Rytmus vs Moloch – Fight Night Challenge


Fight Night Challenge okoření kromě řady profesionálních zápasníků také vystoupení několika zpěváků a herců. Ti ale nepřichází proto, aby zpestřili přestávkový program svým uměním. Jdou rovněž bojovat. A u některých lze čekat velmi zajímavou podívanou. Může to být případ také Rytmuse a Molocha. Oba rappeři mají blízko k boxu. Aktivity Rytmuse v tomto odvětví jsou známé, už absolvoval dva boxerské souboje a nevedl si v nich špatně. Ale co méně známý Denis Domracký zvaný Moloch? Kdo z těchto dvou vyhraje, to ukáže Fight Night Challenge 3. 6. od 18:00. Jaké jsou šance na vítězství dle sázkových kanceláří a jaké kurzy jsou vypsány se podíváme v tomto článku.

Rytmus vs Moloch Fight Night Challenge

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Rytmus 1.07 1.15
  • Zápas: Rytmus vs Moloch
  • Soutěž: Fight Night Challenge 2
  • Čas zápasu: 03.06.2022 18:00

Patrik Vrbovský alias Rytmus už má na box pokročilý věk

Patrik Vrbovský alias Rytmus už má na box pokročilý věk – je mu 45 let. Stále se ale snaží udržet ve formě. A po vstupu do boxerské branže si nijak tragicky nevede. Jeho dosavadní dva ostré starty přinesly dvě porážky, obě ale byly proti tvrdým chlapíkům a obě byly se ctí. Roku 2018 vyzval na souboj kolegu z branže, Otakara Petřinu alias Marpa. Na tento boxerský duel byla zvědavá vyprodaná pražská O2 arena. Rytmus neměl v hale moc fanoušků – šlo totiž vlastně o česko-slovenský boj. Kromě toho šel do boje proti muži, který svůj zájem o bojové sporty projevuje dlouhodobě a podřizuje jim skoro vše. Vánoční střet se ale rozhodl až po kompletní sérii šesti vypsaných kol. A Marpo byl rád za výhru na body.

Patrik Vrbovský alias Rytmus už má na box pokročilý věk

O rok později proti Rytmusovi stanul MMA gladiátor Gábor Boráros. Rapper narozený v Kroměříži se opět s rolí outsidera popasoval dobře. Ustál Borárosovy nejtvrdší údery, ránu ze zadní, rozhodčí už nad ním stál a odpočítával, ale Rytmus opět vstal. Zase zápas skončil na body. Rytmusovi slouží ke cti, že jej nelze složit jedním důraznějším úderem. I když skončí na lopatkách, dokáže se oklepat a v zápase pokračovat. Jak Marpo, tak Boráros se o svém soupeři po zápase zmiňovali velmi pochvalně. Rytmus dostal cenné lekce a nyní může čelit nové výzvě.

Proti Domrackému bude Patrik Vrbovský poprvé v roli favorita. Dokonce jednoznačného favorita. Snad jen Vlasto Čepo má nižší kurzy sázkových kanceláří, pokud se bavíme o programu Fight Night Challenge.

Moloch není v Česku známou figurou

Moloch není v Česku známou figurou, Slováci ale tohoto borce znají coby jeden z hlasů petržalské hip-hopové formace Druhá Strana. Na výzvu Rytmuse použil sérii provokativních videoklipů. Vysmál se svému budoucímu soupeři, že je nejlepším boxerem ve střední Evropě, který ještě neměl zlomený nos. Ti dva ale mají mnohem delší historii. Jejich vzájemné konflikty byly hojně propírány slovenským bulvárem. Střet v ringu je tedy logickým vyústěním dlouhodobých sporů dvou mužů s velkými egy.

Moloch není v Česku známou figurou

Moloch ale nepotřebuje Rytmuse, aby budil kontroverzi. V roce 2020 svým klipem Slovenská nádej otevřeně podpořil krajně pravicovou stranu ĽSNS, v níž figuruje nechvalně proslulý Marian Kotleba. Moloch tímto činem zahájil v hudební branži diskuzi, jestli je vůbec možná existence něčeho, co by se dal nazvat rasistický rap. Vždyť rap z podstaty vznikl coby protest proti rasistické společnosti pošlapávající práva chudých. Ve zmíněné písni představuje Slovensko jako bezpečnou zemi mimo NATO přetékající zdravými, chutnými a slovenskými potravinami, zemi podporující tradiční rodinu. I to může být součástí příběhu live stream boxerského duelu Rytmus vs Moloch. Rytmus je z poloviny romského původu.

Tip redakce: Vyhraje Rytmus

Zde není jiná volba. Moloch se profiluje coby provokatér, v hudební kariéře ale neslaví tak velké úspěchy jako Rytmus. A co se týče boxu, o jeho schopnostech víme málo. Veřejnost měla možnost vidět jeho boj proti Laky Royalovi, kde byl deklasován. Populární český barber a influencer si v zápasu dělal, co chtěl. Moloch sice také vykázal jistou bojovnost, ale čtvrté kolo už bylo nad jeho síly. A to Laky Royal také nepatří mezi ty nejostřejší tužky v penálu, rozhodně ne ve srovnání s Marpem nebo Gáborem Borárosem. Tušíme, že 3. června 2022 oslaví Rytmus svou první soutěžní výhru.

Rytmus vs Moloch - Fight Night Challenge 2- Tiket

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Rytmus 1.07 1.15