NBA live stream zdarma – Sezona 2023/24

Kdo je fanoušek basketbalu a zároveň noční sova, ten by si neměl nechat ujít NBA live stream. Sezona 2023/24 je v plném proudu a k vidění bude ještě spousta zajímavých zápasů. Fandíte Lakers táhnutým LeBronem Jamesem nebo vás zajímají výkony Víta Krejčího v dresu Atlanty Hawks? U všeho můžete být prostřednictvím TV sázkových kanceláří. Například u Tipsportu dostanete ke sledování zdarma bonus za registraci 300 Kč a možnost sledovat HD živé přenosy na TV Tipsport.

               Live Streamy Živě shield badgeTestované přenosy 17. července

NBA živý přenos

NBA live stream je zážitek. Hráči jsou schopni vykouzlit pohledné kombinace, efektivní triky, přesné střely. Američané basketbal milují, po americkém fotbalu je to nejpopulárnější sport. Každý zápas sledují miliony diváků a profesionálové hrající v 30 týmech si nedovolí něco vypustit. 78. ročník NBA je v plném proudu, navíc se nezadržitelně blíží NBA playoffs.Přesto ale je už zřejmé, které týmy budou mít letos vyšší ambice. Z východní konference to tradičně budou Boston Celtics, Milwaukee Bucks nebo Cleveland Cavaliers. Letos se dobře daří i Philadelphii 76ers. Naděje na postup do play off drží i Atlanta Hawks, kde působí jediný Čech v NBA Vít Krejčí.

A co západní konference? Nejznámějšímu celku Los Angeles Lakers se nedaří jako v minulých letech, i přesto jej znají i ti, kteří se o basketbal nezajímají. V mužstvu, kde v minulosti excelovaly hvězdy jako Shaquille O'Neal, Magic Johnson nebo Kobe Bryant, je nejzářivějším jménem současnosti LeBron James. Tento muž už je teď srovnáván s Michaelem Jordanem. Šampionem NBA se stal 4x, s Cleveland Cavaliers, Miami Heat a potom také s Lakers. Pokaždé byl přitom NBA MVP, čili most valuable player.

NBA live stream - LeBron James

Vyberte si sekci NBA

 • Kde sledovat live stream NBA
 • NBA live stream zdarma na TV Tipsport
 • NBA live stream na Betano TV
 • NBA živě na Sazkabet TV
 • NBA online na Chance TV
 • Kde sledovat live stream NBA

  Basketbalové fanoušky jistě zajímá, kde sledovat live stream NBA. Začněme nejdříve televizemi. NBA je jednou z vlajkových lodí stanice Nova Sport 2. NBA živý přenos je zde na programu 4x týdně a ve výborné kvalitě. Tu a tam se mohou zápasy nejlepší basketbalové ligy na světě objevit také na Nova Sport 1. Nutno ale říci, že jde o placené stanice. Zadarmo se legální cestou nedostanete ani k programům ESPN America, kde rovněž bývá NBA live k vidění.

  Alternativu představují live streamy českých sázkových kanceláří. NBA stream zde umožňuje vidět ještě více zápasů než v televizi. A to za levnější peníz. Stačí si založit hráčské konto a projevovat třeba i minimální aktivitu. Pár korun měsíčně stačí k tomu, aby se vám otevřel svět zápasů NBA živě skoro každý den.

  NBA živý přenos Cena Kde spustit NBA live stream
  NBA na Tipsport TV Zdarma pro registrované hráče Sledovat NBA živě
  Betano TV Zdarma pro registrované hráče Sledovat NBA živě
  Sazkabet TV Zdarma pro registrované hráče Sledovat NBA živě
  Chance TV Zdarma pro registrované hráče Sledovat NBA živě
  Nova Sport, Voyo 159 Kč Sledovat NBA živě

  NBA live stream zdarma na TV Tipsport

  NBA online svým klientům nabízí česká sázková kancelář Tipsport. NBA live stream CZ začíná několikrát týdně, kvůli časovému posunu je to ovšem kolem druhé hodiny ráno. Na přenosy z amerických palubovek se tak mohou těšit především ti, kteří chodí pozdě spát. Nebo si rádi přivstanou. Stream si zapne kdokoli, kdo má aktivní účet u Tipsportu. Navíc uživatele registrace opravňuje k zisku bonusu 300 Kč zdarma plus dalšího vstupního bonusu až 50 000 Kč. K tomu všemu lze využít náš Tipsport akční kód.

  Návod jak sledovat NHL live stream na Tipsport TV

  1. Registrujte se u Tipsport
  2. Ověřte svou identitu online pomocí banky a vložte první platbu nad 100 Kč.
  3. Tím získáte nárok na 100% bonus ke vkladu až do výše 5 000 Kč.
  4. Vsaďte si tiket ve výši alespoň 30 Kč. Může to být sázka přímo na NBA zápasy, nebo na kterékoli jiné sportovní události.
  5. Nyní můžete sledovat NBA online na Tipsport TV, případně jiné sportovní přenosy.

  NBA live stream na Betano TV

  V současné době největší konkurencí ke streamu TV Tipsport je TV Betano. Servis této nové české sázkové kanceláře zahrnuje nejen každodenní NBA statistiky, NBA výsledky a NBA tabulka, ale i živé přenosy zápasů. Stejně jako u Tipsport TV i zde je program bohatý a jednotlivé zápasy jsou k dispozici přehledně na jednom místě.

  Jak sledovat NHL live stream zdarma na Betano TV

  Ke sledování sezóny NBA 23/24 vám stačí Betano registrace. Na vašem herním kontě je nutné mít zůstatek v libovolné výši, aby vám šly živé přenosy spustit.

  NBA živě na Sazkabet TV

  NBA online mohou registrovaní s finančními prostředky na účtu sledovat také na Sazka TV, přesněji na TV Sazkabet. Nově registrovaní navíc dostanou 500 Kč zdarma. Podle výše prvního vkladu je potom možný další bonus – až 10 000 Kč!

  V sekci TV už snadno najdete, jaký zápas vás zajímá. Jediný problém jsou snad pouze noční časy... Dostupná a pohodlnější je aplikace pro Android i iOS.

  NBA online na Chance TV

  Podmínky sledování NHL livestreamů na Chance TV jsou obdobné jako u TV Tipsport. Obě sázkové kanceláře totiž patří pod stejnou společnost. Je třeba mít založený hráčský účet, včetně ověření totožnosti. Pokud u Chance účet ještě nemáte, nezapomeňte využít Chance akční kód. Díky němu můžete získat 200 Kč na vaše sázky a až 2.000 Kč za váš první vklad.

  Sledování NHL živě na Chance TV

  Pokud tak učiníte, můžete do sekce live sázení, kde můžete mimo jiné najít NBA live stream. V této sekci můžete samozřejmě taky sáze. U Chance je to totiž dokonce nutnost! Pro sledování živých přenosů je třeba vsadit alespoň 30 Kč v posledních 30 dnech.

  Zdroje: Tipsport, Wikipedie

  Kdo je fanoušek basketbalu a zároveň noční sova, ten by si neměl nechat ujít NBA live stream. Sezona 2023/24 je v plném proudu a k vidění bude ještě spousta zajímavých zápasů. Fandíte Lakers táhnutým LeBronem Jamesem nebo vás zajímají výkony Víta Krejčího v dresu Atlanty Hawks? U všeho můžete být prostřednictvím TV sázkových kanceláří. Například u Tipsportu dostanete ke sledování zdarma bonus za registraci 300 Kč a možnost sledovat HD živé přenosy na TV Tipsport.