Vsaďte na Krypto s Tipsportem – návod jak na to


Pro všechny hráče sázkové kanceláře Tipsport je nově dostupná také možnost nákupu kryptoměn skrz elektronickou peněženku Pluso. Nakupujte Bitcoin, ethereum nebo třeba litecoin snadno a bezpečně skrz váš účet u Tipsportu. Stačí provést krátkou registraci a sekce Krypto pro vás bude dostupná na webu i v aplikaci. Více o podmínkách a výhodách služby Krypto s Tipsportem si projdeme podrobně v článku.

Tipsport krypto

Jak funguje krypto u Tipsportu?

Krypto u Tipsportu je služba určená pro všechny registrované hráče u této sázkové kanceláře. Díky spolupráci s elektronickou peněženkou Pluso můžete přímo z webu či Tipsport aplikace nakupovat a prodávat kryptoměny. Z legislativních důvodů můžete zatím v Pluso peněžence krypto pouze kupovat a prodávat, nelze ho z ní vybírat ani převádět do jiných peněženek. Jak konkrétně probíhá proces založení účtu krypto u Tipsportu?

 1. Základem je samozřejmě plně ověřený účet u Tipsportu. Pokud ho ještě nemáte, nezapomeňte při registraci využít Tipsport akční kód. Díky němu můžete získat 300 Kč za založení účtu zdarma a až 50.000 Kč za váš první vklad.

 2. Jak funguje krypto u Tipsportu

 3. Pokud máte účet hotový, stačí přejít na webu nebo v aplikaci do sekce Krypto. V horní liště najdete proklik do registračního formuláře. V něm bude třeba vyplnit váš email a telefonní číslo, ty je následně třeba ověřit.

 4. Tipsport krypto ověření

 5. Posledním krokem je pak vyplnění prohlášení o původu finančních prostředků, které budete pro nákup kryptoměn využívat. Tento krok je opět vyžadován ze strany české legislativy.

 6. Potvrzení účtu

 7. Nyní je vaše elektronická peněženka Pluso aktivní, můžete si vybrat libovolnou kryptoměnu z nabídky a provést první nákup.
 8. Podobně jako v rámci služby Krypto s Tipsportem funguje i elektronická peněženka Pluso u Chance Krypta. Pokud si ale založíte účet v této peněžence u Tipsportu, stejné přihlašovací údaje je třeba použít i u Chance.

Jsou mé investice u peněženky Pluso v bezpečí

Bezpečnost je v případě peněženky Pluso hlavní prioritou. Tipsport na vývoji krypto sekce spolupracuje s renomovanou českou společností CoinMate, která se kryptoměnami zabývá prakticky od jejich vzniku. Pečlivě také dodržuje všechna zákonná pravidla. Díky této spolupráci jsou vaše peníze a údaje u Pluso v bezpečí. Samozřejmostí jsou tyto bezpečnostní prvky:

 • Samostatné heslo pro sekci Krypto na webu i v aplikaci.
 • Dvoufaktorové ověření. Každé přihlášení je třeba ověřit v aplikaci nebo skrz SMS.
 • Využívat můžete také přihlášení skrz otisk prstů či PINu.
 • Automatické odhlašování po delší době neaktivity.

Podmínky pro získání kryptoměny

Podmínky pro získání kryptoměn u Tipsportu jsou velmi jednoduché. Přesto se hodí připomenout všechna pravidla, která je třeba dodržet.

 1. První podmínkou je samozřejmě plnohodnotná Tipsport registrace. Bez ní není možné založit účet u peněženky Pluso.
 2. Pro registraci u Pluso je třeba vyplnit email, telefonní číslo a vytvořit nové heslo. Po ověření kontaktů a potvrzení původu prostředků je váš účet hotový.
 3. Z legislativních důvodů je sekce Krypto u Tipsportu oddělena od vašeho klasického účtu. Pro plnohodnotný náhled na vaše kryptoměny je proto nutné ještě další přihlášení. To je ověřené pomocí SMS nebo v aplikaci.
 4. Peníze na Pluso můžete zaslat buď přímo bankovním převodem, nebo si je převést bez poplatku z vašeho Tipsport konta. Vklad kartou zatím není možný, ale lze ho provést na Tipsportu a poté převést prostředky do peněženky Pluso.
 5. V rámci Pluso peněženky můžete nejenom nakupovat a prodávat kryptoměny, ale také převádět peníze dalším uživatelům této peněženky.
 6. Výběry lze z Pluso provádět po směně kryptoměny zpět na Kč. Ty lze převést zpět do Tipsportu nebo přímo na váš bankovní účet.
 7. Vaše kryptoměny si zatím nemůžete převést na jinou peněženku, ani je využít pro sázení u Tipsportu. Tento proces zatím neumožňuje česká legislativa.

