Clash of the Stars 7 kurzy


Už 27.1.2024 se odehraje Clash of the Stars 7 v Praze. Prohlédněte si nejzajímavější vypsané kurzy Clash of the Stars 7. Vsadit si na svého oblíbeného zápasníka můžete u Tipsportu, Betana, Chance či Fortuny. Tikety lze podat před zápasem, nebo můžete využít live sázení. Fightchard je plný bizarních zápasů i kvalitní sportovní podívané, největší pozornost bezpochyby poutá zápas Psychopat Bejr vs Jaromír Soukup. Ale i střet Mikulášek vs Žralok Patrik nebo fight Kotlár vs Gappa stojí za pozornost. I díky tomu budou Clash of the Stars 7 kurzy v hledáčku mnoha hráčů. Ty nejzajímavější příležitosti a návod jak vsadit najdete v tomto článku.

Clash of the Stars kurzy

Zdroj: clashofthestars

Nejlepší bonusy pro Clash of the Stars
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Clash of the Stars 7 nejlepší kurzy

Pečlivě jsme pro vás prošli kurzové nabídky všech sázkových kanceláří, a vybrali pro vás Clash of the Stars 7 nejlepší kurzy. Všechny sázkové kanceláře Clash of the Stars 6 kurzy nezveřejnily, pouze Fortuna, Tipsport a Chance. Prohlídku kurzové nabídky začneme u kurzů na prostá vítězství jednotlivých zápasníků. Jaké jsou tedy základní kurzy na vítěze zápasů v Clash of the Stars 7?

Zápasník/zápasnice Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Aleš „Psychopat“ Bejr vs Jaromír Soukup 1.77 vs 2.05 1.70 vs 2.10
Dominika „Mína“ Elisherová vs Lada „Laduška“ Kašparová 1.19 vs 4.05 1.15 vs 4.30
Miroslav „Fayne“ Loner vs Tadeáš „Gangstaboy“ Veselý 1.28 vs 3.27 1.25 vs 3.35
Patrik „Žralok“ Hübler vs Václav „Baba Jaga“ Mikulášek 6.48 vs 1.07 6.43 vs 1.06
Denisa „Denča“ Ryndová vs Petra „Inked Dory“ Úřadníčková 1.12 vs 5.15 1.10 vs 4.95
Jan „Diego“ Kotlár vs Ondřej „Gappa“ Biháry 1.54 vs 2.16 1.56 vs 2.18
David „Čonny“ Čonka vs Jakub Kroka 2.15 vs 1.55 2.16 vs 1.57
Dan Bayer vs Alex Zach 2.10 vs 1.64 2.18 vs 1.62
Lady Dee vs Nikola Lauberová 1.03 vs 8.61 1.03 vs 7.81
Petr „Maniac Cop“ Reif vs Elmo Moravec 1.17 vs 4.31 1.10 vs 5.27
Ondřej „Kluk s kamením“ Untermüller vs Ladislav „Kukisman“ Gal 1.16 vs 4.45 1.15 vs 4.30
Lukáš „Král Pablo“ Bartoš vs Jan Rybka 2.68 vs 1.40 2.86 vs 1.40
Aleš „Aleky“ Gottwald vs Daniel „Justbekis“ Bek 1.22 vs 3.74 1.15 vs 4.36
Michal „Psycho Michal“ Peštuka vs Filip Procházka 1.88 vs 1.80 1.96 vs 1.70
Clash of the Stars nejlepší kurzy

Zdroj: youtube

Souboj Psychopata Bejra a televizního magnáta Soukupa

Jedním z vrcholů večera bude bezesporu souboj podnikatele a Jaromíra Soukupa a YouTubera Aleše „Psychopata“ Bejra. O tom, že se Soukup zapojí do COTS se mluvilo už delší dobu, až tentokrát ale vše vyšlo. Situace mezi oběma soupeři je už teď extrémně vyhrocená, na poslední tiskové konferenci se Aleš Bejr do Soukupa nekompromisně pustil. Jestli to ale takto dopadne i v při souboji podle pravidel boxu je otázka. Jaromír Soukup má za sebou dnes už téměř zapomenutou boxerskou kariéru, kde si připsal plných 25 výher. Otázka je, kolik mu z jeho bývalé formy zůstalo. Aleš Bejr je především kulturista a showman, s bojovými sporty nemáte tolik zkušeností. Výhodou pro něj je ale jeho agresivita a rychlost. Ta mu ale může přinést i diskvalifikaci za nedovolené údery.

Psychopat Bejr

Zdroj: FB Clash of the Stars

Sumo duel Diego Kotlár vs Gappa Biháry

Další dávku bizáru bezesporu doručí sumo duel „Diega“ Kotlára a jeho soupeře Ondřeje „Gappy“ Biháryho. Oba jsou v zápasech sumo naprostí nováčci, kvalifikuje je maximálně jejich vzhled a vysoká váha. Přesto je zde jasným favoritem Gappa, Diego už v předchozích zápasech ukázal, jaký je antitalent na bojová umění. Je tedy velmi pravděpodobné, že potřebných pět bodů získá Gappa dřív. Mimo jiné i díky vyšší váze a mnohem intenzivnější přípravě.

