Fortuna Poker – recenze online pokerové herny


Fortuna pro hráče spustila novou online pokerovou hernu. V rámci naší Fortuna Poker recenze se do detailu podíváme na tuto novinku od Fortuny. Popíšeme nabízené varianty pokerových her, turnaje, pravidla a dostupné bonusy pro Fortuna Poker.

Fortuna Poker

Fortuna Poker online – základní informace
Web
Ano
Aplikace
Zatím pouze pro iOS a počítače s Windows
Licence od Ministerstva financí
Ano
Bonusy
300 Kč zdarma za kompletní registraci €10 vstupenka do online turnaje Rakeback a věrnostní systém
Registrace a ověření účtu
Registrace online, ověření totožnosti na pobočkách Fortuny nebo pomocí bankovní identity. Dostupné pro klienty České Spořitelny, ČSOB, KB, Air Bank, MONETA, Raiffeisenbank, Fio, Creditas
Vklady
Platební karta, bankovní převod, PayPal, vklad na pobočce
Výběry
Bankovní převod

Fortuna poker vstupní bonus 300 Kč zdarma a €10 ke vkladu do turnaje

Fortuna si pro nové hráče připravila velmi výhodné bonusy spojené s online pokerem. Získat můžete Fortuna poker vstupní bonus 300 Kč za dokončení registrace a jako doplněk pak vstupenku do turnaje v hodnotě €10.

Fortuna poker vstupní bonus

Přejít do registrace s bonusem 300 Kč

 • Abyste získali vstupní bonus 300 Kč, je třeba kompletní Fortuna registrace. Ta zahrnuje ověření vaší totožnosti na pobočce nebo prostřednictvím bankovní identity, přidání a ověření platební metody a nastavení sebeomezujících limitů.
 • Pro získání vstupenky do pokerového turnaje v hodnotě €10 je nutné vybrat tuto nabídku při registraci či přímo vložit promo kód POKER10. Následně je třeba vložit na vaše hráčské konto alespoň 500 Kč do deseti dnů.
 • Jakmile tyto podmínky splníte, získáte bonus €10 na vstup do pokerového turnaje. Ten je třeba využít do jednorázově a do dvou měsíců.

Jak si zahrát online poker u Fortuny

Online poker u Fortuny si můžete zahrát už během několika málo minut. Níže najdete přehledný návod, jak si zahrát online poker u Fortuny od registrace po výběr konkrétního stolu pro cash game či turnaje.

Jak si zahrát online poker u Fortuny

 1. Prvním krokem je samozřejmě registrace, pokud ještě účet u Fortuny nemáte. Během registrace můžete získat dva bonusy, 300 Kč za její kompletní dokončení a €10 jako vstupenku do libovolného pokerového turnaje. Pro získání vstupenky je třeba zadat Fortuna promo kód POKER10, případně tento bonus vybrat v nabídce během registrace.
 2. Jakmile máte hotovo, můžete se přihlásit do Fortuna online pokerové herny přímo z vašeho prohlížeče, pokud máte zařízení s iOS či počítač s Windows, můžete využít i aplikaci.
 3. Na webu Fortuna přepněte v horní liště do sekce Poker, poté budete přesměrováni do lobby. V aplikaci v něm budete přímo od přihlášení.
 4. V rámci lobby si můžete vybrat, zda si chcete zahrát cash game, freeroll turnaje, Sit & Go či klasický turnaj s předem určeným buy-inem.
 5. Můžete hrát také různé varianty pokerových pravidel, ať už jde o Texas Hold’em, Omaha a další.
 6. Některé formy hry jsou dostupné pouze v aplikaci, jiné můžete hrát i v prohlížeči.
 7. Díky propojení s mezinárodní pokerovou sítí iPoker můžete hrát jak proti českým hráčům, tak proti těm ze zahraničí. U turnajů a her v cizí měně budou vaše vklady automaticky převedeny z Kč na danou měnu podle předem oznámeného kurzu. To samé platí pro případné výhry.

