Hokejová Tipsport Extraliga play off živě zdarma na TV Tipsport


Živý přenos play off Tipsport extraligy je k vidění nejen v televizi. Veškeré zápasy jsou dostupné rovněž přes online live stream na TV Tipsport a to zcela zdarma. Live přenosy play off hokejové Tipsport extraligy tak můžete sledovat na mobilu, tabletu nebo počítači. V článku se zaměříme jak na to.

Hokejová Tipsport Extraliga play off živě zdarma na TV Tipsport

Hokejová Tipsport Extraliga play off živě zdarma: Kde sledovat online live stream playoff 2024

Play off hokejové Tipsport extraligy lze sledovat živě a zdarma díky online live streamu na TV Tipsport. Tipsport přenášel živě už všechny zápasy základní části a jinak tomu není ani během bojů o Pohár T. G. Masaryka. Ke spuštění hokejového live přenosu zdarma stačí pouhá registrace, za kterou na vás navíc čekají příjemné vstupní bonusy.

TV Tipsport vysílá živě všechna utkání play off hokejové extraligy z každého hracího dne. Potom už je pouze na vás, který ze zápasů si v přehledné nabídce vyberete. Utkání mají český komentář. Součástí jsou i každou vteřinu aktualizované statistiky každého klání. Průběh zápasů zde odráží aktualizované live kurzy. Předzápasové kurzy jsou samozřejmostí.

Česká extraliga není jediná hokejová soutěž, kterou Tipsport v přímých přenosech vysílá. Součástí široké nabídky je například také Chance liga, zámořská NHL nebo lukrativní live streamy z MS v hokeji. Uspokojeni jsou ale i fanoušci jiných sportů, TV Tipsport program obsahuje denně stovky živých přenosů z různých sportovní odvětví.

Play off extraligy: online live stream

Termín:
6.3. – 28.4. 2024
Týmy:
8 – osmifinále, 4 – přímo do čtvrtfinále
Obhájce titulu:
Třinec
Živě:
TV Tipsport, Chance TV

Proč sledovat play-off extraligy živě dnes na TV Tipsport?

 • jen za registraci u Tipsportu získáte bonus 300 Kč
 • v nabídce Tipsport jsou veškerá utkání play off Extraligy zdarma, kdežto v TV musíte za některá zaplatit
 • přenosy hokejové Extraligy na TV Tipsport jsou doprovázeny českým komentářem
 • Tipsport má vlastní mobilní aplikaci, nejen hokejové play off tak můžete sledovat téměř kdekoliv
 • během utkání můžete také sázet LIVE

Návod jak sledovat ELH play off online live stream zdarma na TV Tipsport

Abyste mohli sledovat ELH play off online live stream zdarma na TV Tipsport je třeba splnit několik nezbytných, ale jednoduchých podmínek. Níže najdete jednoduchý návod v bodech.

 1. Nejprve se přihlaste do vašeho Tipsport účtu. Pokud ještě kompletní hráčské konto u Tipsportu nemáte, nezapomeňte při registraci využít Tipsport akční kód. Díky němu získáte 300 Kč zdarma na vaše sázky a až 50.000 Kč k prvním vkladu
 2. Po přihlášení stačí vyhledat sekci Česká Tipsport extraliga v seznamu live kurzových příležitostí
 3. Jednotlivé zápasy play off Extraligy lze rozkliknout a spolu s live kurzy se vám zobrazí i samotný live stream zdarma
 4. Nezbytnou podmínkou pro sledování je samozřejmě kompletní registrace. S dočasným kontem je totiž možné Tipsport TV využívat pouze 7 dní, pak vám bude tato funkce omezena
 5. Další podmínkou je pak provedení alespoň jedné sázky ve výši 30 Kč za posledních 30 dní
 6. Můžete si například vsadit přímo na jeden ze zápasů extraligového play off, program jich nabízí více než dost

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie