápasu. To je ovšem k dispozici pouze na webu.

Jak nejrychleji najít Tipsport výsledky na fotbal?

Pokud máte aplikaci, dělí vás od Tipsport výsledků na fotbal čtyři kliknutí. Rozklikněte menu v levém horním rohu, vyberte možnost výsledky a konkrétní ligu. Pak už si jen vyberte zápas a máte hotovo.

Kde lze najít Tipsport kontrolu tiketu?

Pokud chcete zkontrolovat tiket vsazený na pobočce, budete muset na web Tipsportu. Úplně dole najdete sekci Doplňkové služby, ve které je proklik na formulář pro kontrolu tiketů. Vyplňte do něj údaje o vašem tiketu a máte hotovo.