Sazkovekancelare.cz přejí sportem nabitý šťastný nový rok 2023


Závodník se startovním číslem 2022 dobíhá do cíle. Už za pár okamžiků předá štafetu svému kolegovi s číslem 2023. Ať i on běží zpříma, ať jej na jeho okruhu neprovází kolize a ať doběhne ve svěžím tempu do cíle! Web sazkovekancelare.cz přeje svým věrným návštěvníkům krásný vstup do nového roku. V roce 2023 nás čeká zase mnoho sportovních událostí. Budeme nadále monitorovat aktivity sázkových kanceláří, a také vás budeme informovat o aktuálních reklamních akcích a přinášet ty nejlepší promo kódy. Díky nám vám neunikne žádný bonus, žádný zajímavý sázkařský turnaj, žádná čerstvá novinka v nabídce sázkových kanceláří.

Sazkovekancelare.cz přejí šťastný nový rok

V roce 2023 se těšíme například na MS v hokeji

A nadále se budeme věnovat analýzám sportovních událostí. Rok 2022 jich přinesl hodně, každou chvíli se dělo něco. To se bude jen těžko překonávat. Ale i tak je na co se těšit. Například na mistrovství světa v hokeji, které proběhne v Tampere a v Rize. Nebo na Premier league. Sezóna je právě v polovině, budeme zvědavi, zdali Arsenal udrží své mohutné tempo, nebo se zezadu dotáhne Manchester City nebo Chelsea. Také se rozehraje kvalifikace na fotbalové EURO 2024. Každý zápas výběru Jaroslava Šilhavého budeme mít pod drobnohledem. Co se týče fotbalu, nezapomeneme ani na Ligu mistrů. Konečně se může radovat věčný čekatel na trofej Manchester City, také PSG by mělo o titul velký zájem, ale proti určitě budou Real Madrid nebo Bayern Mnichov.

Nejen fotbal a hokej, rok 2023 bude nabitý i pro fanoušky MMA či tenisu

Zajímat nás bude i NHL. Pastrňák, Krejčí a jejich Boston to má rozehráno parádně, kam to až mohou Bruins v play-off Stanley Cupu dotáhnout? Jak je naším dobrým zvykem, budeme podrobně reportovat o událostech v MMA. To se netýká jen českého Oktagonu a slovenské RFA či Fight Night Challenge, ale také slavné UFC. A určitě nevynecháme ani velké tenisové akce – už v lednu připravujeme Australian Open.

Nejen fotbal a hokej, rok 2023 bude nabitý i pro fanoušky MMA či tenisu

Zdroj: sportsnet

Rok 2022 byl jízda

A co říci k roku 2022? Byla to jízda. V zimě jsme s nadšením sledovali zimní olympijské hry v Pekingu. Na jaře jsme prožívali bronzový úspěch českých hokejistů na mistrovství světa. V létě jsme slavili UFC titul šampiona v polotěžké váhové kategorii pro Jiřího Procházku. Na podzim jsme pečlivě sledovali každý zápas českých klubů v pohárové Evropě. A v prosinci to celé korunovalo mistrovství světa ve fotbale, které bylo impozantní od začátku do konce. Kromě toho jsme přinášeli podrobné sportovní analýzy, rozbory a živé přenosy sportovních akcí – Tour de France, Wimbledon, Velká pardubická, nemluvě o všech MMA eventech v Česku a na Slovensku, na které byl rok 2022 bohatý.

Rok 2022 byl jízda

Zdroj: sportsnet

Nová sázková kancelář a spoustu bonusových akcí pro tipéry

Ale živo bylo i v zákulisí. Na trh sázkových kanceláří v ČR vstoupila nová společnost Betano, se kterou web sazkovekancelare.cz navázal spolupráci. Přitom jsme průběžně podávali hlášení o akcích ve Fortuně, v Tipsportu a dalších sázkovkách. Zkrátka – rok 2022 se vydařil. Je na co navazovat v novém roce. Přejeme vám, ať je váš nový rok 2023 takový, jako bude náš web – naplněný kvalitním obsahem. 🙂