Sumo duel Diego Kotlár

Zdroj: FB Clash of the Stars

Clash of the Stars 7 další kurzové příležitosti

Clash of the Stars 7 další kurzové příležitosti už jsou samozřejmě vypsány. Vstupenky byly téměř vyprodána už během úvodní tiskové konference, takže tentokrát je o turnaj opravdu enormní zájem. A Clash of the Stars 7 kurzy podle toho vypadají. Prvním velmi zajímavým soubojem, který Clash of the Stars 7 live streamnabídne, je ten mezi Alexem Zachem a Danem Bayerem. Mírným favoritem je zde Bayer, který má zkušenosti z juda a je proto velmi dobrý grappler. Šanci má ale i jeho soupeř, ten může využít problémy s kolenem, které Bayer veřejně přiznal.Jeden z dívčích soubojů také nabízí dobrou podívanou. O slušnou dávku bizáru se postaraly dvě herečky z filmů pro dospělé Lady Dee a Nikol Lauberová. Ty se poprvé střetly mimo zápasnickou klec, a tehdy zasáhla ochranka. Nyní se potkají znovu a favoritkou s kurzem 1.07 je zde právě Dee. Velmi drsný bude zápas mezi Mikuláškem a Žralokem. Ten by mohl skončit už v první minutě tvrdým KO právě od Mikuláška.Ten je v tomto fightu rozhodně favoritem.

Clash of the Stars další kurzové příležitosti

Zdroj: FB Clash of the Stars

Zápas Clash of the Stars 7 Náš tip Kurz Fortuna (na vítěze)
Aleš „Psychopat“ Bejr vs Jaromír Soukup Zvítězí Aleš „Psychopat“ Bejr 1.88
Jan „Diego“ Kotlár vs Ondřej „Gappa“ Biháry Zvítězí Jan „Diego“ Kotlár 1.56
Dan Bayer vs Alex Zach Zvítězí Dan Bayer 2.20
Lady Dee vs Nikola Lauberová Zvítězí Lady Dee 1.08
Patrik „Žralok“ Hübler vs Václav „Baba Jaga“ Mikulášek Václav „Baba Jaga“ Mikulášek zvítězí do 60 vteřin od zahájení 1.75

Jaký typ sázky zvolit na Clash of the Stars 7

Sázení na Clash of the Stars 7 je velmi specifické, s klasickým MMA má tato událost relativně málo společného. Při sázení na Clash of the Stars 7 je především třeba brát v potaz, že většina zápasníků má malé nebo žádné zkušenosti s předchozími zápasy. Samozřejmě se v každém ročníku najdou světlé výjimky, ale většina zápasníků trénovala MMA poprvé až několik týdnů před zápasy, pokud se vůbec tréninků zúčastnila. Mnoho borců nastupuje do zápasu pouze se zkušenostmi z pouličních a hospodských rvaček.

  • Nejlépe lze tedy odhadovat prosté vítězství nebo prohru jednotlivých účastníků, přestože sázkové kanceláře vypsaly Clash of the Stars 7 kurzy i na další příležitosti v jednotlivých zápasech.
  • Relativně dobře jde sázet také na počty zahájených kol zápasu, dále pak na to, jestli bude zápas rozhodnut na body či technicky. Oba druhy rozhodnutí lze očekávat u více vyrovnaných a vytrvalých soupeřů.
  • Duely zápasníků se zkušenostmi z pouličních zápasů mohou být zase ukončeny na KO či TKO. Podobně pak zápasníci s méně zkušenostmi často dají příležitost pro KO i soupeři, který by ho v klasickém MMA zápase nebyl schopen.

Clash of the Stars prize money

Paradoxně, Clash of the Stars je pro jednotlivé bojovníky často výhodnější než více profesionální soutěže. Bizár a schopnosti promotérů znamenají, že Clash of the Stars přináší obrovské zisky. O ty se pak organizátoři štědře podělí i s účastníky. Clash of the Stars prize money není přímo veřejná informace, ale někteří zápasníci se podělili o to, kolik zhruba dostali. Například Honza Michálek si z Clashe odnesl mezi 120 a 150 tisíci. Pro srovnání Luktuma za první zápas dostal jenom 75 tisíc, za ten druhý se ale prize money pohybovalo podobně jako u Michálka. V každém případě zrovna tito zápasníci nepatří úplně mezi vrchol bizáru či popularity na turnaji, proto jsou jejich výdělky ještě relativně malé. Clash of the Stars nabízí i affiliate program pro zápasníky, takže ti známější si přišli na mnohem více.