Chance mobilní aplikace


Chance mobilní aplikace přináší všem svým uživatelům sázení na mobilu odkudkoliv a kdykoliv. Chance mobilni verze je k dispozici ke stažení pro uživatele Android zařízení, stejně tak i iOS. Ať už jste fanoušci sportovních utkání nebo Chance Vegas, pro každého má Chance mobilní aplikace připraveno spoustu zábavy na vyplnění dlouhých chvil.

Chance mobilní aplikace

Kde stáhnout Chance aplikaci

iOS

Android

Zjistěte, kde najdete ke stažení Chance aplikace android i Chance aplikace iOS a bavte se sázením na sport nebo hraním online automatů kdykoliv vás jen napadne. V recenzi se dozvíte, jaké výhody Chance mobil přináší, jaké bonusy získáte při registraci a kde najít Chance akční kód a výhody s ním spojené.

Návod k instalaci do systému Android

Návod k instalaci do systému Android je jednoduchý. Stačí postupovat podle následujících kroků a aplikaci budete mít nainstalovanou ani ne za minutku. Bohužel ji nenajdete v Google Play, a tak je potřeba povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů. V případě, že ji budete stahovat přímo z oficiálních stránek, stažení je bezpečné a bez rizika.

Jak nainstalovat Chance aplikace android

 • Ve vašem zařízení povolte instalace aplikací z neznámých zdrojů
 • Do vyhledavače zadejte Mobil.chance.cz
 • Vyberte si jakým způsobem chcete aplikaci stáhnout (QR kód, zasláním sms s odkazem, tlačítko stáhnout)
 • Instalujte do vašeho mobilního zařízení

A je hotovo. Chance aplikace android se vám zobrazí ve vašem uložišti. K tomu, abyste ji mohli naplno využívat je nutná registrace, která vám nezabere příliš mnoho času. Stačí kliknout v pravém horním rohu na tlačítko registrovat, vyplnit veškeré údaje a bude vám zřízen dočasný účet na 30 dní.

Návod k instalaci do systému iOS

Stejně jednoduchý je i návod k instalaci do systému iOS. K instalaci do Chance aplikace do iOS můžete zvolit buď stránky Mobil.chance.cz, kde jsou k dispozici možnosti stažení přes QR kód, sms nebo přechodem do App Store. V dalším odstavci si ukážeme krok po kroku, jak aplikaci přes App Store do systému iOS nainstalovat. Tato možnost se z našeho pohledu zdá jako nejrychlejší.

Návod k instalaci do systému iOS - Chance

Jak nainstalovat Chance aplikace iOS

 • Přejděte do App Store a vyhledejte si Chance mobilní aplikace
 • Zvolte tlačítko stáhnout aplikaci
 • Instalujte Chance mobilní aplikace do vašeho mobilního zařízení

V případě, že nevlastníte ani jeden z uvedených operačních systémů, k dispozici je mobilní web Chance, který je naprosto identický s Chance mobilni verze. Nabízí stejné funkce i prostředí a čekají na vás také Chance bonusy, jako při stažení a instalaci aplikace Chance do mobilu.

Chance akční kód při registraci v mobilu

Chance akční kód při registraci v mobilu pro vás má připraveny štědré bonusy. Jaké to jsou a co je pro získání potřeba udělat? Stačí se zaregistrovat a vyplnit veškeré potřebné údaje. Po plném ověření a dokončení kompletní registrace můžete využít Chance akční kód, který stačí při registraci vyplnit a získat tak Chance bonus 200 Kč na první sázky. Při prvním vkladu navíc získáte také vstupní bonus až 2.000 Kč.

Chance akční kód při registraci v mobilu

Zjistěte více a přečtěte si Chance recenzi, v které se dozvíte, kde Chance akční kód najdete a jak ho využít. Pokud preferujete hraní online automatů či rulety, Vegas má pro vás připraven Chance bonus až 5.000 Kč. Čeká na vás spousta zábavy a vychytaných funkcí, o kterých si více povíme v dalším odstavci.

