Nakupte krypto u Chance – přehledný návod jak na to


Pro každého registrovaného hráče u Chance je přístupná také funkce nákupu kryptoměn skrz elektronickou peněženku Pluso. Nakoupit můžete Bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum, vše snadno a bezpečně skrz váš účet na Chance. Po krátké registraci pro vás bude peněženka Pluso dostupná na webu i v aplikaci. Více o podmínkách služby Krypto u Chance najdete níže v článku.

Chance krypto

Jak funguje krypto u Chance?

Služba Krypto u Chance je určená pro každého hráče, který má plnohodnotnou registraci u této sázkové kanceláře. V rámci Chance mobilní aplikace nebo webu můžete po doplňkové registraci nakupovat vybrané kryptoměny pomocí peněženky Pluso. Díky platné legislativě zatím není možné prostředky z Pluso peněženky vybrat nebo poslat na jinou peněženku. Níže najdete přehledně popsáno, jak funguje krypto u Chance.

 1. Základní podmínkou je samozřejmě plně ověřené hráčské konto u Chance. Pokud ho zatím nemáte, určitě při registraci využijte Chance akční kód. Ten vám může přinést 200 Kč zdarma za založené účtu a až 2.000 Kč za váš první vklad.

 2. Jak funguje krypto u Chance

 3. Pokud máte účet hotový, stačí v rámci aplikace nebo webu přejít do sekce Krypto. Nyní je třeba prokliknout se do registračního formuláře a v něm vyplnit telefonní číslo i email. Ty bude třeba následně ověřit.

 4. Tipsport krypto ověření

 5. Posledním krokem je vyplnění prohlášení o původu prostředků využívaných na nákup kryptoměn. Tento krok je opět povinně vyžadován českou legislativou.

 6. Potvrzení účtu Pluso v Chance

 7. Vaše peněženka Pluso je po tomto kroku aktivní. Můžete si vybrat libovolnou kryptoměnu z nabídky a provést váš první nákup.
 8. Stejným způsobem, jako funguje služba Krypto u Chance, je provozována i peněženka Pluso u Tipsportu. Pokud chcete ovšem využívat také Krypto s Tipsportem, musíte se do peněženky Pluso přihlásit stejnými údaji, jako u Chance.

Jsou mé kryptoměny v peněžence Pluso v bezpečí?

Elektronická peněženka Pluso u Chance je velmi dobře zabezpečená. Chance spolupracuje na provozu své Krypto sekce s českou společností CoinMate, která má v tomto oboru dlouholetou tradici. Peněženka Pluso tak dodržuje všechna zákonná pravidla, využívá také hned několik bezpečnostních prvků. Mezi ně patří zejména:

 • Separátní heslo pro sekci Krypto na webu i v aplikaci.
 • Dvoufázové ověření, každé přihlášení musíte ověřit v aplikaci nebo skrz SMS.
 • Pro přihlášení je dostupné také ověřování skrz otisk prstu či PIN.
 • Automaticky budete odhlášeni po určité době neaktivity.

Podmínky pro nákup kryptoměn

Podmínky pro nákup kryptoměn u Chance jsou velmi jednoduché. Přesto se je vyplatí připomenout, aby vás během samotného procesu nic nepřekvapilo.

 1. První podmínkou je samozřejmě plnohodnotná Chance registrace. Stejně jako u jiných částí nabídky Chance, bez ní není možné využívat ani peněženku Pluso.
 2. Abyste se mohli registrovat u peněženky Pluso, je třeba vyplnit email, telefonní číslo a nové heslo. Po ověření těchto údajů a uvedení původu prostředků je celý proces hotový.
 3. Krypto u Chance je plně odděleno od vašeho běžného účtu pro sázení a hru v online casinu. Pro každý vstup do peněženky Pluso je tak z legislativních důvodů nutné další přihlášení.
 4. Prostředky do vaší Pluso peněženky můžete nabít buď skrz vaše konto u Chance, případně přímo z bankovního účtu. V obou případech je bez poplatku, vklad kartou zatím není možný.
 5. Skrz peněženku Pluso můžete nakoupit a prodat vybrané kryptoměny, dostupné jsou také převody klasické měny na účty dalších uživatelů této peněženky.
 6. Vaše prostředky můžete z Pluso vybrat pouze ve formě Kč. Prodáte příslušné množství kryptoměn a Kč převedete do Chance nebo přímo na váš účet u banky.
 7. Kryptoměny nelze využít ani na sázení u Chance, ani je převést do jiné peněženky mimo váš Pluso účet. Tyto úkony zatím neumožňuje česká legislativa.

Výhody Chance krypto

Krypto u Chance má hned několik výhod. Ty vyplývají z provedení celého systému, pro přehlednost je najdete shrnuté níže:

 • Registrace u peněženky Pluso je velmi snadná. Nemusíte například prokazovat vaši totožnost, tímto procesem už jste prošli při zakládání účtu u Chance. U jiných brokerů byste se ovšem tomuto procesu nevyhnuli.
 • Kryptoměny u Chance nakoupíte velmi snadno, stačí si převést Kč do peněženky Pluso a směnit je za vybranou kryptoměnu. O všech vašich investicích máte vždy přehled přímo v sekci webu věnované kryptu či v aplikaci.
 • Skrz Pluso peněženku je také možné zaslat prostředky dalším uživatelům této platformy. Zasílat lze pouze Kč, limitem je 5.000 Kč. Pluso najde daného uživatele pomocí telefonního čísla či emailu.
 • Skrz peněženku Pluso zatím není možné vsadit za kryptoměny u Chance ani vaši virtuální měnu převést do jiné peněženky, legislativa to zatím nedovoluje.

Sázení v kryptoměnách

Sázení v kryptoměnách je velmi podobné, jako sázení pomocí klasické měny. Celý postup je velmi jednoduchý, níže ho najdete shrnutý v několika bodech.

 • Nejprve je třeba převést danou kryptoměnu do vašeho konta u příslušné sázkové kanceláře. To můžete obvykle provést přes vaši krypto peněženku nebo přímo z burzy.
 • Jakmile máte konto nabité, stačí vsadit váš tiket jako v případě sázení za Kč či jinou běžnou měnu. Obvykle dochází k převodu či alespoň přepočtu vaší kryptoměny na Kč, zejména kvůli výpočtu výher.
 • Tyto případné výhry můžete opět v podobě kryptoměn vybrat do peněženky nebo na burzu.
 • V rámci ČR tento postup zatím není možný, zabraňuje mu nedostatečná legislativa. U zahraničních sázkových kanceláří je ale relativně běžný.

Jaké sázkové kanceláře přijímají kryptoměny?

V mnoha zahraničních sázkových kancelářích je možné hradit vaše tikety skrz kryptoměny. Tento trend v ČR do jisté míry brzdí legislativa, ale také u některých českých sázkových kanceláří můžete využít kryptoměny. Níže v tabulce najdete jejich přehled.

Sázková kancelář Bitcoin Jiné kryptoměny
Tipsport ANO (skrz Skrill) NE
Chance ANO (skrz Skrill) NE
Fortuna NE NE
Synottip NE NE
Betano NE NE
SazkaBet NE NE

Co to jsou kryptoměny?

Kryptoměna je v zásadě o novodobý druh elektronické měny. Funguje na základě pokročilých algoritmů, založených na technologii blockchain. Kryptoměny představují velmi zajímavý způsob, jak zhodnotit vašeho volné finanční prostředky. Tato technologie pravděpodobně změní budoucnost v podobném rozsahu, jako to dokázal internet.

Proč se zajímat o kryptoměny?

Podobně jako AI či dříve internet, kryptoměny představují významný technologický pokrok. V příštích letech tak bude jejich význam pravděpodobně jen narůstat. I proto existuje hned několik důvodů, proč se zajímat o kryptoměny:

 1. Jde o velmi zajímavou příležitost k investici – investice do kryptoměn se může vyplatit právě díky vysokému zájmu o tuto technologii, novým možnostem pro jejich využití a stále širší síti obchodů, kde lze kryptoměnami zaplatit. Je třeba ovšem postupovat obezřetně, na trhu s kryptoměnami může docházet k silným výkyvům cen.
 2. Soukromí a bezpečnost – jednou z výhod technologie blockchain je i více soukromí a bezpečnosti, kterou pro účastníky transakcí poskytuje.
 3. Alternativa pro jiné způsoby placení – v zahraniční jsou už dnes kryptoměny velmi rozšířeným platebním prostředkem. V ČR je tento vývoj pomalejší, ale i zde jsou kryptoměny přijímány na mnoha místech.

Výhody Bitcoinu oproti klasickým měnám

Samotný Bitcoin má hned několik výhod oproti klasickým měnám. I díky tomu si získal obrovskou popularitu po celém světě. Mezi tyto výhody patří zejména:

 1. Návratnost investic – především díky stále vyššímu zájmu o placení Bitcoinem, či o jiné projekty založené na této měně, neustále narůstá její cena. Může sice kolísat, ale od začátku její existence můžeme pozorovat jasný růstový trend.
 2. Bezpečnost a kontrola nad osobními daty – technologie blockchainu zajišťuje mnohem vyšší míru kontroly nad osobními daty, než jakou mohou mít uživatelé klasických měn.
 3. Odolnost vůči kontrole a omezování – Bitcoin není centralizovaná měna. Není možné ho naráz vypnout nebo uvést do oběhu velké množství dalších Bitcoinů, jako je tomu u tradičních měn.