Proč si zahrát poker u Fortuny

Fortuna Poker samozřejmě není jedinou online pokerovou hernou dostupnou pro české hráče. Přesto existuje hned několik důvodů, proč si zahrát poker u Fortuny:

 • Fortuna Poker herna získala licenci od Ministerstva financí, vaše peníze i osobní údaje jsou tak v naprostém bezpečí.
 • Fortuna má dlouholeté zkušenosti s provozem sázkové kanceláře a online casina, web i mobilní aplikace jsou tak velmi dobře zpracované.
 • Díky přístup k mezinárodní síti iPoker si můžete zahrát na mnoha turnajích a proti velkému množství zahraničních hráčů. Stoly s reálnými hráči jsou tak dostupné prakticky nepřetržitě.
 • Fortuna poker umožňuje vyzkoušet klasickou cash game, turnaje na více stolech, či variantu Sit & Go.
 • Dostupné jsou také stoly a turnaje s různými pravidly, zahrát si tak můžete i jinou variantu pokeru, než je Texas Hold’em.

Jaká je herní nabídka Fortuna poker

Skrz Fortuna poker hernu se můžete napojit do mezinárodní sítě iPoker, nabídka různých variant her je tedy opravdu široká. Zahrát si můžete následující druhy pokeru:

 • Texas Hold’em neboli No-Limit Hold’em na Fortuna Poker (turnaje, cash games)
 • Pot-Limit Omaha na Fortuna Poker (turnaje, cash games)
 • 6+ Hold’em neboli Short Deck (turnaje, cash games)
Jaká je herní nabídka Fortuna poker

Fortuna Poker turnaje, SNG, cash games, Speed Poker

Fortuna poker nabízí nejrůznější formy pokeru. Dostupné varianty pokerových her rozdělené podle pravidel byly popsány výše, pojďme se podívat na to, v jakém formátu si je můžete zahrát:

 • Klasická cash game – všechny druhy pokeru si můžete samozřejmě zahrát formou cash game s minimálním vkladem a předem určenou minimální hodnotou pro small i big blinds.
 • Speed poker – v této variantě pokeru je omezeno zbytečné čekání. Jamile složíte vaše karty, jste automaticky přesunuti k novému stolu, kde právě začíná další hra. Kromě této funkce se jedná o klasickou cash game.
 • SNG – Sit & Go turnaje, které se odehrávají pouze na jednom stole. Jejich systém bývá jednodušší, než v případě multi-table turnajů. Tento druh hry je dostupný pouze v aplikaci.
 • Multi-table turnaje – složitější formát turnajů, který se odehrává na více stolech. Tyto turnaje jsou dostupné i v prohlížeči.
 • Freeroll turnaje – vhodné zejména pro začátečníky, vzhledem absenci buy-inu. Bez riskování vlastních prostředků můžete zažít turnaj o výhry v reálných penězích.
 • Kvalifikační turnaje na živé akce – Fortuna poker umožňuje také účast na kvalifikačních turnajích, díky kterým se můžete nominovat i na prestižní evropské turnaje v živých casinech.
Fortuna Poker turnaje

Vstupné do pokerových turnajů a limity cash game

V rámci online herny Fortuna poker najdete varianty cash game i turnajů opravdu pro každého. Pokud jste s pokerem na začátku, vyplatí se freeroll turnaje bez buy-inu, u turnajů se vstupným pak najdete varianty s buy-inem už od €0,5, u high-stakes turnajů může být buy-in i v řádu stovek €. Do klasické cash game i Speed pokeru můžete vstoupit i s minimálním vkladem okolo €0,8. V tabulce níže pak najdete limity pro sázky (small blind/big blind) u jednotlivých variant cash game a Speed pokeru.
Varianta pokeru (podle druhu pravidel) Nejnižší limit na sázky (small blind/big blind) Nejvyšší limit na sázky (small blind/big blind)
No Limit Hold’em €0.01/€0.02 €25/€50
Pot Limit Omaha €0.02/€0.04 €25/€50
No Limit 6+ Hold’em €0.02/€0.04 €1/€2
Speed Poker €0.02/€0.05 €0,50/€1

Fortuna poker Rakeback – věrnostní systém s až 20% bonusy

Výraznou výhodou pro každého hráče je možnost získávat část zaplacených poplatků zpět skrz Fortuna poker Rakeback. Ten je spojený s věrnostním systémem, a může mít hodnotu až 20 %.

