Chance mobilní aplikace


Chance mobilní aplikace je pro každého kdo chce vyzkoušet sportovní sázení, hru v online casinu a loterie odkudkoliv a kdykoliv. Aplikace Chance je k dispozici pro uživatele Android i pro iOS. V recenzi se dozvíte, kde stáhnete aplikaci Chance, jaké jsou její funkce a jak ji nejlépe využít..

Chance mobilní aplikace

Návod k instalaci do systému Android

Návod k instalaci do systému Android je jednoduchý. Stačí postupovat podle následujících kroků a aplikaci budete mít nainstalovanou ani ne za minutku. Bohužel ji nenajdete v Google Play, a tak je potřeba povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů. V případě, že ji budete stahovat přímo z oficiálních stránek, stažení je bezpečné a bez rizika.

Jak nainstalovat Chance aplikace android

 • Ve vašem zařízení povolte instalace aplikací z neznámých zdrojů
 • Na vašem telefonu otevřete v prohlížeči web Chance. V horní liště najdete proklik na stránku pro stažení mobilní aplikace.
 • Vyberte si jakým způsobem chcete aplikaci stáhnout (Zasláním sms s odkazem či přímo z webu.)
 • Instalujte do vašeho mobilního zařízení přes kliknutí na stažený soubor.

K tomu, abyste ji mohli naplno využívat je nutná registrace, která vám nezabere příliš mnoho času. Stačí kliknout v pravém horním rohu na tlačítko registrovat, vyplnit veškeré údaje a ověřit vaši totožnost.

Návod k instalaci do systému iOS

Stejně jednoduchý je i návod k instalaci do systému iOS. K instalaci do Chance aplikace do iOS můžete zvolit buď stránky Chance, kde jsou k dispozici možnosti stažení přes tlačítko, SMS nebo přechodem do App Store. V dalším odstavci si ukážeme krok po kroku, jak aplikaci přes App Store do systému iOS nainstalovat. Tato možnost se z našeho pohledu zdá jako nejrychlejší.

Návod k instalaci do systému iOS - Chance

Jak nainstalovat Chance aplikace iOS

 • Přejděte do App Store a vyhledejte si Chance mobilní aplikace
 • Zvolte tlačítko stáhnout aplikaci
 • Instalujte Chance mobilní aplikace do vašeho mobilního zařízení

V případě, že nevlastníte ani jeden z uvedených operačních systémů, k dispozici je mobilní web Chance, který je naprosto identický s Chance mobilní aplikací. Nabízí stejné funkce i prostředí a čekají na vás také Chance bonusy, jako při stažení a instalaci aplikace Chance do mobilu.

Chance akční kód při registraci v mobilu

Chance akční kód při registraci v mobilu pro vás má připraveny štědré bonusy. Jaké to jsou a co je pro získání potřeba udělat? Stačí se zaregistrovat a vyplnit veškeré potřebné údaje. Po plném ověření a dokončení kompletní registrace můžete využít Chance akční kód, který stačí při registraci vyplnit a získat tak Chance bonus 200 Kč na první sázky. Při prvním vkladu navíc získáte také vstupní bonus až 2.000 Kč.

Chance akční kód při registraci v mobilu

Chance aplikace – sportovní sázení, online casino a loterie

Jaké Chance aplikace funkce jsou k dispozici? Ihned po stažení a instalaci se vám zobrazí domovská stránka. V případě, že navštěvujete Chance webové stránky na PC, prostředí aplikace Chance pro vás nebude nové. Jestliže jste se přihlásili poprvé, je nutné se v aplikaci zorientovat na vlastní pěst. Oproti jiným aplikacím zde není průvodce (nám se nezobrazil), který by vám ukázal, jak ji využívat. Nicméně Chance mobilni verze není složitá na pochopení.

