Clash of the Stars 6 kurzy


Šestá řada bizarní reality show se blíží a Clash of the Stars 6 kurzy už sázkové kanceláře vypsaly. Vsadit si na svého oblíbeného zápasníka můžete u Tipsportu, Chance či Fortuny. Tikety lze samozřejmě podat už nyní, rozhodně ale můžete sledovat Clash of the Stars 6 live stream a sázet podle toho, jak se bude jednotlivým fighterům dařit v kleci. V každém případě, kurzy Clash of the Stars 6 je určitě dobré prostudovat pořádně, abyste zvolili tu správnou příležitost. V tomto článku se podíváme na to, jaké jsou ty nejlepší Clash of the Stars 6 kurzy, věnovat se budeme nejenom prostým kurzům na vítězství, ale i dalším vypsaným příležitostem.

Clash of the Stars 5 kurzy

Zdroj: clashofthestars

TV Tipsport
Tipsport
300 Kč za registraci
Fortuna TV
Fortuna
1300 Kč za registraci
Betano logo
Betano
350 Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

Clash of the Stars nejlepší kurzy

Pečlivě jsme pro vás prošli kurzové nabídky všech sázkových kanceláří, a vybrali pro vás Clash of the Stars nejlepší kurzy. Všechny sázkové kanceláře Clash of the Stars 6 kurzy nezveřejnily, pouze Fortuna, Tipsport a Chance. Prohlídku kurzové nabídky začneme u kurzů na prostá vítězství jednotlivých zápasníků. Jaké jsou tedy základní kurzy na vítěze zápasů v Clash of the Stars 6?

Typ zápasu Zápasník/zápasnice Kurz Fortuna
Thai box Radim „Rocky“ Volák vs Tomáš Podhorný 3.87 vs 1.19
MMA Peter „Kobra“ Kuťka vs Lukáš „Huhu“ Procházka 1.67 vs 2.00
MMA Lukáš „Pablo Kral“ Bartoš vs Patrik „Corleone“ Horváth 4.36 vs 1.15
MMA Pavel „Snejks“ Měsíček vs Šimon „Sajmonos“ Valenta 1.09 vs 5.50
MMA Adam „Bergino“ Berger vs Riad Charwani 1.17 vs 4.10
MMA Dominik „Malej Zmijozel“ Radl vs Jiří „Max Green“ Janouch 1.13 vs 4.65
MMA Patrik „Žralok“ Hübler vs René „Rendys“ Blahovský 3.15 vs 1.28
MMA Anastasija „Satnady“ Chomičová vs Gabriela „Playstation princess“ Žaludová 1.08 vs 5.75
Thai box bez rukavic Lukas „Lboy“ Nárovec vs Daniel „Icko“ Klement 3.35 vs 1.25
Underground Hana „Krutohanka“ Gelnarová vs Michaela „Miss Problem“ Dostálová 1.36 vs 2.75
MMA 1 vs 3 Karlos Benda vs Lakatoš M. Pizoška D. Tišer L. 1.21 vs 3.67
MMA bez rukavic Marek „Datel“ Valášek vs Jaroslav „Kotlár Security“ Kotlár 1.60 vs 2.11
MMA Filip Grznár vs Lukáš „Luktuma“ Tůma 1.93 vs 1.72
Clash of the Stars nejlepší kurzy

Zdroj: youtube

Clash of the Stars 6 další kurzové příležitosti

Clash of the Stars 6 další kurzové příležitosti už jsou samozřejmě vypsány. O2 Arena byla téměř vyprodána už během úvodní tiskové konference, takže tentokrát je o turnaj opravdu enormní zájem. A Clash of the Stars 6 kurzy podle toho vypadají. Těšit se tak můžete na mnoho nejrůznějších příležitostí téměř ve většině zápasů. Prvním velmi zajímavým soubojem je ten mezi Datlem a Kotlár Security, jejich spor se ze sociálních sítí přesune do klece. Favoritem je zde Datel, ale oba zápasníci jsou relativně vyrovnaní. Zápas se tak může protáhnout. Jeden z dívčích soubojů také nabízí dobrou podívanou. Satnady a Gabriela Žaludová se poprvé střetly mimo zápasnickou klec, a tehdy zasáhla ochranka. Nyní se potkají znovu a favoritkou s kurzem 1.08 je zde právě Satnady. Daleko lepší příležitost je ale vsadit na konec zápasu v prvním nebo druhém kole. Satnady už má s MMA zkušenosti a měla by si s protivnicí poradit celkem rychle.

