Fortuna Betbuilder – vložte na svůj tiket více příležitostí z jediného zápasu


Prokažte své sázkařské dovednosti a vsaďte na jeden tiket více příležitostí z jednoho zápasu. Třeba počet gólů, počet rohových kopů a počet žlutých karet. A neomezujte se jen na fotbal, díky funkci Fortuna Betbuilder kombinujte sázky také na hokej, basketbal nebo MMA. Podíváme se detailně na to jak Fortuna BetBuilder funguje a na co si dát pozor.

Fortuna Betbuilder

Co je to Fortuna BetBuilder?

Fortuna BetBuilder je funkce, která umožňuje sestavit tiket z různých sázek příslušících k téže sportovní příležitosti. Podobný BetBuilder postupně zapracovalo více českých sázkových kanceláří, ale Fortuna byla první. V praxi to vypadá tak, že například pro zápas Německo – Skotsko na EURU 2024 zvolíte, že padne více než 3 góly, bude uděleno méně než 5 žlutých karet a nebude se kopat pokutový kop. To vše najednou. Dříve taková kombinovaná sázka možná nebyla, teď ale díky Fortuna BetBuilder je. A na jeden tiket si klidně zvolte fotbalový zápas, hokejový zápas i klání MMA. Nic vám v tom nebrání.

Jak můžu sestavit tiket přes Fortuna BetBuilder?

Najděte si sportovní příležitost, která vás zajímá. Místo klasické nabídky kurzů zatrhněte volbu „BetBuilder“. A pak zkoumejte možnosti, které BetBuilder nabízí.

Tiket přes Fortuna Betbuilder

 • Zvolte v kurzové nabídce speciální volbu BetBuilder
 • Postupně označujte vybrané akce. Kdo bude vítěz zápasu, kolik padne gólů, jestli každý tým v utkání vstřelí aspoň 1 gól a tak dále
 • Nakonec klikněte na zelené tlačítko „Přidat na tiket“ a prohlédněte si celkový kombinovaný kurz
 • Dokončete sestavení tiketu, jak jste zvyklí

Hlavní pravidla Fortuna BetBuilder

Ne pro všechny sportovní akce je volba Fortuna BetBuilder dostupná. A kde dostupná je, tam je časově omezená. Zkrátka, BetBuilder má svá pravidla.

 1. Společnost Fortuna svůj BetBuilder otevírá pro vybrané sportovní příležitosti pár dní před konáním akce.
 2. U BetBuilderu nekombinujte akce, které si logicky protiřečí. Například, že ve fotbalovém zápase padne méně než 1.5 gólů a že každý tým dá gól.
 3. Pro úspěšnost tiketu je nutné, aby vyšla každá jednotlivá akce, která je na tiket uložena. Jestliže jen jeden tip vyjde špatně, tiket nevyhrává.
 4. Celkově máte kurzy na Fortuna BetBuilderu lehce výhodnější, než kdybyste kurzy hledali klasickou cestou
 5. Na stejný tiket si ke své BetBuilder sázce můžete přidávat další zápasy dle libosti. Klidně i další sázku vytvořenou v BetBuilderu

Naše tipy pro sázení s Fortuna BetBuilderem

 1. Pro seznámení s funkcí na začátku nekombinujte hodně příležitostí. Někdy úplně stačí, když na tiket dáte, který tým zápas vyhraje a kolik padne gólů. Pamatujte, že stačí jedna chyba a váš tiket prohraje.
 2. Kombinujte akce, které se logicky doplňují. Když tipujete, že v zápase bude hodně střel, vyplývá z toho, že by mohlo padnout hodně gólů.
 3. Sestavujte BetBuilder jen u sportů, kterým hodně rozumíte a máte o zápasu dost informací. V podstatě sestavujete podrobný scénář zápasu, takže musíte vědět, jaká je motivace obou týmů, forma brankářů, status zraněných hráčů a podobně. Každá jednotlivá okolnost se projeví na celkovém obrázku hry.