Chance aplikace funkce

Menu je umístěno klasicky v levém horním rohu. Na hlavní straně aplikace Chance můžete vidět nabídku „Kurzy“, kde najdete všechny možnosti ke sportovnímu sázení. Pro začínající sázkaře je k dispozici přehled nejsázenějších událostí. Filtrovat také můžete mezi sporty a vybrat si ten svůj. Další funkcí aplikace Chance je „Chance Live“, kde jsou pro vás připravené živé přenosy a možnost live sázek. Tyto kategorie budeme více probírat v dalších odstavcích.

Chance další aplikace funkce

Dále na hlavní straně najdete Chance Vegas, kde si můžete zahrát ruletu online nebo online hry a automaty. Ty jsou k dispozici buď zdarma nebo za peníze. Zbývají ještě dvě položky a to jsou „Nejsázenější zápasy“ a „Fórum“. Nejsázenější zápasy nabízí analýzy i statistiky k jednotlivým zápasům a jsou k dispozici pro každého, kdo chce mít rychlý přehled na co se sází. Ve spodní liště najdete krom již zmiňovaných funkcí také „Tikety“, tedy veškeré vaše uložené sázky.

Chance aplikace první vklad

Jak Chance aplikace první vklad funguje? Přihlaste se do aplikace Chance a kliknete na ikonku v pravém horním rohu „Můj účet“. Kliknete na vložit peníze a v případě, že jste zatím nedokončili plnou registraci s ověřením bankovního účtu, vyzve vás to k doplnění platebních údajů. Vidíte to na fotografii níže.

Chance aplikace první vklad

Vložit peníze na konto můžete propojením bankovního účtu, přidáním platební karty, přes Paysafecard, Skrill účet nebo PayPal. Poslední možnost je dojít si osobně na pobočku. V případě vložení peněz přes Paysafecard se vám strhne 5% z vámi vložené částky. Ostatní platební možnosti jsou bez poplatku. Jakmile potvrdíte příkaz k vložení peněz ve vaší bance, peníze se vám připíšou na herní konto.

Chance aplikace další funkce

Jaké nabízí Chance aplikace další funkce? Zmínit můžeme například Chance soutěže, kde si můžete zahrát o zajímavé výhry. Najdete je v hlavním menu pod položkou „Soutěže“. Pomocí filtru si určíte, které soutěže chcete mít k náhledu. Jestliže jste se zatím do žádné nezapojili, vyzve vás Chance mobilní aplikace k výběru a ukáže vám nabídku soutěží, které jsou aktuálně k dispozici.

Chance aplikace další funkce

Další funkcí, kde se můžete zviditelnit nebo načerpat inspiraci jsou „Analýzy“. V případě, že jste již zkušenější sportovní nadšenec, tak je můžete sami vytvářet. Analýzy jsou psány seniorními sázkaři, kteří je vytvářejí. Filtrovat si je můžete podle typu sportu, konkrétního autora nebo datumu. To je jen na vás.

Chance aplikace ostatní funkce

Další velmi zajímavou a oblíbenou funkcí je „Chance stream“. Sledovat tak můžete jakýkoliv zápas odkudkoliv a kdykoliv. „Forum“ které najdete na hlavní straně vám nabízí sdílet vaše názory, úspěchy nebo se inspirovat od ostatních sázkařů. Ve spodní liště také najdete Položku „Tiket“, kde najdete své vsazené tikety. Jak podat tiket se dozvíte v dalším odstavci.

Jak začít sázet v aplikaci

Pojďme se tedy podívat, jak začít sázet v aplikaci a podat svůj první tiket. Je to velmi jednoduché. Potřebujete k tomu mít již vložené peníze na účtu, a tedy dokončenou plnou registraci. Zvolíte si v hlavním menu nebo na hlavní straně položku „Kurzy“ nebo „Chance Live“. Otevře se vám nabídka nejsázenějších událostí nebo si zvolený zápas vyfiltrujete jednoduše za pomoci filtru v nabídce.

