Placené tipy na sázení


Placené tipy na sázení jsou podvod nebo zaručená cesta k rychlému zbohatnutí? Tahle otázka musí proběhnout hlavou asi každému, kdo placené tipy na sázení začal zvažovat. Odpověď na ni není bohužel úplně jednoduchá, nicméně se tímto tématem budeme v následujícím textu zabývat více do hloubky.

Placené tipy na sázení

Popíšeme si pro a proti, vysvětlíme si základní důležité pojmy jako je fixed match nebo tipovací servis a především probereme největší rizika a čemu se zaručeně vyhnout. Po přečtení tohoto článku budete mít dostatek informací, abyste se mohli rozhodnout, zda placené tipy na sázení jsou něco, co podle Vás má smysl a stojí Vám zato se jim věnovat.

Vyberte si sekci placených tipů na sázení

 • Výhody a nevýhody placených tipů
 • Placené tipy rady a zkušenosti
 • Dohodnutý zápas
 • Nejlepší placené tipy na sázení
 • Tipovací servisy
 • Jsou placené tipy na sázení podvod
 • Komu je třeba se vyvarovat
 • Pozor na zaručené tipy, jak vyhrát v casinu jackpot
 • Sázkové poradenství
 • Problémy při placených tipech
 • Celkové zhodnocení
 • Často kladené otázky
 • Výhody a nevýhody placených tipů

  Výhody a nevýhody placených tipů jsme pro Vás připravili přehledně a jasně níže. Po jejich přečtení budete mít alespoň základní představu, jestli se placené tipy na sázení vyplatí a o jak moc rizikovou “službu” se jedná. Všechna pro a proti zvažte důkladně, protože největším úskalím placených tipů je, že Vám nikdy nikdo nedá žádnou garanci a můžete přijít o velkou částku peněz.

  Výhody

  • Možnosti vysokých výher
  • Ušetření času – nemusíte sami nic analyzovat

  Nevýhody

  • Vysoké riziko
  • Žádná garance výher
  • Velké množství podvodníků
  • Ztráta peněz
  • Je téměř nemožné najít seriózní sázkové poradenství

  Placené tipy rady a zkušenosti

  Placené tipy rady a zkušenosti mohou být cenným zdrojem hodnotných informací. Při projíždění různých diskuzních fór narazíte na stovky lidí, kteří mají placené tipy už mnohokrát vyzkoušené. Vesměs všechny tyto lidi, kteří již sázkové tipy vyzkoušeli, spojuje neúspěch, obrovské částky promarněných peněz a zklamání.

  Jak je tohle vůbec možné? Svět sázení a placené sportovní tipy obecně přitahují množství podvodníků a vychytralých šejdířů, jejichž řečnické schopnosti mnohonásobně převyšují skutečné schopnosti poskytovat seriózní sázkové poradenství.

  Najít někoho, kdo se v sázení skutečně vyzná a ještě je ochoten své kvalitní sportovní tipy sdílet dál (byť za nějaký finanční obnos), je doslova jako hledat jehlu v kupce sena. Realita je bohužel taková, že pokud se do hledání člověka s kvalitními profi tipy pustíte, utratíte minimálně desítky tisíc korun za falešné všeználky, kteří z Vás vytahají peníze.

  Necháte se takto napálit několikrát, protože po prvním neúspěchu se nebudete hned chtít vzdát a nakonec (o mnoho zklamání později) budete sčítat ztrátu a budete se modlit, aby se nedostala až do nějakých astronomických výšin.

  Placené sázkové tipy jsou zkrátka velmi nebezpečnou variantou, jak si přijít k zajímavým penězům, kde míra rizika mnohonásobně převyšuje možný a vůbec ne jistý zisk.

  Dohodnutý zápas

  Dohodnutý zápas neboli fixed match je něco, co všechny sázkaře neskutečně láká. Vidina jistých peněz je zde jasnější, než kdekoli jinde. Ale je tomu skutečně tak? Nejprve si pojďme vysvětlit, co se pod pojmem fixed match skutečně skrývá.