Chance aplikace funkce

Jaké Chance aplikace funkce jsou k dispozici? Ihned po stažení a instalaci se vám zobrazí domovská stránka. V případě, že navštěvujete Chance webové stránky na PC, prostředí aplikace Chance pro vás nebude nové. Jestliže jste se přihlásili poprvé, je nutné se v aplikaci zorientovat na vlastní pěst. Oproti jiným aplikacím zde není průvodce (nám se nezobrazil), který by vám ukázal, jak ji využívat. Nicméně Chance mobilni verze není složitá na pochopení.

Chance aplikace funkce

Menu je umístěno klasicky v levém horním rohu. Na hlavní straně aplikace Chance můžete vidět nabídku „Kurzy“, kde najdete všechny možnosti ke sportovnímu sázení. Pro začínající sázkaře je k dispozici přehled nejsázenějších událostí. Filtrovat také můžete mezi sporty a vybrat si ten svůj. Další funkcí aplikace Chance je „Chance Live“, kde jsou pro vás připravené živé přenosy a možnost live sázek. Tyto kategorie budeme více probírat v dalších odstavcích.

Chance další aplikace funkce

Dále na hlavní straně najdete Chance Vegas, kde si můžete zahrát ruletu online nebo online hry a automaty. Ty jsou k dispozici buď zdarma nebo za peníze. Zbývají ještě dvě položky a to jsou „Nejsázenější zápasy“ a „Fórum“. Nejsázenější zápasy nabízí analýzy i statistiky k jednotlivým zápasům a jsou k dispozici pro každého, kdo chce mít rychlý přehled na co se sází. Ve spodní liště najdete krom již zmiňovaných funkcí také „Tikety“, tedy veškeré vaše uložené sázky.

Chance aplikace první vklad

Jak Chance aplikace první vklad funguje? Přihlaste se do aplikace Chance a kliknete na ikonku v pravém horním rohu „Můj účet“. Kliknete na vložit peníze a v případě, že jste zatím nedokončili plnou registraci s ověřením bankovního účtu, vyzve vás to k doplnění platebních údajů. Vidíte to na fotografii níže.

Chance aplikace první vklad

Vložit peníze na konto můžete propojením bankovního účtu, přidáním platební karty, přes Paysafecard, Skrill účet nebo PayPal. Poslední možnost je dojít si osobně na pobočku. V případě vložení peněz přes Paysafecard se vám strhne 5% z vámi vložené částky. Ostatní platební možnosti jsou bez poplatku. Jakmile potvrdíte příkaz k vložení peněz ve vaší bance, peníze se vám připíšou na herní konto.

Chance aplikace SMS vklady

Chance aplikace SMS vklady v možnostech vložení peněz na účet nenajdete. Využít místo toho můžete Skrill účet nebo PayPal, jak jsme již zmínili. Bohužel, v České republice SMS vklady u sportovního sázení ani u Chance Vegas z důvodu aktuálního legislativního omezení nejsou k dispozici. Ačkoliv se jedná o velmi rychlou možnost, jak vložit peníze na účet, Chance mobilní aplikace ji prozatím nenabízí.

Chance aplikace další funkce

Jaké nabízí Chance aplikace další funkce? Zmínit můžeme například Chance soutěže, kde si můžete zahrát o zajímavé výhry. Najdete je v hlavním menu pod položkou „Soutěže“. Pomocí filtru si určíte, které soutěže chcete mít k náhledu. Jestliže jste se zatím do žádné nezapojili, vyzve vás Chance mobilní aplikace k výběru a ukáže vám nabídku soutěží, které jsou aktuálně k dispozici.

Chance aplikace další funkce

Další funkcí, kde se můžete zviditelnit nebo načerpat inspiraci jsou „Analýzy“. V případě, že jste již zkušenější sportovní nadšenec, tak je můžete sami vytvářet. Analýzy jsou psány seniorními sázkaři, kteří je vytvářejí. Filtrovat si je můžete podle typu sportu, konkrétního autora nebo datumu. To je jen na vás.

