Jak najít nejlepší kurzy na sazení


Jak najít nejlepší kurzy na sázení a podle čeho se orientovat před vsazením tiketu? Sledovali jsme vývoj kurzů napříč sázkovými kancelářemi po dobu jednoho roku a připravili pro vás kompletní přehled, kde najít ty nejlepší kurzy na sázení. Hned na úvod prozradíme, že jedničkou na trhu je stále sázková společnost Tipsport, ovšem v jistých případech se rozhodně vyplatí sledovat i kurzy Betano a Fortuny. Poradíme vám, na co si dát při výběru kurzu pozor a co vše porovnat před vsazením tiketu.

Jak najít nejlepší kurzy na sazení

Pozice Sázková kancelář Kurzy
1. Tipsport Zobrazit kurzovou nabídku
2. Chance Zobrazit kurzovou nabídku
3. Betano Zobrazit kurzovou nabídku
4. Fortuna Zobrazit kurzovou nabídku
5. Sazkabet Zobrazit kurzovou nabídku
6. Synottip Zobrazit kurzovou nabídku
7. Forbet Zobrazit kurzovou nabídku
7. Merkurxtip Zobrazit kurzovou nabídku

Kdo má nejlepší kurzy na sázení

Kdo má nejlepší kurzy na sázení a jak postupovat před vsazením tiketu? Každá sázková kancelář kurzy nastavuje dle vlastního uvážení a záleží především na tom, na co si chcete vsadit. Není možné doporučit pouze jednu sázkovou kancelář. Vždy je potřeba si kurzy před vsazením tiketu porovnat a díky tomu zjistit, kde se z daného kurzu dá vytěžit nejvíce. Sázky můžeme rozdělit na dlouhodobé a krátkodobé. Tedy pokud si chcete vsadit na politiku, pak se jedná o dlouhodobou sázku. Zde je nutné mít nejen politický přehled, ale i sledovat kurzy v čase a reagovat ve chvíli, kdy se to vyplatí nejvíce. U sportovních událostí, je důležité si rozmyslet i jaký typ sázky podáte (AKO, SOLO, Live), tomu se budeme věnovat v dalších odstavcích. Jak kurzy na sázení porovnat? Postupujte krok po kroku dle krátkého návodu a zjistěte, kde se vám bude dařit nejvíce.

Kdo má nejlepší kurzy na sázení

 • Vyberte si alespoň 2-3 sázkové kanceláře – doporučujeme Tipsport, Betano a Fortunu
 • Otevřete si kurzovou nabídku a najděte si sázkovou příležitost, na kterou chcete vsadit
 • Porovnejte si kurzy na vašeho favorita i nabídku sázkových příležitostí (Fortuna, Tipsport mají nejrozsáhlejší)
 • Vyberte si nejvýhodnější kurz
 • Vyberte si typ sázky
 • Pokud nemáte u dané sázkové kanceláře zřízen účet, proveďte registraci a získejte na první sázky kredit zdarma
 • S účtem u Tipsportu, Fortuny či Betana rozhodně neprohloupíte

Jak vyhodnotit nejlepší kurzy sázkových kanceláří

Jak vyhodnotit nejlepší kurzy sázkových kanceláří? Jaké jsou nejdůležitější faktory, které byste měli vzít v úvahu při vyhodnocování kurzů? Nejde pouze o kurz samotný, ale i o nabídku sázkových příležitostí, akční nabídky, které se k novým registracím vztahují i propagační akce u daných sázkových společností a samozřejmě záleží také, na co budete sázet a jaký je váš rozpočet. Z pohledu kurzových příležitostí doporučit můžeme sázkovou kancelář Tipsport, ačkoliv kurzy nemusí být vždy nejlepší, nabídka sázkových příležitostí je u Tipsportu a Fortuny nejbohatší. Betano pro stálé hráče zase nabízí mnoho zajímavých promo akcí, kde můžete získat sázku zdarma nebo si nechat vypsat sázkovou příležitost, která vám v nabídce chybí. Předzápasové sázky se pak dělí na SÓLO a JAKO, rozdíl je v počtu sázkových příležitostí na tiketu. Tomuto tématu se budeme více věnovat v následujícím odstavci. Nyní si pojďme shrnout, jak vyhodnotit nejlepší kurzy u sázkových kanceláří a co vše si porovnat před tím, než podáte tiket.

