Tipsport úspešnost příležitostí


Společnost Tipsport připravila pro své sportovní sázkaře novou funkci s názvem Tipsport úspěšnost příležitostí. Chcete vědět v jakých sportech se vám dlouhodobě daří nejvíce a v kterých je to naopak slabší? Pak je tato nová funkce od Tipsportu připravena přímo pro vás.

Tipsport úspešnost příležitostí

Funkce Tipsport úspěšnost příležitostí nabízí statistiky bez práce

Vést si vlastní statistiky o tom, jak se vám při sázení na jednotlivé sporty daří, může být časově dost náročné a samozřejmě je proto potřeba i trochu matematického a analytického umu, aby výsledky odpovídaly realitě. Nová funkce Tipsport úspěšnost příležitostí to udělá za vás. Získáte zdarma statistiky vašeho sázení i několik let zpět s rozpadem na všechny sporty, na které jste kdy vsadili jakýkoliv typ tiketu. Uvidíte kolik jste celkově podali sázek s rozpadem na jednotlivé sporty, příležitosti i soutěže, a to po měsících i dnech. Záleží jen na vás, jaké období si pro získání statistik zvolíte. Pojďme se nejprve podívat kde tuto funkci u Tipsportu najdete.

Funkce Tipsport úspěšnost příležitostí nabízí statistiky bez práce

Kde najdete funkci Tipsport úspěšnost příležitostí

Ať už sázíte na sport v mobilní aplikaci Tipsport nebo na počítači, podáváte AKU, SOLO nebo jiné sázky, statistiky úspěšnosti najdete přehledně na jednom místě. Během chvilky tak můžete mít přehled o tom, v kterém měsíci či týdnu jste byli nejvíce úspěšní. Tato funkce nemá žádné omezení. Najdete v ní všechny sporty, na které jste kdy v minulosti vsadili. A kde tyto chytré přehledy úspěšnosti najít?

  • Přihlaste se do vašeho účtu u Tipsportu.
  • Klikněte na ikonku svého účtu.
  • V nabídce najděte „Úspěšnost příležitostí“ a otevře se vám celkový přehled.
Kde najdete funkci Tipsport úspěšnost příležitostí

Následně si můžete nechat zobrazit ještě detailnější statistiky, dle typu příležitostí. Stačí se prokliknut vybraným sportem a zvolit v menu příležitosti. Najdete tam také rozdělení po konkrétních soutěžích i kurzové rozsahy.

Kde najdete funkci Tipsport úspěšnost příležitostí krok 2

Co vše v Tipsport úspěšnost příležitostí najdete a za jaké časové období

Výhodou funkce Tipsport úspěšnost příležitostí je především rozsáhlé časové období, za které si můžete statistiky zobrazit. K dispozici kromě konkrétního období máte i další možnosti a díky tomu získáte pouze ty data, která vás zajímají nejvíce. Defaultně je nastaveno časové období posledních 30 dnů. Změnu provedete kliknutím na dané období a nastavíte vlastní výběr. Vybrat si můžete z těchto možností:

  • Denní statistiky – Včerejší data, posledních 7 dní, 30 dní,
  • Měsíční statistiky – Aktuální měsíc, Červenec, Srpen, Květen,
  • Roční statistiky – zde máte možnost filtrovat statistiky úspěšnosti příležitostí až od roku 2019–2022 nebo všechno od roku 2019 dohromady.
Co vše v Tipsport úspěšnost příležitostí najdete a za jaké časové období

Filtr nabízí i další možnosti výběru, jako jsou:

  • Sázky – předzápasové sázky či live sázky,
  • Podle výsledku – kladné, záporné nebo všechny,
  • Počet příležitostí, u kterých chcete spočítat úspěšnost – 10, 50,100, všechny nebo vlastní výběr,
  • Řazení zobrazení – zde si můžete nastavit, podle čeho se vám budou statistiky zobrazovat – nejvyšší či nejnižší úspěšnost, počet příležitostí či ponecháte výchozí zobrazení.
Tipsport úspěšnost příležitostí další filtry

Na jakém základě se počítá statistika úspěšnosti příležitostí u Tipsportu

Zajímá vás, jak se statistiky úspěšnosti u Tipsportu počítají? Jak jsou do nich zahrnuty akovky, kombíky, maxikombíky atd.? Výpočet může být pro někoho složitější pro jiné snazší. Tipsport vezme všechny vaše sázky a ty jsou rozděleny na sólo sázky, z kterých následně spočítá úspěšnost. Tedy vy vidíte finální statistiky tak, jako byste vsadili každý tiket samostatně. Pokud vidíte kladné statistiky, pak je to pro vás signál, že vybíráte hodnotné kurzy a jste dlouhodobě úspěšní a naopak.

Celková úspěšnost je pak vypočítána tzv. váženým průměrem přes vklad, vzhledem k tomu, že je potřeba rozlišit tiket s vysokým vkladem a tiket s nízkým vkladem. Cílem této funkce není ukázat vám, kde jste finančně v plusu a naopak, tam by výpočet byl složitější. Tato funkce vám jednoduše ukáže, které sporty vám jdou a na které má smysl z dlouhodobého hlediska sázet a u kterých se vám nedaří. Tuto funkci spustila i dceřiná společnost Tipsportu Chance. Pokud jste registrovanými členy a sázíte na sport u jedné či obou těchto sázkových společností, pak můžete začít funkci úspěšnost příležitostí ihned využívat.

Často kladené otázky

Jak často se aktualizují data ve funkci Tipsport úspěšnost příležitostí?

Data jsou aktualizována každých 24 hod. v ranních hodinách.

Od kdy historicky si mohu zobrazit úspěšnost příležitostí?

Ve funkci Tipsport úspěšnost příležitostí najdete statistiky od 1.1.2019.

Zobrazuje se detailní statistika u Tipsportu podle typu příležitostí u všech sportů?

Zobrazit si ji můžete u konkrétních sportů a to: fotbalu, ledního hokeje, tenisu, basketbalu, amerického fotbalu, atletiky, badmintonu, baseballu, biatlonu, bojových sportů, dostihů, e-sportů, florbalu, futsalu, házené, motosportu, plážového volejbalu, rugby, skoky na lyžích, snooker, stolní tenis, šipky a volejbal.

Je možné ve funkci Tipsport úspěšnost příležitostí zobrazit i finanční statistiky?

Finanční statistiky nejsou v této funkci k dispozici.