Chance aplikace ostatní funkce

Další velmi zajímavou a oblíbenou funkcí je „Chance stream“. Sledovat tak můžete jakýkoliv zápas odkudkoliv a kdykoliv. „Forum“ které najdete na hlavní straně vám nabízí sdílet vaše názory, úspěchy nebo se inspirovat od ostatních sázkařů. Ve spodní liště také najdete Položku „Tiket“, kde najdete své vsazené tikety. Jak podat tiket se dozvíte v dalším odstavci.

Jak začít sázet v aplikaci

Pojďme se tedy podívat, jak začít sázet v aplikaci a podat svůj první tiket. Je to velmi jednoduché. Potřebujete k tomu mít již vložené peníze na účtu, a tedy dokončenou plnou registraci. Zvolíte si v hlavním menu nebo na hlavní straně položku „Kurzy“ nebo „Chance Live“. Otevře se vám nabídka nejsázenějších událostí nebo si zvolený zápas vyfiltrujete jednoduše za pomoci filtru v nabídce.

Jak začít sázet v aplikaci

Kliknete na vámi zvolený kurz u zápasu a zobrazí se vám ve spodní části informace na tiketu. Ty si samozřejmě můžete upravit. Stačí na tiket kliknout a přejdete do nabídky „Tikety“, kde si sázku upravíte. Po zvolení částky a dalších informací stačí už jen kliknout na položku vsadit a první sázka je hotová. Takto můžete vsadit jakoukoliv sázku a užít si adrenalin a zábavu nejen při fandění svému oblíbenému týmu.

Živé přenosy a live sázky

Další vychytanou funkcí jsou živé přenosy a live sázky. Ty najdete pod položkou „Chance Live“. Stačí kliknout na ikonku obrazovky u zvolené události. Zobrazí se vám přehled a informace k zápasu. Pro sledování zvolíte „Stream“. Zobrazí se vám obrazovka s požadovaným zápasem. Teď už stačí jen kliknout na Play a sledovat zápas a podávat sázky v přímém přenosu.

Živé přenosy a live sázky Chance

Zobrazit si zápas můžete také na celou obrazovku a fandit bez rušivých aspektů. Podání Live sázky je stejně snadné jako u ostatních sázek. Stačí najít kurz u daného zápasu v nabídce Chance live, vyplnit tiket a máte vsazeno. Samozřejmě je podmínkou mít dostatek financí na vašem účtu. Zároveň se můžete podívat i na statistiky u konkrétního zápasu nebo události. V live fóru najdete informace ke konkrétním zápasům a také zde můžete sdílet vlastní poznatky.

Zahrajte si Vegas na mobilu

Zahrajte si Vegas na mobilu a užijte si spoustu zábavy třeba u oblíbených Apollo automatů, Rulety online nebo u kvalitních her od E-Gaming. Zvolte nabídku v menu „Vegas“ a na hlavní straně uvidíte Top hry, nejhranější hry, ale také nově přidané hry. Zabavte se na dlouhé hodiny a vyzkoušejte si je zdarma nebo zkuste štěstí a zapojte se do hry o vysoké jackpoty.

Zahrajte si Vegas na mobilu

Ve spodní liště najdete navíc aktuální a probíhající turnaje, Top výhry, které byly již rozdány mezi hráče a bonusy, které jste získali. Po prokliku do hry se vám zobrazí nabídka, zdali chcete hrát za peníze nebo pro zábavu a informace ke hře. Po prokliku se můžete začít bavit dlouhé hodiny bez přestání. Pokud se rozhodnete hrát o peníze, při prvním vkladu na vás čeká štědrý bonus. Na váš hráčský účet bude při prvním vkladu připsáno 100% vámi vložené částky do 5.000Kč. Navíc při kompletní registraci získáte stejně jako u kurzových sázek 200Kč bez nutnosti vložení peněz.

