Clash of the Stars 4 kurzy


Čtvrtá řada oblíbené show se blíží, a Clash of Stars kurzy jsou už vypsány. Vsadit na zápasy můžete na Tipsportu, Betanu či na Fortuně. Tikety lze podat už s předstihem, případně můžete sledovat Clash of the Stars 4 live stream a posoudit tak schopnosti jednotlivých zápasníků až na místě. V každém případě, kurzy Clash of the Stars je třeba pořádně prostudovat, abyste vsadili správně. V tomto článku se podíváme na to, jaké jsou momentální Clash of the Stars 4 kurzy, ale i na zajímavé sázkové příležitosti a vedlejší kurzy.

Clash of the Stars 4 kurzy

Zdroj: webzive

TV Tipsport
Tipsport
300Kč za registraci
Fortuna TV
Fortuna
300Kč za registraci
Betano logo
Betano
350Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

Clash of the Stars nejlepší kurzy

Prošli jsme za vás nabídky všech sázkových kanceláří a vybrali pro vás ty nejlepší kurzy Clash of the Stars. Momentálně vypsala Fortuna Clash of the Stars kurzy jako první, ale další sázkové kanceláře se postupně přidají. Jaké jsou tedy základní kurzy na vítěze zápasů v Clash of the Stars 4?

Typ zápasuZápasník/zápasniceKurz Fortuna
MMA 84Tomáš Chlup (Chlup) vs Kryštof Novák (Kryštof)3.55 vs 1.26
MMA 80Jakub Smrek (Freescoot) vs Christian Nathan Dzaba (Nathan)3.28 vs 1.26
MMA 93Filip Grznár (Grznár) vs Martin Sedlák (Pagy)1.22 vs 3.58
K1/110 2vs2Kristýna Kotianová + Denisa Ryndová vs Petra Úřadníčková + Karina Petrová3.58 vs 1.22
MMA 120Miroslav Loner (Fayne) vs Tadeáš Veselý (Gangstaboy)1.14 vs 4.50
MMA/openJaroslav Kotlár (Kotlár security) vs Tomáš Charvát (Abe)1.15 vs 4.36
MMA 90Jan Štec (Halien) vs Martin Hronec (ZIAMW)1.55 vs 2.20
MMA/openMichaela Dostálová (Miss Problem) vs Aneta Adamusová (Aneta)1.37 vs 2.70
MMA 70Aleš Olejník (Reno) vs Václav Flachsa (Král Berouna)2.79 vs 1.35
MMA 84Michal Peštuka (Psycho Michal) vs Lukáš Bukovaz (Bukys)1.23 vs 3.50
MMA 66David Karbaš (Karbaš) vs Erik Víšek (Víšek)1.30 vs 3.03
Deathmatch MMA 77Matouš Kaluba + Jiří Janouch + Ondřej Untermuller3.50 vs 6.00 vs 1.45
Clash of the Stars nejlepší kurzy

Zdroj: youtube

Clash of the Stars další kurzové příležitosti

Jak jsou na tom možné další typy sázek mimo prostého tipu na vítěze? Clash of the Stars 4 kurzy jsou zatím vypsány pouze na vítězství, ale sázkové kanceláře jistě postupně připraví kurzy i na další sázky k jednotlivým zápasům. Až budou kurzy Clash of the Stars 4 vypsány, budete už vědět, na co vsadit. Prvním zajímavým zápasem z tohoto hlediska může být duel Aleš Olejník vs Král Berouna. Oba zápasníci mají velmi málo zkušeností, Aleš Olejník se ani nechystá speciálně trénovat. Jeho průprava se skládá z pravidelných potyček s bezdomovci po boku Aleše Bejra, který se objevil v předchozí řadě Clash of the Stars. Výsledkem by tak měl být relativně rychlý konec zápasu ve prospěch Krále Berouna, který se přípravě věnuje daleko více. Zajímavá může být sázka na ukončení zápasu do 2 kol.

Clash of the Stars další kurzové příležitosti

Zdroj: FB Clash of the Stars

Deathmatch tří zápasníků bude vrcholem celého večera

Deathmatch hned tří zápasníků bude vrcholem bizáru celého večera. Ani jeden ze soupeřů tréninku příliš nedal, a největší šanci má paradoxně Kluk s Kamením kvůli lepší fyzičce, přestože při minulé účasti na Clash of the Stars skončil s TKO v prvním kole proti Rošťákovi Svobíkovi. Zápas by tak rozhodně neměl trvat déle než 2 kola. Pravděpodobně nejvyrovnanější zápas celého večera bude mezi streamery Halienem a Ziamwem. Oba mají se zápasy málo zkušeností, zároveň mezi nimi není příliš rozdíl ve fyzičce. Halien je sice mohutnější, ale zápas může být nakonec rozhodnut spíše na body nebo technicky, pokud se nedočkáme překvapivého knock-outu. Jako zápas obryně a trpaslice se může zdát souboj bývalé zápasnice Oktagonu Miss Problem a kulturistky Anety Adamusové. Obě soupeřky dělí přes 30 kilogramů ve prospěch Anety Adamusové. Přesto je zde slušná šance na vítězství Miss Problem, která pokud dostane Adamusovou na zem, můžeme se dočkat i pěkného zakončení skrz submission.

Deathmatch tří zápasníků bude vrcholem celého večera

Zdroj: FB Clash of the Stars

Zápas Clash of the Stars 4Náš tipKurz Fortuna (na vítěze)
Aleš Olejník vs Král BerounaMaximálně 2 kola2.79 vs 1.35
Halien vs ZiamwRozhodnutí na body nebo technické rozhodnutí1.55 vs 2.20
Miss Problem vs Aneta AdamusováSubmission Adamusové1.37 vs 2.70
Deathmatch Matouš Kaluba vs Jiří Janouch vs Ondřej UntermullerMaximálně 2 kola3.50 vs 6.00 vs 1.35

Jaký typ sázky zvolit na Clash of the Stars

Při sázení na Clash of the Stars 4 je třeba brát v potaz, že většina zápasníků má malé nebo žádné zkušenosti s předchozími zápasy. Jsou zde světlé výjimky, ale většina ze soupeřů poprvé trénovala až na tento turnaj, případně se účastnila menšího počtu zápasů. Nejlépe lze tedy odhadovat prosté vítězství nebo prohru jednotlivých účastníků. Zároveň Fortuna Clash of the Stars kurzy zatím vypsala pouze na vítězství v jednotlivých zápasech. Další kurzy Clash of the Stars 4 budou jistě brzy vypsány. Až se tak stane, půjde relativně dobře sázet zaprvé na počty zahájených kol zápasu, zadruhé pak na to, jestli bude zápas rozhodnut na body či technicky. Oba druhy rozhodnutí lze očekávat u více vyrovnaných a vytrvalých soupeřů.

Jaký typ sázky zvolit na Clash of the Stars

Zdroj: FB Clash of the Stars