Clash of the Stars 5 další kurzové příležitosti

Zdroj: FB Clash of the Stars

Další kolo ve sporu mezi Bendou a romskou komunitou

Pořádný bizár se chystá v podání Karlose Bendy a trojice romských bojovníků Lakatoše, Pizošky a Tišera. Karlos Benda je některým zástupcům romské komunity trnem v oku po dvou přesvědčivých vítězstvích nad Kotláry. Tentokrát proti němu tak nastoupí hned tři zápasníci. Každý bude mít na jeho udolání jedno ze tří kol. Přesto je zde jasným favoritem Benda. Zajímavá může být i sázka na ukončení skrz KO, TKO, vzhledem k jeho stylu. Velmi podobnou sázku lze doporučit i u titulového zápasu večera mezi Filipem Grznárem a Lukášem Tůmou. Oba přátele k zápasu přistupují spíše sportovně, ale i jejich styl je spíše rychlý a agresivní.

Kluk s kamením vs Fregamer – čeká Davida po ponižujícím vztahu zápasnická kariéra

Zdroj: FB Clash of the Stars

Další kvalitní sportovní podívanou pravděpodobně uvidíme v podání Adama Bergera a Riada. Berger se přes 7 let věnoval boxu, Riad má zase zkušenosti z BJJ. Favoritem je zde rozhodně Berger, zajímavá může být sázka na ukončení skrz KO, TKO. Bergino by by si měl snadno poradit s případnými pokusy o přesun zápasu na zem ze strany Riada. Naopak je velká šance, že ho ukončí už v úvodních kolech.

Zápas Clash of the Stars 6 Náš tip Kurz Fortuna (na vítěze)
Marek „Datel“ Valášek vs Jaroslav „Kotlár Securtiy“ Kotlár Více než 2.5 kol Bude doplněno
Anastasija „Satnady“ Chomičová vs Gabriela „Playstation Princess“ Žaludová Méně než 2.5 kol Bude doplněno
Karlos Benda vs Lakatoš M. Pizoška D. a Tišer L. Zápas skončí KO/TKO Bude doplněno
Filip Grznár vs Lukáš „Luktuma“ Tůma Zápas skončí KO/TKO Bude doplněno
Adam „Bergino“ Berger vs Riad Charawani Méně než 1.5 kol Bude doplněno

Jaký typ sázky zvolit na Clash of the Stars 6

Sázení na Clash of the Stars 6 je velmi specifické, s klasickým MMA má tato událost opravdu málo společného. Při sázení na Clash of the Stars 6 je především třeba brát v potaz, že většina zápasníků má malé nebo žádné zkušenosti s předchozími zápasy. Samozřejmě se v každém ročníku najdou světlé výjimky, ale většina zápasníků trénovala MMA poprvé až několik týdnů před zápasy, pokud se vůbec tréninků zúčastnila. Mnoho borců nastupuje do zápasu pouze se zkušenostmi z pouličních a hospodských rvaček.

Jaký typ sázky zvolit na Clash of the Stars 5

Zdroj: FB Clash of the Stars

  • Nejlépe lze tedy odhadovat prosté vítězství nebo prohru jednotlivých účastníků, přestože sázkové kanceláře vypsaly Clash of the Stars 6 kurzy i na další příležitosti v jednotlivých zápasech.
  • Relativně dobře jde sázet také na počty zahájených kol zápasu, dále pak na to, jestli bude zápas rozhodnut na body či technicky. Oba druhy rozhodnutí lze očekávat u více vyrovnaných a vytrvalých soupeřů.
  • Duely zápasníků se zkušenostmi z pouličních zápasů mohou být zase ukončeny na KO či TKO. Podobně pak zápasníci s méně zkušenostmi často dají příležitost pro KO i soupeři, který by ho v klasickém MMA zápase nebyl schopen.