Betano Black Friday – Sázka zdarma 750 Kč

Betano Black Friday je tu! Dobijte si konto a sázejte na vaše oblíbené sporty zdarma. Využijte speciální kód BF750, který je určen pouze pro tento víkend, a to pro všechny nově registrované hráče. Čeká na vás extra „Sázka zdarma“ ve výši 750 Kč. Nenechte si ujít Betano Black Friday nebo Betano Black Weekend od 25.11.2022 – 27.11.2022 a dobijte si konto na maximum. Jak získat sázku zdarma i kompletní podmínky těchto dvou akcí najdete v tomto článku.


Betano Black Friday

Black Friday 2022 u Betana: 750 Kč

Betano pro své hráče na Black Friday – 25.11.2022 připravil štědrý bonus do začátku. Kromě klasické odměny za registraci 300 Kč navíc v tento den můžete získat ještě Sázku zdarma v hodnotě 750 Kč. A to jen za to, že dokončíte kompletní registraci. Sázka zdarma tak rozšiřuje stávající bonusy. Navíc na vás čeká ještě vkladový bonus do výše 3.000 Kč. Sportovní fanoušci si tak mohou dost slušně dobít konto a první sázky mít zcela zdarma. Jedinou podmínkou je při registraci zadat speciální kód a to: BF750 a dokončit kompletní registraci i s ověřením osobních údajů. Následně vám bude na vaše konto připsána odměna 300 Kč + Sázka zdarma ve výši 750 Kč. Nemáte čas v pátek? Nevadí, Betano tuto akci prodlouží i přes víkend.

Black Friday 2022 u Betana

Black Weekend – akce pokračuje do neděle 27.11.2022

Ano, i o víkendu tedy od 26.11 – 27.11.2022 je tato akční nabídka otevřena pro všechny fanoušky a sportovní nadšence. Celou sobotu i neděli každý nově registrovaný hráč u této sázkové kanceláře získá s vyplněním registračního kódu BF750 Sázku zdarma ve výši 750 Kč.Betano Black weekend je nabitý bonusy. A jak na to, a co je nutné udělat proto, abyste „Sázku zdarma“ mohli využít?

Jak získat Sázku zdarma?

Pro připsání „Sázky zdarma“ na váš účet, bude potřeba provést registraci a to následovně:

Jak získat Sázku zdarma?

 1. Proveďte u Betano registraci kliknutím na žluté tlačítko pod textem.
 2. Nebo se registrujte na stránkách Betano.cz.
 3. Do kolonky „Promo kód“ při registraci vložte kód BF750.
 4. Dokončete registraci i s ověřením osobních údajů online, nastavením herních limitů a ověřením bankovního účtu.
 5. Sázka zdarma ve výši 750 Kč se vám automaticky připíše na váš účet a vy ji můžete využít na jakékoliv sportovní sázky.

Podmínky Betano Black Friday a Betano Black Weekend

Pojďme si ještě shrnout kompletní podmínky pro získání Black Friday i Black Weekend Sázky zdarma i pro její využití.


Podmínky Betano Black Friday

 1. Black Friday i Black Weekend probíhá od 25.11.2022 – 27.11.2022
 2. Akce je určena pro neregistrované klienty sázkové společnosti Betano jako odměna za registraci.
 3. Podmínkou je být plnoletý občan ČR.
 4. V registračním formuláři je nutné vyplnit kód BF750 pro připsání bonusu.
 5. Po dokončení registrace navíc získáte 300 Kč jako vstupní bonus + nabídku vkladového bonusu do výše 3.000 Kč.
 6. Sázka zdarma neplatí pro dočasná konta, je nutné mít dokončenou registraci i s ověřením osobních údajů.
 7. Sázku zdarma následně můžete využít při sázení na jakékoliv sporty.

Podmínky pro sestavení tiketu jsou následující:

 1. Sázku zdarma můžete využít na tikety s min. kurzem 4.00 a vyšším.
 2. Tiket musí být vsazen na min. 2 sportovní události.

Co nevynechat u Betano tento pátek

V nabídce Betana ovšem najdete mnohem více promo akcí tento pátek, které by neměly uniknout vaší pozornosti. S registrací tak můžete získat nejen klasické odměny v podobě vstupních bonusů. Sázka zdarma v hodnotě 750 Kč je jen začátek. Pro všechny fotbalové nadšence a fandy MS ve fotbale je vyhlášena akce „Fotbalová tipovačka o 100.000 Kč“. Stačí správně tipovat na výsledky utkání MS ve fotbale a soutěžit o zajímavé finanční odměny. Dále se můžete zúčastnit i akce Betano kalendář o 2.000 Kč.

Co nevynechat u Betano tento pátek

Pro své věrné a registrované hráče nabízí i Betano spoustu vychytávek, např. každodenní Mise, po jejichž splnění můžete získat další finanční výhody, sázky zdarma v různých hodnotách dle podmínek konkrétní Mise. Registrovaní hráči mají možnost využít další funkce, které Betano nabízí jako je např. Betbuilder a zkombinovat si různé příležitosti na jednom tiketu nebo můžete využít i funkci „Vyžádat sázku“, kde vám bookmaker vypíše sázku téměř na cokoliv. Betano Black Week začíná, užijte si zábavu a sázení naplno.