Fortuna věrnostní body – sbírejte a sestavte za ně váš tiket


U Fortuny vsadíte váš tiket nejen za peníze, ale také za Fortuna věrnostní body. I když zrovna nemáte na svém hráčském kontu ani korunu, za věrnostní body vsadíte tiket třeba o hodnotě 100 Kč velmi snadno. Podíváme se kde věrnostní body získáte a jak za ně podat sázku nebo roztočit automat.

Fortuna věrnostní body

Co jsou Fortuna věrnostní body a jakou maji hodnotu?

Fortuna věrnostní body jsou virtuální měnou, která je platná pouze u sázkové kanceláře Fortuna. Pokud jste klientem a máte věrnostní body, můžete u Fortuny provádět všechny sázkařské aktivity. To znamená, že si můžete vsadit tiket na fotbal, na hokej, zkrátka na jakýkoli sport a to i v režimu live. Rozdíl je ten, že za věrnostní body nemůžete hrát casino hry a ani si je nemůžete převést na váš bankovní účet. Ale pokud se svým tiketem za věrnostní body vyhrajete, pak už získáváte peníze skutečné a ty si můžete třeba vybrat na svůj bankovní účet. Každých 50 Fortuna věrnostních bodů má hodnotu 1 Kč.

Hodnota věrnostních bodů Fortuna
500 Fortuna věrnostních bodů 10 Kč
5000 Fortuna věrnostních bodů 100 Kč
10 000 Fortuna věrnostních bodů 200 Kč

Kde nasbírám věrnostní body Fortuna?

Věrnostní body, jak už název napovídá, dostanete za věrnost. Jednoduše to znamená, že musíte sázet. Za každý tiket vám přistanou body na váš hráčský účet. Ovšem musíte dodržovat několik podmínek. Tiket musíte podat v minimálním kurzu. Ten činí pro předzápasové sázky 5.0 a pro LIVE sázky 2.0. Když toto splníte, za každých vsazených 10 Kč dostanete 1 Fortuna věrnostní bod.

Kde jsou věrnostní body Fortuna

  • Sázejte u Fortuny v minimálním kurzu 5.0 pro předzápasové sázky a 2.0 pro LIVE sázky
  • Za každých 10 Kč získáte 1 věrnostní bod. Takže za 50 Kč sázky dostanete 5 věrnostních bodů
  • Věrnostní body dostanete nehledě na to, jestli sázka byla úspěšná
  • Maximální počet věrnostních bodů za den je 1000
  • Pokud máte dost věrnostních bodů, můžete za ně sázet. Na sázku vám stačí 500 věrnostních bodů

Jak za Fortuna věrnostní body hrát a vsadit tiket?

Pokud máte dost věrnostních bodů, stačí, když vsadíte tiket, jak jste zvyklí. Možnost vsadit ne za peníze, ale za věrnostní body, najdete přímo v nabídce tiketu.

Sázka za Fortuna věrnostní body

  1. Vsaďte tiket, jak jste zvyklí. Pozor, tentokrát už se nemusíte řídit pravidlem minimálního kurzu.
  2. Prohlédněte si připravený tiket. Pod kolonkou „Vklad“ najdete možnost „Zaplatit věrnostními body“. Vidíte zde také, kolik bodů máte aktuálně na účtu.
  3. Zatrhněte políčko „Zaplatit body“.
  4. Dole klikněte na „Vsadit za body.

Můžu vsadit za věrnostní body i na pobočce?

Pokud máte aktivní konto u Fortuny, můžete Fortuna věrnostní body využít i na kamenné pobočce. Obsluze sdělte údaje o svém kontě a obsluha pak odečte věrnostní body z vašeho konta. Dokonce také můžete za body zakoupit voucher. Fortuna nabízí vouchery v hodnotě 20, 50 a 100 Kč. Můžete si za něj vsadit sami nebo ho věnovat některému kamarádovi, kterého přemlouváte, ať si také zkusí sázení. Je to jen na vás.