Kdo vyhraje Survivor 2024


Kdo vyhraje Survivor je otázka, na kterou dostaneme odpověď v květnu 2024. Na finalisty 3 série bude čekat 6 tvrdých duelů do kterého se probojují pouze dva z 24 účastníků. Během 33 epizod se rozhodne kdo zvítězí a kdo si ve finálové epizodě o titul Survivor 2024 odnese hlavní výhru. V tabulce níže si představíme hlavní favority dle sázkových kanceláří na vítěze v Survivor 2024 a ohlédneme se také za minulými ročníky soutěže. Souboj o to kdo si v letošním roce odnese rekordní výhru 2.500.000 Kč odstartoval 27.2.2024.

Kdo vyhraje Survivor

Zdroj: voyo

Kdo vyhraje Survivor 2024 Vyřazen Čím se zabývá mimo Survivor 2024
Martin “Mikýř” Mikyska komik
Ivana Jirešová Vypadla 14.díl herečka
Ornella Koktová Odstoupila 5.díl podnikatelka
Martin Carev cestovatel
Denisa Dvořáková Vypadla 8.díl topmodelka
Márty Prágr tanečník
Sebastian Navrátil Odstoupil 10.díl zpěvák
Samuel „Pirát“ Krištofič MMA zápasník
Yenifer Cao fitness trenérka
Adéla Krejdlová Vypadla 2.díl zpěvačka
Rachel Karnizová Vypadla 5.díl módní návrhářka
Michael Skalický Odstoupil 3.díl operní zpěvák
Veronika Sandholzová Vypadla 20.díl studentka
Jack Hamid Vypadl 22.díl hotelový manažer
Filip Křížek Vypadl 12.díl hasič
Nikola Kabátová programátorka
Jana Zicklerová trenérka
Martin Bandurko Husar Art Director
Tomáš Rys streamer
Iva Skupník Vypadla 18.díl auditorka
Jakub Bína Odstoupil 12.díl trenér
Kristina Alexandra Hrbková policistka
Kateřina Balounová Vypadla 4.díl barmanka
Radek Polomik investor

Kdo vyhraje Survivor 2024? K favoritům patří Mikýř, Pirát či Yenifer

Jenom slavné jméno nevyhrává. V třetí řadě Survivor 2024 najdeme známé osobnosti, jako je tanečník Márty Prágr, Martin Carev nebo kontroverzní streamer Tomáš Rys. Ti ale k favoritům nepatří. V minulých řadách diváci viděli celebrity Vojtěcha Drahokoupila, Ivu Pazderkovou nebo Petra Švancaru, kteří ale na nejvyšší výhru nedosáhli. Větší šanci mají ti, kteří se zpočátku příliš výrazně neprojevují, přitom ale vzorně plní zadané úkoly. To by mohlo platit v nové řadě třeba pro MMA fightera Samuela „Piráta“ Krištofiče. Divácké sympatie má také influencerka Yenifer. Ze známějších tváří favorizujeme Mikýře, jenž má vynikající fyzický fond a navíc je to nadaný bavič.

Survivor 2024 program

Survivor 2024 program je pevně dán. Soutěž je momentálně v prvotní fázi a 24 soutěžících se rozdělilo do dvou kmenů. Kmen Lovců který bude nosit šátky s modrou barvou a kmen Titánů který obléká šátky s červenou barvou. Zhruba v půlce soutěže letošní řady dojde ke sloučení a nakonec se utkají tři soutěžící, kteří překonají individuální souboje. Program minulé série trhla rekord v době kterou soutěžící strávili na ostrově, konkrétně 75dní, oproti první řadě kde bylo pouze 68 dnů.

Kdo patří k favoritům reality show Survivor 2024?

Už od prvních kol diváky velice zaujala módní návrhářka Rachel. Tato mladá žena má atraktivní vzhled, což jsou vždy body navíc. Zaujme ale také její sebevědomí a cílevědomost. Co Rachel musíme přiznat je její polarizující osobnost která vzbuzuje emoce u diváků. Zkrátka, čekáme, že Survivor se bude v klíčových fázích točit kolem Rachel, ať už v dobrém, nebo ve špatném slova smyslu. Českého Survivora ještě nevyhrála žena, že by se to povedlo letos?