Nejlepší funkce Chance aplikace

Mezi nejlepší funkce Chance aplikace především pro začínající sázkaře jsou určitě, „Nejsázenější zápasy“. Hned na první pohled zjistíte, na co se sází nejvíce, a navíc u každého zápasu ještě máte k dispozici analýzy a statistiky. Tedy vidíte, kolik % hráčů a Kč bylo na konkrétní událost vsazeno. Podívejte se pro zajímavost na 10 nejsázenějších fotbalových utkání.

Na co se sází % sázek Vsazeno Kč
Parma – Juventus Torino 99% – výhra Juventus Torino 5,48 mil. Kč
Sporting Lisboa – Farense 100% – výhra Sporting Lisboa 4,27 mil. Kč
FC Sevilla – Valladolid 99% – výhra FC Sevilla 3,92 mil. Kč
Everton – Arsenal 81% – výhra Everton 2,87 mil. Kč
Sampdoria – Crotone 99% – výhra Sampdoria 3,46 mil. Kč
Slovácko – Plzeň 98% – výhra Plzeň 2,65 mil. Kč

Vsadit si můžete také na různé události v konkrétním zápasu. Například si můžete tipnout kolik padne gólů, kolik dá konkrétní tým gólů ve vybraném zápasu nebo si vsadit na zápas bez remízy a mnoho dalšího. V případě, že zápas je aktuální, k dispozici máte také živý přenos. Sázet a bavit se můžete v Chance mobilní aplikace tak dlouho, jak jen chcete.

Výhody a nevýhody

😏 Výhody

 • Přehledná a intuitivní mobilní aplikace
 • Vše na jednom místě – Vegas, kurzové sázky, Live sázky
 • Sledování živých přenosů (live stream)
 • Výsledky, statistiky, analýzy
 • Fórum a možnost psát vlastní analýzy
 • Kontrola vámi vsazených tiketů i archív tiketů

😓 Nevýhody

 • Pro uživatele s Android mobilním zařízením není možné stáhnout aplikace přes Google Play

Nabídky v Chance aplikaci

A co vše při registraci získáte a jaké jsou nabídky v Chance aplikaci? V první řadě zmíníme Chance akční kód, díky kterému vám bude na váš herní účet připsán bonus 200 Kč a to i bez prvního vkladu. Stačí se pouze zaregistrovat, ověřit online či na pobočce váš bankovní účet a 200 Kč vám bude připsáno pro vaše první sázky. Týká se nejen kurzového sázení, ale také Chance Vegas bonus. Další bonusy na vás čekají při prvním vkladu. Konkrétně na sportovní sázení se jedná o až 2.000 Kč. Chance Vegas bonus je ve výšce až 5.000 Kč. V případě, že vložíte 5.000 Kč získáte stejnou částku zpět. Pokud vložíte méně, taktéž méně získáte. Pro maximální bonus je dobré první vklad nepodcenit.

Chance aplikace celkové zhodnocení

A jaké má Chance aplikace celkové zhodnocení? My jsme aplikaci vyzkoušeli v operačním systému Android. Stáhli jsme ji přes SMS odkaz, který přišel okamžitě a s žádnými technickými problémy či zamrzáváním aplikace jsme se nesetkali. Nevýhodou je, že aplikace nám na začátku nenabídla průvodce nastavením a museli jsme se tedy proklikat nabídkou bez nápovědy.

Mobilní aplikace Chance celkové zhodnocení
5/5

Nicméně jinak je aplikace přehledná a intuitivní. Velmi oceňujeme různé soutěže, možnost sdílení vlastních analýz. Statistiky a informace k zápasům na jednom místě. Nabízí různé vychytávky nejen pro sázkaře, ale i pro ty, co se jednoduše chtějí pouze bavit, nebo sledovat přímé přenosy odkudkoliv. Zároveň je super, že najdete Vegas i kurzové sázení v jedné aplikaci, a tedy není potřeba stahovat více mobilních aplikací do mobilu. S Chance mobilni verze byla radost pracovat a můžeme ji všem jedině doporučit.

