Betano vrací vklad při bezgólové remíze


Bezgólová remíza není u fotbalového zápasu zrovna vrcholem zábavy. Zvláště v případě, že jste si na něj vsadili. Proto se vám u Betana v případě výsledku 0:0 vklad vrátí. Jak přesně funguje akce Neplaťte za nudu? To se dozvíte v tomto článku.


Betano vrácení vkladu

Zápas (jako příklad) Výsledek Vrácení vkladu
Baník Ostrava vs Sparta Praha 0:0 Ano – v plné částce
Slavia Praha vs Plzeň 1:1 Ne

Jak funguje nabídka Neplaťte za nudu

Tuto nabídku mohou využít noví i stávající hráči, zároveň není časově omezená. Můžete ji použít u kolika zápasů budete chtít. Pokud vás možnost vrácení vkladu při výsledku 0:0 zaujala, stačí dodržet při sázení tento postup:

  • Přejděte na web Betano
  • Při registraci zadejte kód BIGBONUSCZ a získejte bonus 3000 Kč na vklad, 350 Kč a 50 free spinů
  • Před začátkem konkrétního fotbalového zápasu si vsaďte buď na „přesný výsledek“ nebo „poločas/konec zápasu“
  • Při výsledku 0:0 vám Betano vrátí vklad

Kromě sázení na prostý výsledek zápasu vypisuje Betano i další kurzy

Kromě sázení na prostý výsledek zápasu vypisuje Betano i další kurzy na fotbal. Můžete si vsadit například na počet gólů, výsledky jednotlivých poločasů nebo třeba sázku s asijským handicapem. Na jednotlivé zápasy jsou vypsány často desítky sázkových příležitostí. Pro fanoušky jiných sportů má pak Betano stejně dobře propracovanou nabídku kurzů. Ať už vás zajímají bojové sporty, NBA nebo třeba dostihy, určitě si vyberete. Jestliže ještě nemáte účet u Betana, můžete se snadno zaregistrovat a získat štědré bonusy, pokud použijete Betano promo kód. Konkrétně se jedná o 3000 Kč za vklad, 350 Kč na sázení a 50 free spinů.


Betano má širokou kurzovou nabídku

Fotbalové livestreamy a TV

S Betano TV už nemusíte složitě hledat, kde sledovat váš oblíbený zápas. Přímo na stránkách nebo v aplikaci sázkové kanceláře můžete sledovat v HD livestreamy všech zápasů, na které Betano vypsalo kurzy. Vše je zdarma, nemusíte si platit speciální předplatná sportovních programů na vaší televizi. Tímto způsobem můžete kombinovat zábavu ze sázení, sledování zápasu a ještě s příjemnou zárukou vrácení vkladu v případě bezgólové remízy.


Fotbalové livestreamy a TV