Jaké výhody má Tipsport krypto

Využívání sekce Tipsport Krypto má hned několik výhod, které vyplývají z nastavení celého systému. Níže najdete shrnuté ty nejdůležitější:

 • Registrace u peněženky Pluso je velmi snadná, při vytváření účtu u jiných brokerů či peněženek by vás čekalo opětovné potvrzování totožnosti. To v tomto případě není nutné, protože taková identifikace proběhla při registraci do Tipsportu.
 • Nákup kryptoměn je na Pluso velmi přehledný a jednoduchý. Stačí si převést Kč do peněženky a směnit je za vybranou kryptoměnu. O stavu vašich investic do kryptoměn máte vždy přehled.
 • V rámci Pluso můžete také zasílat prostředky dalším uživatelům, Pluso je rozpozná buď dle telefonního čísla nebo emailu. Limitem pro převody mezi uživateli je 5.000 Kč.
 • Prozatím není z legislativních důvodů možné vybírat kryptoměny na jiné peněženky či burzy, ani za ně vsadit přímo u Tipsportu.

Sázení v kryptoměnách

Sázení v kryptoměnách se příliš neliší od sázení v klasické měně. Celý postup je v zásadě velmi podobný. Níže najdete v několika bodech shrnuto, jak probíhá sázení v kryptoměnách.

 • Podobně jako u klasické měny, nejprve je třeba převést kryptoměnu do vašeho účtu na příslušné sázkové kanceláři. K tomu dojde prostřednictvím vaší elektronické peněženky nebo burzy.
 • Jakmile máte vložené prostředky v sázkové kanceláři, sázíte klasicky jako s běžnou měnou. Obvykle dochází k převodu vaší kryptoměny na Kč či jinou klasickou měnu, zejména z důvodu výpočtu výher.
 • Vaše případné výhry můžete zase vybrat na vaši elektronickou peněženku či na burzu.
 • V ČR je sázení v kryptoměnách stále v plenkách, výše zmíněný postup zde tak není prozatím možný. V zahraničí je ale takový způsob sázení již standardem.

Sázkové kanceláře, které přijímají Bitcoin, příp. další kryptoměny

Kryptoměny jsou čím dál tím častěji využívány také pro běžné platby, včetně hrazení tiketů u sázkových kanceláří. Tento trend je rozšířený zejména v zahraničí, v ČR mu do jisté míry brání legislativa. V tabulce níže najdete sázkové kanceláře, které přijímají bitcoin či další kryptoměny.

Sázková kancelář Bitcoin Další kryptoměny
Tipsport ANO (přes Skrill) NE
Chance ANO (přes Skrill) NE
Fortuna NE NE
Synottip NE NE
Betano NE NE
SazkaBet NE NE

Co to je kryptoměna?

Kryptoměny jsou v zásadě novodobý druh elektronických peněz. Jde vlastně o virtuální měnu, její fungování zajišťují pokročilé algoritmy, založená na technologii blockchain. Jedná se o velmi zajímavou možnost, jak zhodnotit vaše volné finanční prostředky. Jedná se o technologii, která pravděpodobně změní budoucnost v podobném rozsahu, jako to dokázal internet.

Proč se zajímat o krypto?

Kryptoměny představují další velký technologický pokrok, podobně jako internet či AI. V příštích letech bude jejich rozšíření a význam stále narůstat. Existuje proto hned několik důvodů, proč se zajímat o krypto:

 1. Možnost investice – díky vysokému zájmu o kryptoměny, placení s nimi a další projekty představují velmi zajímavou možnost zhodnocení volných prostředků. Je ale samozřejmě třeba postupovat obezřetně, na trhu s kryptoměnami dochází k výrazným pohybům cen.
 2. Soukromí a bezpečnost – díky technologii blockchainu nabízí kryptoměny daleko více soukromí a bezpečnosti, než mnohé další způsoby placení.
 3. Alternativní způsob placení – v zahraničí jsou už dnes kryptoměny běžně přijímány jako platební prostředek. Do jisté míry je tomu tak i v ČR, ale zde tento vývoj do jisté míry zdržuje legislativa.

Výhody Bitcoinu oproti klasickým měnám

Bitcoin jako takový má hned několik výhod oproti klasickým měnám, díky kterým si získal obrovskou popularitu po celém světě. Mezi tyto výhody patří zejména:

 1. Návratnost investice, růstový potenciál – díky stále se zvyšujícímu zájmu o placení Bitcoinem a jeho další využívání narůstá jeho hodnota. Ta sice může kolísat, ale od začátku jeho existence je v ní vidět růstový trend. Ten může přinést investorům velmi zajímavé zisky.
 2. Bezpečnost a kontrola nad údaji – díky technologii blockchainu mají uživatelé Bitcoinu mnohem vyšší kontrolu nad vlastními údaji, alespoň v porovnání s klasickými měnami v online světě.
 3. Odolnost proti kontrole a cenzuře – Bitcoin není centralizovaná měna. Nelze ho naráz vypnout nebo vydat velké množství dalších Bitcoinů, jako je tomu u klasických měn.