Jak začít sázet v aplikaci

Kliknete na vámi zvolený kurz u zápasu a zobrazí se vám ve spodní části informace na tiketu. Ty si samozřejmě můžete upravit. Stačí na tiket kliknout a přejdete do nabídky „Tikety“, kde si sázku upravíte. Po zvolení částky a dalších informací stačí už jen kliknout na položku vsadit a první sázka je hotová. Takto můžete vsadit jakoukoliv sázku a užít si adrenalin a zábavu nejen při fandění svému oblíbenému týmu.

Živé přenosy a live sázky

Další vychytanou funkcí jsou živé přenosy a live sázky. Ty najdete pod položkou „Chance Live“. Stačí kliknout na ikonku obrazovky u zvolené události. Zobrazí se vám přehled a informace k zápasu. Pro sledování zvolíte „Stream“. Zobrazí se vám obrazovka s požadovaným zápasem. Teď už stačí jen kliknout na Play a sledovat zápas a podávat sázky v přímém přenosu.

Živé přenosy a live sázky Chance

Zobrazit si zápas můžete také na celou obrazovku a fandit bez rušivých aspektů. Podání Live sázky je stejně snadné jako u ostatních sázek. Stačí najít kurz u daného zápasu v nabídce Chance live, vyplnit tiket a máte vsazeno. Samozřejmě je podmínkou mít dostatek financí na vašem účtu. Zároveň se můžete podívat i na statistiky u konkrétního zápasu nebo události. V live fóru najdete informace ke konkrétním zápasům a také zde můžete sdílet vlastní poznatky.

Výhody a nevýhody

😏 Výhody

 • Přehledná a intuitivní mobilní aplikace
 • Vše na jednom místě – Vegas, kurzové sázky, Live sázky
 • Sledování živých přenosů (live stream)
 • Výsledky, statistiky, analýzy
 • Fórum a možnost psát vlastní analýzy
 • Kontrola vámi vsazených tiketů i archív tiketů

😓 Nevýhody

 • Pro uživatele s Android mobilním zařízením není možné stáhnout aplikace přes Google Play

Chance aplikace celkové zhodnocení

A jaké má Chance aplikace celkové zhodnocení? My jsme aplikaci vyzkoušeli v operačním systému Android. Stáhli jsme ji přes SMS odkaz, který přišel okamžitě a s žádnými technickými problémy či zamrzáváním aplikace jsme se nesetkali. Nevýhodou je, že aplikace nám na začátku nenabídla průvodce nastavením a museli jsme se tedy proklikat nabídkou bez nápovědy.

Nicméně jinak je aplikace přehledná a intuitivní. Velmi oceňujeme různé soutěže, možnost sdílení vlastních analýz. Statistiky a informace k zápasům na jednom místě. Nabízí různé vychytávky nejen pro sázkaře, ale i pro ty, co se jednoduše chtějí pouze bavit, nebo sledovat přímé přenosy odkudkoliv. Zároveň je super, že najdete Vegas i kurzové sázení v jedné aplikaci, a tedy není potřeba stahovat více mobilních aplikací do mobilu. S Chance mobilni verze byla radost pracovat a můžeme ji všem jedině doporučit.

Mobilní aplikace Chance celkové zhodnocení
5/5

Často kladené otázky

Jaké funkce najdu v rámci Chance aplikace?

Skrz Chance aplikaci můžete podávat tikety na předzápasové i live sportovní sázení, hrát ve Vegas či vyzkoušet některý z losů nebo loterií. Dostupné jsou také live streamy a nejrůznější promo akce.

Jak stáhnout aplikaci Chance na Android

Ke stažení aplikace na zařízení s Androidem je třeba využít webu Chance. Zde si stáhnete instalační soubor aplikace, pomocí kterého získáte aplikaci na telefon. Nutné je také povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů.

Kde stáhnout Chance aplikaci na iOS.

Nově si můžete Chance aplikaci stáhnout přímo v Apple Storu. Při instalaci pak postupujete jako u jakékoliv jiné aplikace.