  Jak už nejspíše mnozí víte, mělo by se jednat o zápas, který je předem dohodnutý a ví se, jak skončí. Na první pohled musí být každému jasné, že se nemůže jednat o nic legálního. Podplácení rozhodčích či domlouvání konkrétního score mezi bossi jednotlivých sportovních klubů je krajně nesportovní a riziková věc, za kterou hrozí nemalé finanční postihy, ale i vězení.

  Všechny tyto skutečnosti zmiňujeme, protože je nesmírně důležité si tato rizika uvědomit. Pokud by už k nějakému takovému zápasu mělo dojít, je vysoce nepravděpodobné, že by informace o něm někdo vědomě rozšiřoval po diskuzích či různých webech.

  Riziko je zkrátka příliš vysoké, než aby se lidé vystavovali reálné možnosti vězení kvůli pár korunám od lidí, co si chtějí vsadit. Pokud by se nějaký takový zápas konal, věděl by o něm jen hodně úzký okruh lidí pro minimalizování rizika. Proto všichni ti, kteří na diskuzních fórech rozkřikují, že mají zaručenou informaci o zápase od manžela sestřenice ze třetího kolene, jsou naprosto nedůvěryhodní a jsou špatným zdrojem informací.

  Placené tipy na sázení - Dohodnutý zápas

  Na co si dát pozor při fixed match?

  Na co si dát pozor při fixed match? Pokud Vás neodradila předchozí část článku, kde jsme fixes matches rozebírali více a stále Vás tato problematika zajímá, tak zřejmě nejjednodušší odpověď je na zdroj informací. Je opravdu krajně nepravděpodobné, že by kdokoli šířil „tutovku“ o předem domluveném zápasu mezi obyčejné smrtelníky někde na webu. Svému zdroji musíte 100% věřit a musí být ideálně už nějakým způsobem ověřený. Na příklad na doporučení od známého, který s ním má už více dobrých zkušeností.

  I tak ale mějte prosím na paměti, že placené tipy na sázení bohužel neznají nic jako garanci vrácení peněz při neúspěchu. Nikdy (ale opravdu nikdy) nemáte jistotu, že dané utkání skutečné dopadne, jak Váš zdroj tvrdí. Můžete ve finále přijít o vložené peníze do sázky a ještě o zajisté nemalý poplatek za sdílení úžasného zaručeného tipu.

  Nejlepší placené tipy na sázení

  Nejlepší placené tipy na sázení jsou ty alespoň v rámci možností ověřené. V tomto případě se vyplácí dát na doporučení. Je ovšem zase důležité rozlišovat, od koho to doporučení dostáváte. Vhodné je to od člověka, kterému můžete na 100% věřit a lze se spolehnout na informace, které od něj získáte.

  Dobrým ukazatelem je i nechat si ukázat vsazené výherní tikety. Ale pozor, skutečně si ověřte, že se jedná o výherní tiket, který byl opravdu vsazený. Budete mít v ruce alespoň nějaký hmatatelný důkaz, že placené tipy na sázení od tohoto poskytovatele mohou fungovat. Ale i zde stále platí, že nikde nedostanete žádnou garanci. Pár správných tipů ještě neznamená kvalitní zdroj informací, ale mohou sloužit pouze k nalákání klientů a snadnému vytahání jejich tvrdě vydělaných peněz přímo z jejich kapes.

  Tipovací servisy

  Tipovací servisy jsou obvykle placenou službou. Snaží se tvářit více důvěryhodně, než například jednotlivci na diskuzích, kteří se snaží prodávat své “zaručené” tipy. Pokud se ovšem začnete o společnosti poskytující tyto služby trochu více zajímat, zjistíte například, že majitel společnosti je obvykle neznámá nedohledatelná osoba a sídlo firmy se nachází na nějakých krásných ostrovech třeba v Karibiku.

  Taková společnost se absolutně nedá považovat za důvěryhodnou a spolehlivou. To že mají pěkný a udržovaný web, také bohužel není žádnou zárukou, že peníze, které jim pošlete využijete lépe, než kdybyste je spláchli do toalety.

  Tipovací servisy

  Takže i zde platí neustále opakovaná rada, budťe kritičtí a opatrní. Obvykle se bohužel jedná o podvody, tak buďte obezřetní.

  Jsou placené tipy na sázení podvod

  Jsou placené tipy na sázení podvod? Určitě se obecně nedá říct, že ano. Nemůžeme házet úplně všechny do jednoho pytle. Ale troufáme si říct, že většina nabídek na placené tipy podvodem je. Existuje ovšem mizivá šance, že narazíte na jednoho člověka z milionu, který skutečně prodává pečlivě zanalyzované profesionální tipy, ale tato šance je skutečně nepatrná.

  Nicméně si kvůli ní nedovolíme všechny placené tipy zavrhnout. Je nesmírně důležité si všechny Vaše zdroje informací na tipy ověřovat a testovat. Placené tipy zkušenosti ostatních sázkařů jsou v tomto skutečným pokladem. Sdílejte si své zkušenosti s ostatními sázkaři, případně si čtěte jejich příběhy a nasbírané zážitky. Může Vám to pomoci vyhnout se stejnému podvodníkovi nebo nedělat podobné chyby.

  Placené tipy diskuze na mnohých sázkařských webech Vám v tomto mohou velice pomoct. Sdružují se zde fanoušci do sázení a zapáleně tu sdílejí své názory a znalosti z praxe. Pokud budete chtít najít skutečně zaručené placené tipy na sázení, budete muset odvést kus opravdové detektivní práce s nejistým výsledkem.

  Jsou placené tipy na sázení podvod

  Komu je třeba se vyvarovat

  Komu je třeba se vyvarovat? Tahle otázka je celkem složitá a není lehké na ni takhle obecně odpovědět. Nicméně se pokusíme popsat hlavní podezřelé a varovné signály, na které je vhodné se zaměřit a dát si pozor. Podvodníci jsou velice vynalézaví, takže se řiďte především selským rozumem.

  Pamatujte, že příliš skvělá nabídka na “tutovku” obvykle zavání spíš podvodem, než ziskem jistých peněz. Ověřujte si zdroje a nenechte se chytit na první lákavou návnadu.

  Náš TIP

  Takže na co si dát konkrétně pozor?

  • Příliš lákavá nabídka – příliš lákavá a ideální nabídka je podezřelá, má za úkol nalákat, co nejvíce důvěřivých lidí a obrat je o jejich peníze
  • Nátlak, manipulace, vydírání – podvodníci bývají dobří manipulátoři, nenechte se natlačit do něčeho, co nechcete
  • Pár správných free tipů na začátku – opět mají nalákat důvěřivce

  Jak se nenechat napálit?

  • Buďte nedůvěřiví – vše neustále zpochybňujte a získávejte informace
  • Hledejte spolehlivé zdroje – ideálně důvěryhodná doporučení
  • Buďte skeptičtí – nenechte se napálit první lákavou nabídkou
  • Vyptávejte se – chtějte informace a mějte dostatečné znalosti, ať můžete rozeznat, zda získané informace jsou relevantní
  • Chtějte vidět skutečné výsledky placených tipů – ptejte se po důkazech a podkladech, že placené tipy na sázení skutečně fungují
  Jak se nenechat napálit

  Pozor na zaručené tipy, jak vyhrát v casinu jackpot

  Často se setkáte také s „poradci“, kteří nabízí zaručenou výhru na online automatech v casinu. Pojďme se podívat na takovéto „lákavé“ spolupráce, které slibují velké zbohatnutí, v případě, že dodržíte jasně specifikovaný postup. Jak jsme si již řekli, tito lidé většinou mají za cíl jen jedno, a to je obrat vás o vaše peníze, nikoliv vám pomoci ke zbohatnutí.

  Pozor na zaručené tipy, jak vyhrát v casinu jackpot

  Už první příklad je jasným podvodem, a to hned z několika důvodů. Prohlédněte si první obrázek, kde poradce slibuje v případě dodržení jeho dodané pracovní strategie pohádkové bohatství. Chce za to 25 % z vaší vyhrané částky. Když se nad tímto sdělením zamyslíme, je zjevné, že nemůže fungovat. Proč?

  Pokud by totiž dotyčný znal skutečně postup, jak vyhrát, už by z něj zřejmě byl milionář. Proč by se staral o druhé a dělal z nich také milionáře? To nedává smysl. Výsledkem může být, že pokud se s takovým „poradcem“ spojíte, budete mít jen oči pro pláč. Kvalita reklamy a spousta bublin a smajlíků by vám mělo prozradit, že se takovéto nabídce rozhodně máte vyhnout. Taktéž pokud vidíte fotografie s drahými auty a lákavými nabídkami k rychlému zbohatnutí, vyhněte se jim.

  Pozor na zaručené tipy, jak vyhrát v casinu jackpot obrázek 2

  Další příklady na co by jste měli dávat pozor

  I ostatní příklady, které jsme pro vás připravili slibují v podstatě to stejné, jen každý z nich má trochu jinou strategii. Na dalším obrázku je slibováno zbohatnutí na základě chyby casina, které si jí nevšimlo. Casina mají velmi propracovaný systém k tomu, aby neprodělávala a jednoduše není možné, aby si nevšimla chyby na automatech. Takové casino by zkrachovalo zřejmě velmi brzy.

  I na třetím příkladu si můžete všimnout společných znaků s předešlými obrázky. Velké barevné bubliny s obrovskými písmeny k nepřehlédnutí, které bez konkrétního postupu slibují pohádkové zbohatnutí bez velkého přičinění. 26letý Herman slibuje výdělek bez práce a znalostí.

  Pozor na zaručené tipy, jak vyhrát v casinu jackpot obrázok 3

  Takovýto obrázek je možné vytvořit za pár minut v jakémkoliv programu pro zpracování fotek a ani k tomu nepotřebujete velké finance. K umístění reklamy na sociální sítě tohoto typu vám stačí počítač s internetem. Dotyčný tak už jen čeká, kdo se chytí a ve velké většině případů vás připraví nejen o čas, ale i peníze. Proto doporučujeme vyvarovat se takovýmto nabídkám spolupráce, které vám štěstí rozhodně nepřinesou.

  Pozor na zaručené tipy, jak vyhrát v casinu jackpot obrázok 4

  Sázkové poradenství

  Sázkové poradenství je ošemetná věc, kterou se zabýváme v celém článku. Pokud už se rozhodnete pro využívání těchto služeb, je zásadní zůstat obezřetnými a celkově si dávat pozor. Je nesmírně důležité věnovat dostatek času získání relevantních informací o poskytovateli sázkového poradenství.

  Dejte hodně na recenze, ptejte se na fórech, získávejte zkrátka informace a vzdělávejte se. Čím více dat získáte, tím lépe. Budete díky nim moci učinit relevantní rozhodnutí, jestli skutečně chcete tipy čerpat od konkrétní vybrané společnosti. Pokud se už rozhodnete služeb skutečně využít, tak Vás zajisté bude zajímat, jak celý proces probíhá. To Vám popíšeme níže.

  1. Vyberte si poskytovatele tipů – ideálně z důvěryhodného doporučení
  2. Nechte si doložit nějaké úspěšné tipy – proběhlé vsazené tikety s výhrou
  3. Podívejte se po fórech a webech – hledejte zkušenosti a recenze daného poskytovatele
  4. Ptejte se na diskuzních fórech – získejte názory a zkušenosti ostatních
  5. Rozhodněte se, zda Vám dané riziko za to stojí a chcete to zkusit
  6. Pokud ano – zaplaťte poplatek za placené tipy/předplatné
  7. Vsaďte na doporučené zápasy, které obdržíte/ke kterým získáte přístup
  Sázkové poradenství

  Problémy při placených tipech

  Problémy při placených tipech jsou poměrně velké. Jako největší hrozbu vnímáme jejich nespolehlivost. Respektive nespolehlivost zdrojů poskytujících tyto tipy. Obvykle se jedná o lidi, kteří umí skvěle řečnit a manipulovat s lidmi, ale o provádění sázkových analýz toho vědí minimum. Budou Vám tvrdit, že znají kurzové sázení tipy a triky, ale realita bude bohužel někde úplně jinde.

  Při hledání ideálního sázkového poradenství utratíte desítky tisíc korun, strávíte hodiny svého času a nikdy nebudete mít jistotu, že o své peníze skutečně nepřijdete. Přijít na to, komu můžete věřit a kdo skutečně prodává smysluplné tipy je běh na dlouhou trať a může se Vám i celkem slušně vymstít. Vsazené peníze ani poplatek za tip už totiž nikdy neuvidíte zpátky, když sázka nevyjde. Na žádné garance se tady totiž nehraje.

  Celkové zhodnocení

  Celkové zhodnocení zřejmě nikoho po přečtení celého článku už nepřekvapí. Placené tipy na sázení považujeme za nesmírně rizikovou záležitost. Riziko zde rapidně převyšuje možný nejistý zisk. Největší nebezpečí se skrývá v obrovském množství vychytralých podvodníků, mezi nimiž je téměř nemožné najít solidní zdroj. Jedinou skutečnou jistotou je většinou ztráta nemalého množství peněz.

  Neexistuje zde žádná garance, takže když tip nebude správný, máte prostě smůlu. Jedinou možností, je čerpat ze zkušeností ostatních, snažit se najít někoho na doporučení, ale i tak je nesmírně těžké najít někoho, komu můžete na 100% věřit. Placené tipy recenze na webech a sázkových portálech Vám mohou posloužit jako určitý návod. I tak je důležité mít na paměti, že začít někomu věřit Vás může přijít hodně draho a každá recenze na internetu se dá zfalšovat. Buďte obezřetní, dávejte pozor a úplně nejlépe se placeným tipům na sázení obloukem vyhněte.

  Často kladené otázky

  Kde najdu spolehlivé tipy na sázení, které mohu využít v praxi?

  Na to neexistuje zcela jednoznačná odpověď. Doporučit vám můžeme diskusní fóra na oficiálních stránkách sázkových kanceláří, kde můžete najít konkrétní postupy, analýzy i vsazené tikety, které potvrzují postup i výhru. Nicméně pokud si vyberete placené poradenství, pak si nejprve ověřte, že osoba, s kterou máte spolupracovat skutečně existuje, není v registru dlužníků a má na svých stránkách uveden kontakt i adresu. Nenechte se opít rohlíkem a ověřte si důvěryhodnost této osoby.

  Jakým placeným tipům se mám vyvarovat a jak je poznat?

  V podstatě všem, které působí nedůvěryhodně. Fotografie s drahými luxusními auty či jachtami luxusními dovolenými, jsou ideálním lákadlem. Kdo by nechtěl vydělat miliony bez práce. Také informační stránka takovéto reklamy není zcela konkrétní a důvěryhodná. Obrázky obsahují barevné bubliny, jsou v nich kolikrát i gramatické chyby, to vše vás může upozornit na podvodníky.

  Dostal jsem tip na dohodnutý zápas – fixed match, mohu se na něj spolehnout?

  Pokud placený tip nevyšel, pak záleží na tom, jakou smlouvu či dohodu jste uzavřel se svým poskytovatelem placených tipů a postupovat tak, jak máte uvedeno v podmínkách.

  Na co si dát pozor u tipovacích servisů?

  Jako u všech placených tipů si nejprve ověřte, že ačkoliv se webové stránky tváří jako profi, je na nich také uveden kontakt, IČO i adresa osoby, které platíte. Najděte si recenze na internetu na danou společnost a ověřte si, že skutečně funguje tak jak má a že peníze, které investujete nebudou vyhozené z okna.

  Co je potřeba si ověřit dříve, než oslovím placeného poradce?

  Nechte si ukázat výherní tikety, najděte si recenze na internetu, poraďte se v diskuzních fórech a ověřte si, zda s tou konkrétní osobou či firmou někdo již spolupracoval a jak spolupráce probíhala. Pokud má dotyčný reference umístěny na svém webu, pak si ověřte, že jsou skutečné. Nenechte se obalamutit jen řečmi. Věřte, že tito podvodníci jsou také špičkovými manipulátory a není pro ně těžké důvěřivého člověka obrat o peníze.