 • Počet sázkových příležitostí u dané sázkové společnosti
 • Srovnání kurzů u jednotlivých příležitostí
 • Marketingové akce pro nové klienty
 • Propagační akce pro klienty s již zřízeným účtem
 • Pověst sázkové kanceláře (v úvodní tabulce najdete sázkové kanceláře s platnou licencí, u kterých se nemusíte bát sázet)

​​Co znamenají nejlepší kurzy v sázení

V ČR najdeme kurzy v sázení u sázkových kanceláří v tzv. decimální hodnotě. Tedy vidíte je v číslech 1.3, 3,0 atd. Čím je kurz nižší tím je vyšší pravděpodobnost na výhru a obráceně. Tedy v případě, že si vsadíte SÓLO sázku s kurzem 1.7 ve výši 100 Kč a tiket bude výherní získáte čistou výhru 70 Kč. Ovšem pokud využijete některé z promo akcí nebo svůj uvítací bonus na první sázku zdarma, výhra může být i 170 Kč. Nejdůležitější je, porovnat si výhody u sázkových kanceláří a sázet tam, kde se vám to vyplatí nejvíce. Pokud se netrefíte, pak váš tiket prohraje a celý vklad propadne. Další možností je vsadit si již zmiňovanou AKO sázku. Vyplatí se to především u sázení na sportovní utkání. Kurzy se pak mezi sebou násobí. Tedy pokud si vsadíte tiket, kde bude kurz 1.5 a 3.00 celkový kurz vaší sázky bude 4.00. Při vkladu 100 Kč pak vyhrajete čistá ruka 300 Kč, ovšem podmínkou je, aby obě příležitosti byly výherní. Jestliže se v jednom tipu spletete, prohrajete vše. Pokud se chystáte sázet poprvé, doporučujeme si nastudovat sázkové kurzy vysvětlení a mít přehled s čím vším se můžete při sázení setkat.

Co znamenají nejlepší kurzy v sázení

Porovnání kurzů sázkových kanceláří

Kurzy u sázkových kanceláří sledujeme již více než rok. Porovnali jsme z dlouhodobého hlediska kurzy na fotbal, hokej a tenis a ze všech vsazených tiketů udělali analýzu, a to u sázkových kanceláří Tipsport, Fortuna, Betano, Chance, SazkaBet i Synottip. Z našich vsazených tiketů nám vyšlo, že na fotbal najdete nejlepší kurzy u Fortuny a podobné hodnoty vykazuje i Tipsport. Sázení na hokej si nejlépe užijete u Fortuny, kde najdete obrovské množství sázkových příležitostí, Tipsport je pak na druhém místě a Betano na třetím. A i u tenisu vyhrál Tipsport, kde i s Fortunou nabízí velkou škálu kurzových nabídek a příležitostí k sázení. Betano má ovšem triumf v rukávě v podobě Mise, kterou když splníte získáte sázky zdarma nebo nabízí možnost nechat si vyspat vlastní sázkovou příležitost u Betano bookmakerů. U všech sázkových kanceláří na vás čeká navíc uvítací bonus. Při založení účtu si tak sázení můžete vyzkoušet zdarma a zjistit, jak to funguje, aniž byste přišli o vlastní finance.

Porovnání kurzů sázkových kanceláří

Kurzové nabídky sázkových kanceláří

Jak jsme již zmínili kurzové nabídky jsou pestré především u Tipsportu a Fortuny. Ale konkurence nespí a např. Betano se snaží velmi rychle vyrovnat těmto dvěma sázkovým kancelářím a rychle jejich nabídky dotahuje. Všechny tyto top 3 sázkové kanceláře nabízí také live sázky a živé přenosy. Registrací u nich získáte nejen sázky zdarma a uvítací bonusy, ale i možnost sledovat ta nejlepší sportovní utkání zdarma a bez reklam. V tabulce vidíte srovnání sázkových kanceláří a naše tipy kde najdete nejvíce kurzových nabídek u sázkových kanceláří přehledně.

Sport Nejlepší Druhé nejlepší Třetí nejlepší
Fotbal Fortuna Tipsport Betano
Hokej Fortuna Tipsport Betano
Tenis Tipsport Fortuna Betano
Šipky Tipsport Fortuna Betano

Často kladené otázky

Jak najít nejlepší kurzy na sazení?

V tomto článku najdete kompletní informace, na co si dát pozor a jaké faktory porovnat před tím, než podáte tiket. V prvním kroku je nutné porovnat si sázkové kurzy min. u 2 sázkových kanceláří, ideálně u všech, které zmiňujeme v tomto článku.

Kdo má nejlepší kurzy na sázení?

Nejlepší kurzy na sázení nabízí Tipsport a Fortuna a na třetím místě je pak Betano a Synottip.

Jak si vyhodnotit kdo má nejlepší kurzy na sázení?

Nastavte si rozpočet na sázení, srovnejte si výši kurzů u sázkových kanceláří, porovnejte sázkové příležitosti, promo akce a sázejte tam, kde je to pro vás nejvýhodnější.