Často kladené otázky

Proč nemůžu najít Chance mobilní aplikaci na Google Play?

Není zde k dispozici. Google obecně razí k sázení velmi konzervativní postoj. Sázkové kanceláře nemají možnost propagovat a umístit své aplikace v obchodě Google Play. Je proto třeba povolit instalaci z neznámých zdrojů. Chance mobilní aplikace instalace může být spuštěna poté, co si aplikaci stáhnete přímo ze stránek Chance.

Umožňuje Chance mobilní aplikace využití bonusů?

Samozřejmě. Přes Chance mobilní aplikaci se můžete registrovat a využít náš akční kód. Ten vyplníte po dokončení registrace a získáte tak Chance bonus 200 Kč na první sázky. Ani v dalším kroku se nic nemění. Zadáváte první vklad, kdy je velmi výhodné vložit na konto přes 2 000 Kč. Pak totiž získáte vstupní bonus v maximální možné výši – 2 000 Kč.

Jaké jsou Chance mobilní aplikace funkce?

V Chance mobilní apliakci není uživatel ochuzen o nic, co je k dispozici v desktopové verzi. Může zde při sázení filtrovat sporty, může si číst analýzy, blog a diskuzní fórum, vidí zde přehledně své dostupné bonusy. Může navštívit také Chance casino. A krásně se zde podívá i na živé přenosy.

Jaké je porovnání Chance aplikace s ostatními aplikacemi?

Chance mobilní aplikace si stojí velmi dobře. Srovnání s Tipsportem nestojí za zmínku – obě sázkové kanceláře patří pod jeden koncern. Online verze sázení je v obou případech stejná a identicky tak vypadá i mobilní aplikace. Možná, že byste nepoznali rozdíl, nebýt toho, že Chance upřednostňuje zelenou barvu, zatímco pro Tipsport je typická modrá. Proti Fortuně nebo Synottipu možná oceníte hladší a plynulejší chod Chance mobilní aplikace. Je to dáno tím, že Chance aplikace je po grafické stránce úspornější, není zde tolik animací a jiných efektů. V desktopové verzi to možná působí skromnějším dojmem, ale pro mobilní aplikaci je tento minimalismus k nezaplacení. A co srovnání se Sazkou? Kritizovaným momentem u této sázkové kanceláře je vklad přes mobil nebo přes počítač, kdy platby jsou zadávány trochu pomaleji. Ještě větším problémem je zadání výběru, kdy vlastnictví bankovního účtu a bankovní karty jsou pro Sazku dvě různé věci. Neexistuje zde synchronizace. Uživatel tedy musí podniknout extra krok, aby mohl dostávat výplaty na bankovní účet. U Chance tomu tak naštěstí není.

Přijdu o výhru v Chance casinu, když mi zamrzne Chance aplikace?

Chance mobilní verze se naštěstí chová k hráčům casina vstřícně. Pamatuje si jejich poslední aktivitu v casinu. Pokud se nenadále vybije telefon, vypadne wifi nebo nastane jiný problém, je po restartování hráč vrácen do stejné pozice. Není mu tak odepřena žádná případná výhra.

Jaké jsou nevýhody Chance mobilní aplikace?

Moc jich není. Sázení na sportovní události je možná o trochu namáhavější, než je tomu u verze na počítači. Dodatečné sázky k jednotlivým zápasům zobrazíte jedině při detailním zobrazení zápasu, neotevřou se vám v drop-down listu, jako na počítači. Podobné platí i pro analýzy zápasů – pokud se na ně budete chtít podívat, úplně zmizíte z nabídky kurzů. Při tak komplexní aktivitě, jako je sportovní sázení, je ale těžké vymyslet lepší uživatelské rozhraní mobilní aplikace při zachování přehlednosti. A tak jako hlavní nedostatek vidíme to, že aplikace chybí v nabídce Google Play.