 • Vše záleží na tom, jaký Status má váš pokerový účet u Fortuny. Ten můžete vylepšovat skrz sbírání speciálních Status bodů. Ty získáváte vždy, když zaplatíte poplatek za hru. 1 Kč představuje jeden Status bod.
 • Na začátku každého měsíce bude Fortuna aktualizovat status vašeho účtu. Abyste postoupili na další úroveň či si udrželi tu stávající, je třeba získat potřebný počet Status bodů v předchozím měsíci. V tabulce níže najdete limity bodů pro všechny čtyři úrovně věrnostního systému.
 • Poker Status Počet Status bodů pro získání a udržení úrovně Rakeback
  Bronze 0 5 %
  Silver 500 10 %
  Gold 2500 15 %
  Diamond 12500 20 %
 • Fortuna poker rakeback následně probíhá prostřednictvím Award bodů (AP). Na základě vaší úrovně získáváte zpět určitou část vašich poplatků právě ve formě AP. Za každých nasbíraných 2400 AP vám Fortuna připíše na konto €1.

Fortuna Poker buy-iny do turnajů

Buy-iny do turnajů na Fortuna poker se samozřejmě výrazně liší podle toho, jaký si vyberete. U pravidelně pořádaných freeroll turnajů je vstupné samozřejmě zdarma, plní tak podobnou funkce jako Fortuna free spiny pro sekci Vegas. Pro Sit & Go a klasický formát turnajů jsou pak buy-iny v rozmezí od €0,50 až po stovky či tisíce €. Velmi podobné podmínky můžete pak očekávat u buy-inu do kvalifikačních her na živé turnaje. V rámci buy-inu vždy hradíte i poplatek za vstup, pokud je uplatňován.

Fortuna poker zdarma – freerolly

Velmi zajímavou možností je zahrát si online poker u Fortuny prostřednictvím freeroll turnajů. Ty jsou v rámci Fortuna pokerové herny dostupné každý měsíc. Nemusíte se tedy bát, že byste účast v takovém turnaji propásli.

 • U Freeroll turnajů není nutné platit poplatek za vstup do turnaje ani skládat vklad. Získáte žetony zdarma, a s nimi můžete vyhrát reálné peníze.
 • Výše případné výhry se odvíjí od pravidel daného turnaje, ty je třeba vždy pečlivě prostudovat.
 • Freeroll turnaje jsou skvělou příležitostí, jak si online poker vyzkoušet bez rizika. Zároveň ale podle reálných pravidel s dalšími hráči a možností výhry.

Funguje Fortuna poker i v mobilní aplikaci

Fortuna poker si můžete zahrát jak v prohlížeči, tak v aplikaci. Prohlížečovou verzi pokerové herny můžete využívat na chytrém telefonu i počítači, v desktopové verzi ale nejsou dostupné turnaje Sit & Go. Pro kompletní nabídku Fortuna poker je třeba stáhnout aplikaci. Ta je zatím dostupná pro všechny zařízení se systémem iOS, dále pak pro počítače a další zařízení s Windows. Fortuna mobilní aplikace pro poker určená na Android bude dostupná v nejbližší době, právě probíhá proces schvalování u Google.

Fortuna poker v mobilní aplikaci

Fortuna Poker je garantem bezpečnosti a dostupné podpory

Fortuna Poker online herna získala licenci od Ministerstva financí ČR, díky tomu si můžete být jistí férovostí a bezpečností herního prostředí. Vaše vložené prostředky jsou naprosto v bezpečí, bezproblémové jsou také výběry vkladů i případných výher. Dlouholetá tradice sázkové kanceláře a online casina Fortuna spolu se zkušenostmi mezinárodní sítě iPoker je další zárukou kvalitního zážitku a dobře nastavené zákaznické podpory, dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.