Jaké šance na vítězství má Martin „Mikýř“ Mikyska

Pozornost na sebe v letošní řadě survivor bude poutat také youtuber Mikýř. Tento muž se vypracoval v jednoho z nejvlivnějších mužů digitálních médií Česka. Internet mu teď v Survivoru k ničemu nepomůže, technologie jsou na ostrově zakázané. Ale přesto Mikýřovi věříme. Je to mladý borec s vynikající kondicí, neboť v minulosti patřil k nejtalentovanějším snowboardistům Česka. Má dobrou vyřídilku a jestli zvládne své soupeře v Survivoru vyřídit tak, jak to dokázal ve svém pořadu s Tarym nebo Marcusem Revoltou, tak můžeme čekat jen velké věci.

Nevyzpytatelný Mikýř

Zdroj: tv nova

Kdo bude outsider reality show Survivor 2024

Kdo podle nás nesplní očekávání, je herečka Ivana Jirešová. Tuto osobnost jsme sledovali v roce 2016 v druhé řadě soutěže Tvoje tvář má známý hlas, kde patřila k nejméně výrazným účastníkům a skončila v druhé polovině celkového pořadí. Přitom v „Tváři“ byla Jirešová více ve „svém“ prostředí, mohla uplatnit své herecké a pěvecké nadání. Tentokrát potřebuje být nejen týmovou hráčkou, ale navíc ukázat, jak jí půjde boj o základní přežití. Podle nás nebude patřit k těm nejlepším soutěžícím.

Kdo zklame v Survivor

Zdroj: tv nova

Kde sledovat Survivor 2024

Reality show Survivor 2024 se objevuje na televizních obrazovkách od 5. března 2024. Každý nový díl je odvysílán v úterý od 21:40. Výhodu mají diváci streamovací služby Voyo, kteří si nové díly mohou užít s týdenním předstihem. Survivor 2024 začal na Voyu už 27. února 2024. Na Voyu můžete sledovat Survivora nebo další pořady na různých zařízeních.

Kde se natáčí Survivor 2024

Kde se natáčí Survivor 2024 přesně nevíme. Známé je pouze to, že se opět točí v Dominikánské republice. Na natáčení se podílí jak Češi, tak dominikánská produkční společnost. Svou roli mají také poradci od majitele značky Survivor, kteří dohlížejí na to, aby byla i československá verze podle jejich představ.

Kde se natáčí Survivor

Zdroj: dominicantravelinfo

Kdo vypadl ze Survivor 2023

Druhá řada soutěže Survivor Česko & Slovensko měla podnázev Hrdinové vs Rebelové. Moderátor byl na rozdíl od první řady už jen jeden, Ondřej Novotný. První díl byl odvysílán 25. ledna 2023 na Voyu, finále diváci viděli 17. května 2023. Vítězem se stal Tomáš Weimann, tréner skateboardingu z Prahy.

Konečné pořadí účastníků Profese
1. Tomáš Weimann trenér skateboardingu
2. Martin Konečný technik
3. Karolína Krézlová herečka
4. Johana Fabišíková tanečnice
5. Adam Bůžek osobní trenér
6. Josef Kůrka model
7. Andrea Bezděková miss ČR

Kdo vyhrál 1. řadu Survivor CZ/SK?

První řada Survivor Česko & Slovensko byla vysílaná mezi 18. lednem 2022 a 6. květnem 2022. Moderátory byli sportovní komentátor Ondřej Novotný a model Martin Šmahel. 68 dní na ostrově nejlépe zvládl IT specialista Vladimír Čapek, který se stal historicky prvním vítězem Survivoru.

Konečné pořadí účastníků Profese
1. Vladimír Čapek IT specialista
2. Veronika Přikrylová modelka
3. Johana Špačková montážnice
4. Ta Thuy Dung tanečnice
5. Branislav Martanovič fitness trenér
6. Xénia Gregušová účastnice v reality show
7. Veronika Havlik karatistka
8. Nikola Čecgová youtuberka
9. Dominika Šimová fitness trenérka
10. Tomáš Benko stavební koordinátor